reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Oh... @plastulinka jak bardzo rozumiem twoj strach... Sprawdzilas Kochana, to niestety wszystko, co mozesz zrobic. Stosuj sie do zalecen. Duzo odpoczywaj. Bierz leki. Pozostaje nadzieja...ogromna, ze bedzie dobrze... i odliczanie tygodni. Oby dojsc do 30. Ale choc przejsc poza 25. Znam ten strach, bo od 23tc walczylismy, a teraz jeszcze dluuuuugo bedziemy walczyc. Wierze, ze to tylko strachy. Przetrwasz wszystko byle na strachach sie tylko skonczylo. To naprawde niewielka cena. Bede cie wspierac calym sercem
 
reklama
Cześć dziewczynki
Byłam wczoraj mikolajem i zobaczylam mała Julcie @roxie123. Jest cudowna. Taki maleńki pisklaczek co ciągle otwiera dziubek po am. Jestem zakochana po uszy ♡

@Destino nieustanne wsparcie dla Ciebie i Twojej księżniczki :)
@plastulinka głowa do góry. Zrobiłaś to co w ludzkiej możliwości a reszta to cud. Strach jest juz wpisany w każdą z nas. Przytulam

Pozdrawiam starą gwardię muaaa
 
@Marthi dzięki za info :) ja poki co mam dluga przerwe. Wykryli u mnie duzo endometriozy, tzn tyle bylo widac na usg, w lutym ma laparo. Bylam u specjalisty od endo, jest pewien, ze to to, chociaz to tylko usg. W scianach macicy tez to jest, nazywa sie adenomioza. Z tym mi nic nie zrobia. Takze ja mam laparo, potem 3 miesięczna kuracja hormonami aby wyciszyc to co zostanie. A dopiero potem starania. Ogarnę sobie immuno w tym czasie, chociaz nie bede ryzykowac szczepieniami i accofilem, tak postanowiliśmy na 90%. I chyba pojde jeszcze na akupunkture z takich rzeczy. A moze i poszukam osteopaty, co mi szkodzi :)
 
@Destino Helenka jest bardzo silną, cieszę się że oddycha samodzielnie.
U mnie strach... Wczoraj cały dzień bolał mnie brzuch i zobaczyłam pasemko brązowego śluzu na papierze. Do tego doszły dość silne skurcze ale tylko z prawej strony. Cały czas odczuwam punktowy ból po prawej stronie. Pojechałam do mojej gin i niby na USG wszystko ok. Dzidzia rośnie, już ma 3,5cm porusza się. No ale skąd ten ból? Dostałam zalecenie żeby duuuzo leżeć, 3*asmag, 2*3 tabl no-spy i wapno z Polfy. No i luteina jak dotąd 2*100.
Myślę że w tym miejscu w którym mnie boli był umiejscowiony guz który miał 5cm. Może są tam jakieś zrosty i stąd te objawy. Sama nie wiem.
Jestem już tak daleko, tak bardzo się boje...
Mnie też bolał brzuch na różnych etapach ciąży. Plamienia też miałam na początku.
Jeśli wszystko na usg w porządku to nie masz się co martwić. Trzymam kciuki za was.
 
Dzień dobry, wita się córa marnotrawna [emoji16]
@plastulinka plastusia bardzo, bardzo mnie cieszy Twoja ciąża! do przodu to najwazniejsze, odpoczywaj,a magnez jako jedyny w ciąży przebadany asmag forte tak jak dziewczynki tu już pisały,
@czarna_mala co u Ciebie?
@Porzeczka1234 Malina zalecił Wam kolejne szczepienia? po badaniach?
@Kitki a synek nie był szczepiony z zalecenia neurologa ?
@Oczekujaca123 10 tc jak to leci:p super tak dawno nie było na bb ciąży blizniaczej chyba od czasu Toli;) czekam na fotkę dwóch bąbelków:p
@mickey* u mnie po staremu [emoji6] odpuściliśmy starania z monitami i lekami do końca roku [emoji4] jestem w trakcie dogadywania warunków w nowej pracy, ale nie będę na razie zapeszać [emoji846] jestem zalatana jak mało kto [emoji23]

@plastulinka kibicuję Ci od samego początku tutaj i będę do końca to robić, jesteś dla mnie bohaterką [emoji8][emoji8][emoji8]
@roxie123 cudna Julcia [emoji8]
@Destino dużo sił i wytrwałości, dla Niuni zdrówka [emoji4]
@magda1208 gratulacje [emoji173]
@Marthi zainteresuję się tematem [emoji848] ciekawe to co piszesz [emoji5]

Poza tym witam nowe koleżanki, gratuluję nowych brzuszków i upragnionych dzieciaczków [emoji16]
 
reklama
Do góry