reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
TO ja podziwiam ! Bo co próbuje przyjąć z pokora to jakoś mi się nie udaje. Jest mimo wszystko takie ciągłe poczucie niespawiedliwości u mnie. Co prawda powinnam się cieszyć, że jestem już w 3 ciąży, ale tak cholernie się boje, że czasem myślę, że trzeba było sobie zrobić więcej przerwy. :)
To w takim razie życzę powodzenia, obyś była zadowolona z wizyty i coś nowego lekarza wniósł do twojego życia i leczenia :*

To nie o to że nie jest mi źle itd jak pojechałam do szpitala to się rozpłakałam i myślałam dlaczego znów ! Dlaczego ! Co się ze mną dzieje !!!

Po wyjściu ze szpitala jakaś mi ulżyło ( po prosu ciężko to przeszłam ból niesamowity ) i byłam gotowa aby szukać innego wyjścia i tak postanowiłam ze pojadę do Maliny bo nie widzę już innego sposobu .Dlatego pisałam ze to już ostatnia szansa
 
Dziewczyny, jeżeli któraś się leczy u prof Malinowskiego, lub będzie niebawem, a może była jego pacjentką ... jest grupa na FB ;)

O lekach, szczepieniach etc..



Jak się nazywa ta grupa bo wejść przez link nie można .
 
Jak się nazywa ta grupa bo wejść przez link nie można .

Przekazuje dalej [emoji6]
Starając się z pomocą prof „M”

Zobacz załącznik 1018918

Link:
 
Ostatnia edycja:
@edloteh nie mam fb to nic nie napiszę ale ja zagorzały zwolennik Maliny . Jeździsz do niego? Napisz co u Ciebie

@Pami123 Gyncentrum Katowice tam przyjmuje dr Szczembara Maciej urolog androlog dziwak okropny ale super lekarz polecam .

@ovli22 kochana ja po 2 poronieniu myślałam , że już też nie będę miała dzieci byłam w takim punkcie jak Ty bez wiary z milionem pytań dlaczego ja może mi nie dane i robię coś wbrew woli Boga, swojemu organizmowi itd. Pojechałam do Maliny bo mnie tu @Avita namówiła czy miałam wiarę nie traktowałam go jako ostatnią deskę ratunku 13 szczepień i mrl 47% zielone światło i ciąża z Zosią udało się cud mamy córkę. Wszystko można zarzucić Malinie , że drogi czasem zbyt pewny siebie ale... fachowiec pełna gęba i on wierzy i tą wiarą zaraża swoich pacjentów , że się uda. Życzę Ci z całego serca aby swoja wiarą zaraził i Ciebie i abyś mogła i Ty kiedyś komuś tu napisać , że po wielu stratach milionie łez wylanych podnoszenia się z samego dna na powierzchnię masz ziemskie dzieciątko i jesteś szczęśliwa.
 
reklama
@edloteh nie mam fb to nic nie napiszę ale ja zagorzały zwolennik Maliny . Jeździsz do niego? Napisz co u Ciebie

@Pami123 Gyncentrum Katowice tam przyjmuje dr Szczembara Maciej urolog androlog dziwak okropny ale super lekarz polecam .

@ovli22 kochana ja po 2 poronieniu myślałam , że już też nie będę miała dzieci byłam w takim punkcie jak Ty bez wiary z milionem pytań dlaczego ja może mi nie dane i robię coś wbrew woli Boga, swojemu organizmowi itd. Pojechałam do Maliny bo mnie tu @Avita namówiła czy miałam wiarę nie traktowałam go jako ostatnią deskę ratunku 13 szczepień i mrl 47% zielone światło i ciąża z Zosią udało się cud mamy córkę. Wszystko można zarzucić Malinie , że drogi czasem zbyt pewny siebie ale... fachowiec pełna gęba i on wierzy i tą wiarą zaraża swoich pacjentów , że się uda. Życzę Ci z całego serca aby swoja wiarą zaraził i Ciebie i abyś mogła i Ty kiedyś komuś tu napisać , że po wielu stratach milionie łez wylanych podnoszenia się z samego dna na powierzchnię masz ziemskie dzieciątko i jesteś szczęśliwa.

@porzeczka możliwe ze tak będzie [emoji6]

Aż 13 szczepień miałaś ?
Ile kosztuje 1 szczepienie ?

Nie mogę znaleźć grupy od maliny :;
Jest ale od dr P
 
Do góry