reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Nadzieja2018 a ja brałam 2x2 luteinę to stosunkowo niewiele do tego co dziewczyny piszą.

@Oczekujaca123 czemu sie nie chwalisz zaczełaś 34 tydzień? Ile dzieci ważą? Ale przeszłaś drogę chyba teraz czyjesz sie bezpiecznie. Bardzo sie cieszę
Coraz słabiej czuje ruchy, ktg mam codziennie przepływy też codziennie ok... Ale ja się boję... niby się cieszę że tydzień bezpieczny, ale teraz znów mam inne lęki. Tymbardziej, że przez te 10tyg co tu jestem to się trochę naoogladalam...
W zeszłym tyg waga 1800 i 2250 co też trochę niepokoi bo różnica rośnie. Teraz ważenie i kontrola szyjki we wtorek pewnie jak co tydzień... póki co leżę i staran się nie panikowac ale moim dzieciom zawsze w w weekend włącza się tryb leniwca... A ja czuje się wtedy źle, że coś się wydarzy...
No i 34tc nam wypada dziś... cieszymy się A jednoczesnie jesteśmy przerażeni [emoji45][emoji45][emoji45][emoji45][emoji45][emoji45]
 
reklama
Coraz słabiej czuje ruchy, ktg mam codziennie przepływy też codziennie ok... Ale ja się boję... niby się cieszę że tydzień bezpieczny, ale teraz znów mam inne lęki. Tymbardziej, że przez te 10tyg co tu jestem to się trochę naoogladalam...
W zeszłym tyg waga 1800 i 2250 co też trochę niepokoi bo różnica rośnie. Teraz ważenie i kontrola szyjki we wtorek pewnie jak co tydzień... póki co leżę i staran się nie panikowac ale moim dzieciom zawsze w w weekend włącza się tryb leniwca... A ja czuje się wtedy źle, że coś się wydarzy...
No i 34tc nam wypada dziś... cieszymy się A jednoczesnie jesteśmy przerażeni [emoji45][emoji45][emoji45][emoji45][emoji45][emoji45]
Ty na wagę nie patrz! Już wspominalam jak mnie strach oblecial gdy lekarka przy zdjęciu szwu wyliczyła ze młody ma 2600 w 36tc i ze dzieci z ZD a takie było prawdopodobieństwo mają mała masę urodzeniową. Urodził się dnia następnego z 3110 i o cudzie bez ZD. Także weź pod uwagę błąd pomiaru :*
 
Ty na wagę nie patrz! Już wspominalam jak mnie strach oblecial gdy lekarka przy zdjęciu szwu wyliczyła ze młody ma 2600 w 36tc i ze dzieci z ZD a takie było prawdopodobieństwo mają mała masę urodzeniową. Urodził się dnia następnego z 3110 i o cudzie bez ZD. Także weź pod uwagę błąd pomiaru :*
Chciałabym , żeby to był błąd pomiaru ale tu rzadko się zdarzają :(
W sensie u tego lekarza... No ale mogę być wyjątkiem... Oby nie było niżej.
 
Chciałabym , żeby to był błąd pomiaru ale tu rzadko się zdarzają :(
W sensie u tego lekarza... No ale mogę być wyjątkiem... Oby nie było niżej.
Ciesze sie, że 34 zaczełaś . Co do wagi moja koleżanka urodziła niedawno dziecko w 34 tygodniu niełatwej ciąży mała ważyła 1800 gram ale wszystko z nią w porządku wagę dzieci szybko nadrabiają po 4 tygodniach wyszła do domu. Domyślam się , że pewno sie naoglądałaś sporo ... ale trzeba być dobrej myśli daj znać jak po badaniu
 
@Oczekujaca123 a co lekarze mówią na te różnice? Pewnie gdyby było jakieś ryzyko to by już rozwiązali ciąże . Już dużo nie zostało i wierzę że wszystko będzie ok
No że jeśli się powiększy to CC bo jest na granicy. 20% różnicy , a panikowac można od 20-25 W zależności od lekarza i sytuacji w sensie jaka wcześniej była różnica itp u mnie najpierw były zbliżone wagi potem np 14% 16% i teraz 20. Czyli różnica nie jest stała tylko się powiększa
 
Ja przezylam dzis znowu chwile zgrozy. Wyladowalam na IP z krwawieniem!
Juz po poludniu moj sluz byl jakis ciemniejszy i brzuch pobolewal, a przed spaniem, kiedy poszlam siku, zobaczylam krew na papierze.
Pojechalam do szpitala, lekarka zbadala mnie przez wziernik i zobaczyla tylko brazowe resztki plamienia. Szew na szyjce trzyma, szyjka zamknieta. Dostalam antybiotyk, bo to moze byc infekcja. Oczywiscie wypuscili mnie po badaniu do domu, bo w UK sie zbytnio nie patyczkuja na tym etapie :(
Boje sie. Brzuch nadal mnie pobolewa jak na @. USG dopiero w czwartek.
Nospa i codeina poszly w ruch.
 
@basiawol gdybys się wybierała do dr. Wstawiam Ci aktualna rozpiskę jak przyjmuje itp :)
AF6577FE-1454-4889-A8D8-0F8B8F6C499A.jpeg


@SheWolf omg, współczuje stresu :( trzymam kciuki, żeby to nie było nic powaznego.. a robili Ci usg? Może jakiś krwiak?
 
reklama
Chciałabym , żeby to był błąd pomiaru ale tu rzadko się zdarzają :(
W sensie u tego lekarza... No ale mogę być wyjątkiem... Oby nie było niżej.
Kochana ja też miałam pomia w najlepszym szpitalu w Rzeszowie a do tego nie da się dokładnie zmierzyć bo to biorą obwód głowy, brzucha i coś tam i statystycznie im wychodzi. Poza tym nawet dziś w Matce Polce bodajże miały się urodzić 5 raczki a są 6 raczki i nikt 1 dziecka nie widział :) niedaleko szukać to samo było w tym tyg u nas. Miało być 1 a urodziło 2 i w dzisiejszych czasach to dopiero zaskoczenie :) bądź dobrej myśli :*
 
Do góry