reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziewczyny bardzo dziękuję za odpowiedź odnośnie szczepień. Rozważam wizytę u dr Malinowskiego,podpowiedzcie proszę gdzie przyjmuje,czy dlugie są terminy i jak przygotować się do wizyty?
 
reklama
@Marthi
baaardzo się cieszę, czytając Twoje posty. Mam nadzieję, że wszystko potoczy się u Ciebie dobrze :) Bo musi!

@ovli22
te wlewy to były wlewy z Intralipid? Ile ich miałaś?

Ja właśnie wróciłam z urlopu i dopadły mnie wyrzuty sumienia, że nie trzymałam diety....Moja insulina pewnie szybowała w kosmos :(
 
@Marthi
ogólnie staram się Was czytać na bieżąco :) Ja, po ostatniej ciąży biochemicznej, zadecydowałam na własną rękę, że podejdę do stymulacji... Co prawda moja pani dr nie była zadowolona, bo chciała zobaczyć co się będzie działo po tej cb i czy samo coś ruszy...Wiem, że sama się leczę, zresztą tak samo skomentowała to pani dr, ale w tamtym momencie moja praca i wszystko co się działo dookoła tak bardzo mnie dobijało, że usilnie chciałam się starać o ciążę, a mialam wyjazd weekendowy i nie mogłam się stawić na monitoring wtedy kiedy zalecała pani dr. Finalnie wychodowałam dwa pechęrzyki, ale zrezygnowałam, bo bałam się ciąży bliźniaczej. Dzisiaj mam 13 dc i czekam na okres, po czym zgłaszam się grzecznie na monitoring jakoś w 9 dc i robię co pani dr będzie kazać.

Dziewczyny,
czy jest jakiś limit w braniu Encortonu podczas starań? Np. można brać 3 miesiące i potem przerwa, czy nie ma czegoś takiego? Pytam, bo moja pani dr twierdzi, że mam brać Encorton cały czas i maksymalnie 3 miesiące, po czym przerwa....
 
Ostatnia edycja:
@Marthi
ogólnie staram się Was czytać na bieżąco :) Ja, po ostatniej ciąży biochemicznej, zadecydowałam na własną rękę, że podejdę do stymulacji... Co prawda moja pani dr nie była zadowolona, bo chciała zobaczyć co się będzie działo po tej cb i czy samo coś ruszy...Wiem, że sama się leczę, zresztą tak samo skomentowała to pani dr, ale w tamtym momencie moja praca i wszystko co się działo dookoła tak bardzo mnie dobijało, że usilnie chciałam się starać o ciążę, a mialam wyjazd weekendowy i nie mogłam się stawić na monitoring wtedy kiedy zalecała pani dr. Finalnie wychodowałam dwa pechęrzyki, ale zrezygnowałam, bo bałam się ciąży bliźniaczej. Dzisiaj mam 13 dc i czekam na okres, po czym zgłaszam się grzecznie na monitoring jakoś w 9 dc i robię co pani dr będzie kazać.

Dziewczyny,
czy jest jakiś limit w braniu Encortonu podczas starań? Np. można brać 3 miesiące i potem przerwa, czy nie ma czegoś takiego?

To ze masz 2 pecherzyki rzadko wiąże się z ciążą bliźniaczą. Zreszta po to jest stymulacja, żeby wyhodować większą ich ilość, niż naturalny jeden. To zwiększa szanse zapłodnienia, a nie szanse na ciaze mnogą. Dopiero jeśli masz 4-5 pęcherzyków odstępuje się np. od iui, bo wyedy faktycznie ryzyko jest oszacowane na wyższe. Tutaj większość z nas jeśli się stymulowała to po to właśnie, żeby mieć 2-3 pecherzyki, a nie liczyc na ten jeden.

@olaa90 :) :) :) jak tam mamuśka???

@dżoasia sercem z Waszą trójką
 
@marshia
No właśnie widzisz, a moja pani dr była niechętna, żebym przy tych dwóch pęcherzykach podchodziła :/ :/ Ale może bardziej zraziło ją to, że sama sobie zadecydowałam o stymulacji :/ Powiedziała, że do mnie należy ostateczna decyzja czy będę się starać, ale, że na pewno nie da mi Ovitrelle na pęknięcie i okaże się, czy same pękną czy nie. I w ten sposób zrezygnowałam....
 
@Nadzieja2018 - co do encortonu: mi dr Paśnik kazał brać 3 cykle po owu i jak się nie uda zajśc to się do niego zgłosić... brałam z 5-6 cykli pod rząd (po owu), bo o tym zapomniałam... a zaszłam w cyklu, w którym stwierdziłam, ze nie biorę po owu, ani sterydu, ani Clexane, itp. W jednym tylko cyklu brałam steryd od 1dc bo złe zrozumiałam Pasnika... a co do podejścia Twojej gin do stymulowanego cyklu, hmm... nie do końca je rozumiem. Niemniej nadal mocno trzymam kciuki [emoji8][emoji173]️ Odzywaj się i pisz jak u Ciebie. Nie chowaj się w krzakach. Btw. Mam nadzieje, ze @bertha się nie obrazi, ze to napisze, ale ona tez stymuluje się trochę „na własna rękę” wiec może coś więcej Ci tu dopowie niż to, co napisała @marshia, aczkolwiek z Marshia zgadzam się w 100%
 
@Marthi
baaardzo się cieszę, czytając Twoje posty. Mam nadzieję, że wszystko potoczy się u Ciebie dobrze :) Bo musi!

@ovli22
te wlewy to były wlewy z Intralipid? Ile ich miałaś?

Ja właśnie wróciłam z urlopu i dopadły mnie wyrzuty sumienia, że nie trzymałam diety....Moja insulina pewnie szybowała w kosmos :(

@Nadzieja2018 ja nie miała wlewów nigdy !
Pierwszy raz jestem na żelaznym zestawie ;)
 
reklama
Do góry