reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

16.08 przez cc urodził się Mateuszek. Jest na neonatologii że względu na spadki saturacjiv
Gratulacje!!

Ja odliczam dni, ale już na oddziale. Zaczęły pisać się skurcze i lekarz wziął mnie jeszcze troszkę na wstrzymanie, nie chciał robić wcześniej cięcia żeby nie było objawow wczesniactwa. Po kroplowkach się wyciszylo ale do domu już mnie nie chce puścić, więc byle do wtorku.
 
Ostatnia edycja:
reklama
@Oczekujaca123 miałam rodzic naturalnie ale się nie udało. W czwartek zaczęły mi się skurcze. Musiałam być sama bo maz ma róże to taka choroba zakaźna. Ogólnie czuje się w miarę. Rana mnie trochę ciągnie. Ale jest mi źle, ze go tu nie ma i że nic nie wiem :(
 
@agatush - Ja badałam PAI-1 w Diagnostyce. Było najtaniej. W załączniku wrzucam Ci moja rozpiskę cen z zeszłego roku bodajże.

@Charlotte21 - apropo tego, co napisałaś o wynikach Twojego męża - mój rok temu tez miał bdb wyniki nasienia, lekarze nawet krzty podejrzeń na niego nie rzucali. Nawet teraz jak ma te bakterie i przeciwciała, wyniki ogólne ma w normie... także mimo wszystko warto zbadać.

@marzycielka81 - gratulacje i dużo zdrowia dla Małego.









IMG_9023.JPG
 
@agatush - Ja badałam PAI-1 w Diagnostyce. Było najtaniej. W załączniku wrzucam Ci moja rozpiskę cen z zeszłego roku bodajże.

@Charlotte21 - apropo tego, co napisałaś o wynikach Twojego męża - mój rok temu tez miał bdb wyniki nasienia, lekarze nawet krzty podejrzeń na niego nie rzucali. Nawet teraz jak ma te bakterie i przeciwciała, wyniki ogólne ma w normie... także mimo wszystko warto zbadać.

@marzycielka81 - gratulacje i dużo zdrowia dla Małego.

Muszę w takim razie koniecznie porozmawiać o tym z moją ginekolog!!! Widocznie czas brać się też za mężczyzn!

Zobacz załącznik 1011126
 
16.08 przez cc urodził się Mateuszek. Jest na neonatologii że względu na spadki saturacjiv
Ogromne gratulacje ♡ ale nam zleciało ;) kto następny? :D
Aaa już widzę :)
Tylko jak mamy nowe brzuszki to podajcie mi do listy plizzzz bo mi się lista kończy :p za to ta wydłuża ♡♡♡
 
reklama
Cześć dziewczyny, pytanie dla osób, które są po szczepieniach limfocytami: jak długo utrzymuje się obrzęk po szczepieniu? W poniedziałek miałam swoją pierwszą szczepionkę, codziennie inne objawy, od pieczenia i swędzenia po sino-czerwone plamy i twarde gule pod skóra. Mam nadzieje, ze to normalne, a do następnego szczepienia za 2 tyg. Nie będzie już po tym śladu...
 
Do góry