reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@Porzeczka1234
Szkoda ze nie masz FB bo właśnie na takie historie jak twoja tam dziewczyny czekają...
Wiesz jaki stosunek wiele kobiet ma do niego... mimo że nie były pacjentkami ...

Jesli pozwolisz to napisz mi taki laboracik [emoji6] w pw o twojej historii u niego...to tam wkleję jesli się zgodzisz oczywiście :)
 
@porzeczka możliwe ze tak będzie [emoji6]

Aż 13 szczepień miałaś ?
Ile kosztuje 1 szczepienie ?

Nie mogę znaleźć grupy od maliny :;
Jest ale od dr P
Mój organizm nie reagował na szczepienia długo. Szczepienie to koszt 700 zl ale ja byłam wyjatkiem beznadziejnym w większość dziewczyn wystarczyły 3 ja byłam takim wyjątkiem i moja juz teraz bliska koleżanka ona też miała 13 ale dla pocieszenia napiszę , że obie jesteśmy ziemskimi mamami i obie mamy córeczki

@edloteh kochana niestety wiem jakie jest podejście do niego i nieco nad tym ubolewam. Napiszę ci moja historię na priv tylko nie obiecuję kiedy ale myśle ze max tydzień mi wystarczy
 
Mój organizm nie reagował na szczepienia długo. Szczepienie to koszt 700 zl ale ja byłam wyjatkiem beznadziejnym w większość dziewczyn wystarczyły 3 ja byłam takim wyjątkiem i moja juz teraz bliska koleżanka ona też miała 13 ale dla pocieszenia napiszę , że obie jesteśmy ziemskimi mamami i obie mamy córeczki

No to ja też jestem takim przypadkiem ! I będę mieć z 20 !
 
@Porzeczka1234
Szkoda ze nie masz FB bo właśnie na takie historie jak twoja tam dziewczyny czekają...
Wiesz jaki stosunek wiele kobiet ma do niego... mimo że nie były pacjentkami ...

Jesli pozwolisz to napisz mi taki laboracik [emoji6] w pw o twojej historii u niego...to tam wkleję jesli się zgodzisz oczywiście :)

Kochana nie mogę znaleźć tej grupy na fb ;(
 
@Porzeczka1234 i ja tez byłam beznadziejnym przypadkiem. Jak siedziałam na poczekalni to słyszałam historie kobiet i zawsze konczylobsie na 3,6 szczepieniach a ja tez 13 czy 14 łącznie.... no ale efekt jest :) leZy sobie obok mnie :) @edloteh postaram się opisać swoją historie na fb. Czas rak szybko leci, człowiek zapomina o wielu szczegółach a warto opisać i pomoc dziewczynom. Sama korzystałam z takich opisów i dzięki tym historiom tutaj z tego forum zapisałam się do Maliny i zostałam mamą :)
 
@Porzeczka1234 i ja tez byłam beznadziejnym przypadkiem. Jak siedziałam na poczekalni to słyszałam historie kobiet i zawsze konczylobsie na 3,6 szczepieniach a ja tez 13 czy 14 łącznie.... no ale efekt jest :) leZy sobie obok mnie :) @edloteh postaram się opisać swoją historie na fb. Czas rak szybko leci, człowiek zapomina o wielu szczegółach a warto opisać i pomoc dziewczynom. Sama korzystałam z takich opisów i dzięki tym historiom tutaj z tego forum zapisałam się do Maliny i zostałam mamą :)
Widzisz nawet nie wiedziałam , że tez tyle ich miałaś niemniej efekt końcowy ♥️♥️♥️♥️ zadawalający delikatnie mówiąc....
 
reklama
Widzisz nawet nie wiedziałam , że tez tyle ich miałaś niemniej efekt końcowy ♥♥♥♥ zadawalający delikatnie mówiąc....
Cake szczęście takich przypadków jak my jest mało. Zazwyczaj mniej szczepien. Chwile zwątpienia były...gdy po raz drugi otrzymałam zły wynik testu mlr to akurat rodziła przyjaciółka.... gdy wracałam z trudnej wizyty to rodziła przyjaciółka ze studiów. Cały czas ktoś rodził a ja czułam się taka samotna :( teraz i ja mam swój Cud ale nieustannie myśle o tych które walczą. Pozdrowionka :)
 
Do góry