reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Kochana ja też miałam pomia w najlepszym szpitalu w Rzeszowie a do tego nie da się dokładnie zmierzyć bo to biorą obwód głowy, brzucha i coś tam i statystycznie im wychodzi. Poza tym nawet dziś w Matce Polce bodajże miały się urodzić 5 raczki a są 6 raczki i nikt 1 dziecka nie widział :) niedaleko szukać to samo było w tym tyg u nas. Miało być 1 a urodziło 2 i w dzisiejszych czasach to dopiero zaskoczenie :) bądź dobrej myśli :*
To w Krakowie się urodziły te dzieciaczki :D
 
reklama
@Oczekujaca123 moje w zeszłym tygodniu chyb cały czas spały, jak już coś czułam to tylko jakieś pojedyncze smyrnięcia. Za to dziś nadrabiają i to w sam dół, mam wrażenie, że zaraz któraś wypadnie bo kopie w samą pipkę. Trzymam kciuki za małą różnicę w wadze. W razie czego to wiesz, że na dobrą sprawę to i rodzić już możesz ;)
 
Kochana ja też miałam pomia w najlepszym szpitalu w Rzeszowie a do tego nie da się dokładnie zmierzyć bo to biorą obwód głowy, brzucha i coś tam i statystycznie im wychodzi. Poza tym nawet dziś w Matce Polce bodajże miały się urodzić 5 raczki a są 6 raczki i nikt 1 dziecka nie widział :) niedaleko szukać to samo było w tym tyg u nas. Miało być 1 a urodziło 2 i w dzisiejszych czasach to dopiero zaskoczenie :) bądź dobrej myśli :*

Nam na szkole rodzenia opowiadali właśnie historie że dopiero pod sam koniec ciąży lekarze wysłali kobietę na dodatkowe badania bo była dziwna glowka. Okazało się że dzieciaki tak się za siebie schowały że temu z tyłu tylko trochę główki wystawało i dlatego na usg "miała dziwny kształt" :p
 
Dziewczyny co na pecherz? Zuravit? Urosept?
Niby w moczu mi nic nie znalezli, ale czuje jakis dyskomfort i chcialabym brac cos zapobiegawczo.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny co na pecherz? Zuravit? Urosept?
Niby w moczu mi nic nie znalezli, ale czuje jakis dyskonfort i chcialabym brac cos zapobiegawczo.
Furagina! Miałam dwa razy krwiomocz z silnym zapaleniem pęcherza. I zawsze Furagina pomaga. Tylko trzeba wybrać wszystko do końca jak jest rozpisane na listu z tabletkami. :)
 
reklama
Do góry