reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Dziewczyny, czy któraś z Was po odstawienia Encortonu zaczęła tyc? Nigdy tak nie przybieralam na wadze jak teraz po drugim poronieniu. Zwykle wszyscy się śmiali że mam tasiemca. A teraz mam problem starszy. W miesiąc przytulam 4 kg. A jem tyle co zwykle. Ehhh. Myślę sobie że to może po Encortonie ?
Mialam też teraz torbiel na jajniku i leki czopki. Dwa rodzaje. Możliwe że w skutkach ubocznych ma tycie ? Albo słabsza przemianę materii?
Pomocy ...
 
Dziewczyny, czy któraś z Was po odstawienia Encortonu zaczęła tyc? Nigdy tak nie przybieralam na wadze jak teraz po drugim poronieniu. Zwykle wszyscy się śmiali że mam tasiemca. A teraz mam problem starszy. W miesiąc przytulam 4 kg. A jem tyle co zwykle. Ehhh. Myślę sobie że to może po Encortonie ?
Mialam też teraz torbiel na jajniku i leki czopki. Dwa rodzaje. Możliwe że w skutkach ubocznych ma tycie ? Albo słabsza przemianę materii?
Pomocy ...

Ja też przytylam po encortonie i niestety nie udało mi się pozbyć tych kilogramów. W tej ciąży biorę metypred. Chyba lepiej na niego reaguje .
 
Ja też przytylam po encortonie i niestety nie udało mi się pozbyć tych kilogramów. W tej ciąży biorę metypred. Chyba lepiej na niego reaguje .
No najgorsze jest to że brałam tylko 8 t steryd. Od pozytywnego testu. Czyli od 3 mają. I dopiero po lyzeczlowaniu jak zaczęłam schodzić z dawki to zaczęły się problemy. Czyli na to wygląda że też mam skutki uboczne sterydu...Ehh.
Zapytam mojej gin o ten drugi lek. Tez działa podobnie . ?
 
No najgorsze jest to że brałam tylko 8 t steryd. Od pozytywnego testu. Czyli od 3 mają. I dopiero po lyzeczlowaniu jak zaczęłam schodzić z dawki to zaczęły się problemy. Czyli na to wygląda że też mam skutki uboczne sterydu...Ehh.
Zapytam mojej gin o ten drugi lek. Tez działa podobnie . ?
Tak to też jest steryd. Podobno nowszej generacji.
 
Dziewczyny, czy któraś z Was po odstawienia Encortonu zaczęła tyc? Nigdy tak nie przybieralam na wadze jak teraz po drugim poronieniu. Zwykle wszyscy się śmiali że mam tasiemca. A teraz mam problem starszy. W miesiąc przytulam 4 kg. A jem tyle co zwykle. Ehhh. Myślę sobie że to może po Encortonie ?
Mialam też teraz torbiel na jajniku i leki czopki. Dwa rodzaje. Możliwe że w skutkach ubocznych ma tycie ? Albo słabsza przemianę materii?
Pomocy ...

Ja akurat nie tyłam ale wiem że dziewczyny tu kiedyś pisały ze biorąc tyły. A te leki na torbiel to pewnie hormony? Bo hormony też często dają taki skutek... Niestety to są je kg które najtrudniej zgubić
 
@porzeczka kazali dopiero końcem sierpnia dzwonić by się zapisać ;( mam nadzieję że się uda . A płeć maleństwa już znasz?!
@charlotte po sterydzie się tyje niestety , a u mnie taki skutek uboczny że straszny mam trądzik na czole takie malutkie krosteczki .
 
@Charlotte21 - po sterydzie nie tyłam tzn po poronieniu, ale w tej ciąży poszłam w miesiąc 3kg i brzuch miałam jak w 4-5 miesiacu ciąży - piłkę dosłownie. Tez zastanawiałam się czy to nie od sterydu :) kilka dziewczyn widziało fotki mojego brzucha w 7tc i były w szoku! @marshia takiego nawet w 20 tc nie miała a ja ważyłam tylko niby 50kg
 
Dziewczyny, czy któraś z Was po odstawienia Encortonu zaczęła tyc? Nigdy tak nie przybieralam na wadze jak teraz po drugim poronieniu. Zwykle wszyscy się śmiali że mam tasiemca. A teraz mam problem starszy. W miesiąc przytulam 4 kg. A jem tyle co zwykle. Ehhh. Myślę sobie że to może po Encortonie ?
Mialam też teraz torbiel na jajniku i leki czopki. Dwa rodzaje. Możliwe że w skutkach ubocznych ma tycie ? Albo słabsza przemianę materii?
Pomocy ...
Myślę że przy ilości leków i samym fakcie ciąży trudno określić od czego się tyje choć faktycznie steryd może tak działać. Ja w każdej ciąży przytulam a brałam metypred ;) ostatniej 20kg i zrzucilam ale czego się nie robi :)
 
reklama
Do góry