reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Marthi zgadzam sie z @burczuś nie mozesz obwiniac siebie ani męża bo skąd on też miał wiedzieć. Może faktycznie będziesz sie lepeij czuć że to nie jakas nie wiadoma tylko jest przyczyna. no i ze zrobilas wszystko z Twojej strony teraz mąz. Mój mąż brał ze mną antybiotyk jak mialam bakterie przez trzy tygodnie nigdy nic nie powiedzial ze po co . Myślę ze nie mozna mu tez powiedziec ze to jego wina. To po prostru glupie zrzadzenie losu na ktore nikt nie mial wplywu . Kochana trzymam kciuki bedzie dobrze :)
 
reklama
Czy ktoś orientuje się w tym temacie

Hej❤
Dawno mnie Tu nie było odebrałam dzisiaj badania męża i wyszło mu ANA 1 czy mogło mieć to wpływ na nasze poronienia ?
 
Witajcie,

Pobieżnie poczytałem to 600 zLeglych wpisów. Widzę sporo nowych dziewczyn, które na pewno mnie nie znają.

@nafoczka trzymam mocno kciuki za leczenie i wierzę że z waszym wsparciem szwagier pokona chorobę.

@Marthi - tak bardzo wierzę że w końcu Ci się uda. Jest mi okropnie przykro że tak u Ciebie pod górkę, ale czuję gdzieś w głębi serca że będzie dobrze.

@Porzeczka1234 jak się czujesz Mamusiu? Też jestem. Ciekawa czy znacie już płeć :-)

@olvi22 za Ciebie i Twoja wizytę u Maliny też mocni trzymam. Kciuki.

@Marthi kiedyś pisałaś mi gdzie najlepiej opłaca się zrobić badanie na mutacje PAI. Czy mogłabyś mi napisać to jeszcze raz? I czy pamiętasz jaki to był koszt?
 
Pytanie nie do mnie, ale z tego co kojarzę to wszystkie mutacje najlepiej zrobić w zestawie z testdna.pl z mthfr i vleiden, no chyba, że te już masz to nie wiem :(
Jakby co to na testdna.pl cały pakiet 330zl
Witajcie,

Pobieżnie poczytałem to 600 zLeglych wpisów. Widzę sporo nowych dziewczyn, które na pewno mnie nie znają.

@nafoczka trzymam mocno kciuki za leczenie i wierzę że z waszym wsparciem szwagier pokona chorobę.

@Marthi - tak bardzo wierzę że w końcu Ci się uda. Jest mi okropnie przykro że tak u Ciebie pod górkę, ale czuję gdzieś w głębi serca że będzie dobrze.

@Porzeczka1234 jak się czujesz Mamusiu? Też jestem. Ciekawa czy znacie już płeć :-)

@olvi22 za Ciebie i Twoja wizytę u Maliny też mocni trzymam. Kciuki.

@Marthi kiedyś pisałaś mi gdzie najlepiej opłaca się zrobić badanie na mutacje PAI. Czy mogłabyś mi napisać to jeszcze raz? I czy pamiętasz jaki to był koszt?
 
Pytanie nie do mnie, ale z tego co kojarzę to wszystkie mutacje najlepiej zrobić w zestawie z testdna.pl z mthfr i vleiden, no chyba, że te już masz to nie wiem :(
Jakby co to na testdna.pl cały pakiet 330zl
Tak Kochana pozostałe mam. Dlatego szukam miejsca żeby zrobić pojedyncze badanie. Ale dziękuję za odpowiedź.
 
Słuchajcie wiem że połowa z Was już śpi ale od 3 dni męczy mnie jeden temat.

A mianowicie czy jeśli 1 ciążę poronilam to 2 jeśli się uda będzie od razu uznawana jakoś specjalnie? Nie wiem czy wiecie o co chodzi...
W sensie czy od razu będzie jakos wspomagana, uznawana za zagrożona? Czy coś takiego?
Dajcie znać jeśli się orientujecie [emoji91]
 
Słuchajcie wiem że połowa z Was już śpi ale od 3 dni męczy mnie jeden temat.

A mianowicie czy jeśli 1 ciążę poronilam to 2 jeśli się uda będzie od razu uznawana jakoś specjalnie? Nie wiem czy wiecie o co chodzi...
W sensie czy od razu będzie jakos wspomagana, uznawana za zagrożona? Czy coś takiego?
Dajcie znać jeśli się orientujecie [emoji91]

Niestety ale większość lekarzy uznaje jedno poronienie za przypadek i wcale z tego powodu nie traktuje następnej ciąży jako zagrożonej. Chyba że masz jakieś badania które będą ku temu przesłanką, to wtedy może jest inaczej
 
reklama
Słuchajcie wiem że połowa z Was już śpi ale od 3 dni męczy mnie jeden temat.

A mianowicie czy jeśli 1 ciążę poronilam to 2 jeśli się uda będzie od razu uznawana jakoś specjalnie? Nie wiem czy wiecie o co chodzi...
W sensie czy od razu będzie jakos wspomagana, uznawana za zagrożona? Czy coś takiego?
Dajcie znać jeśli się orientujecie [emoji91]

Kochana ja miałam 4 poronienia i ta ostatnia 5 i nikt mnie specjalnie nie traktował !
Oczywiście miałam leki podtrzymujące ale żadnego specjalnego traktowania nie było !!
 
Do góry