reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

symformin to to samo co glucophage :)
ja zachodze w ciaze ale CB :( szybko sie koncza :(
tak naprawde nie wiem co u mni ejest przyczyna :( powtorzone wyniki sa bardzo dobre , NK 9%z 16% antykoagulnat tez ujemny teraz , insulina na czczo jednocyfrowa, homocysteina 7
moze jednak to moj wiek :( :(
 
reklama
symformin to to samo co glucophage :)
ja zachodze w ciaze ale CB :( szybko sie koncza :(
tak naprawde nie wiem co u mni ejest przyczyna :( powtorzone wyniki sa bardzo dobre , NK 9%z 16% antykoagulnat tez ujemny teraz , insulina na czczo jednocyfrowa, homocysteina 7
moze jednak to moj wiek :( :(
A wcześniej bez leku zachodzilas?
 
Dzisiaj dostałam telefon z Angliusa że odwołali mi wizytę. Bo ona I doktor ma dużo kobiet ciężarnych pod opieką. Miałam mieć sprawdzoną torbiel i miałyśmy omówić dalsze leczenie. Wizytę mam na 17 września!!! No muszę powiedzieć że trochę się zeamucilam i zdenerwowałam jednocześnie. Bo mi też zależy na czasie. A tutaj uciekną mi 2 cykle i potem jeszcze badania i ewentualnie wlewy ..ehh...
To są skutki chodzenia do lekarzy którzy są dobrzy. Rozumiem że pierwszeństwo mają kobiety w ciąży. Ale i tak mi przykro bo wizalam nadzieję...
Więc może dlatego nie odpisuje.
A widzisz coś musi być na rzeczy bimoj lekarz ginekolog też do 6 września przyjmuje tylko kobiety w ciąży ewentualnie tylko ciężkie i nagły przypadek.
A do doktor wysłałam sms z informacją że wysłałam do niej już 2 maile ale nadal jest cisza.
 
@monikao777 - ja tez mam hiperinsulinemie, chwilowo mam przerwę, ale biorę normalnie 3x500 Sioforu + dieta + potrzebuje więcej ruchu ale z tym u mnie średnio :/

@babydust - dziekuje. Dzięki pomocy @bertha i dziewczyn na innym forum już wiem, coś więcej. Tragedii nie ma, bo mąż ma halotyp C1, czyli dobry i w tym wypadku jakiego bym ja KIRa nie miała to wyglada na to, ze jest ok...

IMG_3639.JPG
 
@Marthi
Ponoć najważniejsze są te z DS, żeby były obecne. Na Twoim wyniku nie jest napisane czy jest to AA czy BX a ja już nie umiem tego odczytać, ale dr Paśnik będzie wiedział. Mam nadzieję, że to BX, bo ponoć jest lepszy.
Tu jest fajnie opisane gdyby któraś z dziewczyn też chciala poczytać o tym. Ogólnie jak jest coś z tym źle, to dr Paśnik daje accofil domacicznie albo podskórnie, no albo to i to. Ja mam BX i kilka brakujących a mąż jest C1 i C2 i dr w pierwszej wersji dał mi domaciczny. Ja go poprosiłam o zastrzyki bo bałam się, że zablokuje owulację, ale po przeczytaniu ulotki zrezygnowałam z tego całkowicie...


 
A widzisz coś musi być na rzeczy bimoj lekarz ginekolog też do 6 września przyjmuje tylko kobiety w ciąży ewentualnie tylko ciężkie i nagły przypadek.
A do doktor wysłałam sms z informacją że wysłałam do niej już 2 maile ale nadal jest cisza.
Ziarek ? Sorki że się wtryniam w rozmowę :-)
 
Witajcie dziewczyny. Podczytuję was od jakiegoś czasu bo ogólnie jestem na watku Kto po in vitro. Wczoraj okazało sie że moja beta 6dpt jest pozytywna i wynosi 13. A mam pytanie bo przed transferem miałam skoki prolaktyny w jednym miesiącu 6dc ponad 40 a w cyklu przed criotransferem 6dc ponad 60. Wtedy co miałam wynuk ponad 40 endokrynolog kazał brać pół tabletki bromergonu i jak wyjdzie prolaktyna po 10 dniach poniżej 20 to odstawić i tak zrobiłam. Później prolaktyna skoczyła na ponad 60 wiec znowu zaczęłam brac bromergon pół tabletki i teraz nie wiem co robić bo beta pozytywna i czy odstawić bromergon czy brać go jeszcze. Jutro pewnie nie uda mi się dodzwonić do lekarza najwcześniej we wtorek.

Czy jesteście w stanie mi pomóc? Będę wdzięczna
 
reklama
Jestem właśnie w trakcie 4 poronienia z rzędu. Mam już prawie 6-letnią córeczkę i ciąża była totalnie bezproblemowa. A teraz w ciągu 1,5 roku straciłam 4 ciąże:no: Wszystkie kończą się na wczesnym etapie - mój organizm zabija każdy zarodek. Lekarze w moim mieście nie są już w stanie mi pomóc, badania które robiłam do tej pory : hormonalne, wirusologiczne, bakteriologiczne, genetyczne, tarczycowe, związane z krzepliwością - wszystkie w porządku. Została mi jeszcze autoimmunologia. Zapisałam się na wizytę do Gynemedu i prof. Malinowskiego. Szukam kobiet po podobnych przeżyciach jak ja, które przeszły serie badań immunologicznych i szczepienia. Czy Wam sie udało??? Jak to wszystko wygląda i jaki jest przybliżony koszt kuracji?? Czekam z niecierpliwością na Was:-)
Ja mam podobną sytuację do cb . Również wcześnie kończą się ciążę przychodzi 9 tydzień i okazuje się że serduszko nie bije . Właśnie jestem po badaniu allo mlr i mam 18% nie wiem co teraz wizytę mam za miesiąc. Taki wynik z tego co czytałam to jest zły
 
Do góry