reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@iveo - mam, pisałam dziś do niego, odpisał mi (jak juz w między czasie umówiłam się do tego na NFZ), ze mogę jutro przyjść na wizytę, ale szczerze już w tym miesiącu mam licho z kasa (a u niego wizytują 250zl) i odpisałam, ze pójdę do tego lokalnego. Teraz mi głupio do niego pisać i pytać...

Trochę mi żal odpuścić ten cykl, tym bardziej ze jak od jutra zacznę brać te tabletki to skończę we wtorek a płodne będę mieć między środa a niedziela. A te maść dopochwowa Gynazol mam taka jednorazowa i dziś ja zapodam sobie na noc. Do tego priobiotyk i zostaje ten Pimafucin do smarowania zewnętrznych części, wiec bez ingerencji dopochwowej...
 
reklama
Marthi ja ostatnio pisałam o tej infekcji intymnej i kupiłam to mydełko co polecałyscie i laktovaginal i przeszło .
@ Destino kochana bardzo mocno Cię ściskam wyobrażam sobie co przeżywasz w takich chwilach jak dziś . Helenka walczy i zwyciezy ta walkę , nie trać wiary ...ja ją traciłam a mała zwyciężyła ..i teraz żałuję że nie miałam tej wiary .
 
Wstawiłabys foto opakowania lub pełna nazwę? Proszę :)
To jest to mydełko chyba na innej grupie mi dziewczyny polecały i Oczekująca polecała podmywanie się wymieszana woda utlenioną ze zwykłą wodą
IMG_20181228_214733.jpeg
 
reklama
@Marthi to tylko jeden cykl a tak bedziesz sie jeszcze stresowac infekcja przy ewentualnej ciazy, nie wiem ja bym wolala poczekac zeby miec pewnosc ze jest ok nie ryzykowalabym ale to twoja decyzja
@Destino mala jest waleczna i silna, mysle ze placz pomoglby no ale pewnie rozkleisz sie jak bedziesz ja miec przy sobie. Super ze jestes silna nie poddawaj sie mala wszystko wynagrodzi
 
Do góry