reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@porzeczka to współczuję ale na dłuża metę to faktycznej kiepsko bedzie z tymi cukrami i ogólnie . Może lekarz coś przepisze na te wymioty ?
Zobaczymy jutro jak nie przejdzie napisze do gin po receptę bo dzis leżałam od 15 . Zanim mąż wrócił Zosia przygladała sie jak wymiotuje i biła brawo haha. Ale później troche sie bała biedna. Zjadłam kromkę suchego chleba pszennego siedzi w brzuchu na razie
 
@ovli22 trzymam kciuki musi być dobrze i innej opcji nie biorę pod uwagę.

Dziewczyny co ja dziś przeżyłam cały dzień przytulam sie z Wc jestem nie do życia nic nie jadłam co pije zwracam. Jak sobie pomóc? Czy powinnam brać gluko czy nie za bardzo mi cukier spadnie? Moze sucha kromkę wcisnę ale na pewno nic wiecej.
Kochana po pierwsze gratuluję - śliczne usg.

Po drugie - współczuję... Ja tak. Miała cały 1 trymestr... 8 kg schudłam... Mogłam pić tylko herbatę i to ma jedną dziennie i jadłam danonki/chrupki kukurydziane i banany. Koniec repertuaru :-(
 
@Porzeczka1234 zalej swietzy imbir wrzatkiem i jak lekko przestygnie popijaj malymi lykami. Ja moglam pic tylko wode z imbirem i dodawalam imbir do wszystkiego co jadlam. Na mnie dzialalo, dalo jakos zyc i nie zaliczac muszli. Tylko raz zwymiotowalam z Helenka. I pilnuj, by nie miec pustego brzucha. Zawsze miej cos pod reka do jedzenia, chocby sucharek. Budzisz sie i jesz zanim wstaniesz. Ja zawsze z bananem, ale to wysoki cukier.
A elektrolity sprobuj uzupelniac szklanka woda z 1 saszetka vibovitu bobas. Tylko malymi lykami popijaj
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry