reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@justkaki zaden lek nie podnosi cukru (chyba ze syrop na zatwardzenie, syropy na gardło itp). Cukier zdecydowanie za wysoki! To groźne doa ciąży. Norma to 92 (wg niektórych nawrt 90 dla ciężarnych). A cikrzyca w ciąży nie pojawia się tylkp ze względu na złą dietę, tyljo dlatego, ze trzustka i wątroba mają większe obciążenie. Chociaż to raczej na późniejszym etapue powinno mieć miejsce. Na poczatku raczej każdy lekarz zaleci dietę IG, odpowiednie węglowodany - chodzi o to , żeby posiłek był pełnowartościowy i prawidłowo zbilansowany.
Normy glukozy mając cukrzyce: na czczo 90, 1 h po posiłku 140. Inne są normy w przypadku obciążenia przy OGTT - 92, 180, 153 (albo 156).
Koniecznie zrób tą glukozę na czczo.
 
Przyszły mi wczorajsze wyniki. Zrobiłam progesteron: 41.31 i tsh 0.475. Tsh ok bo mówiła mi endokrynolog żebym pod 1 miała. Progesteron raczej lepiej że wyższy?
 
@justkaki ja miałam progesteron 54 w początkowych tyg i lekarz mówił, ze super wynik. Potem spadł mi na 40 i tez mówił, ze dobry wiec wydaje mi się, ze i Twoj jest ok :)
 
reklama
Do góry