reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Dziewczyny mam zapytanie czy miałyście po porodzie uczucie puchnięcia.?
Wydaje mi,się że man nabrzmiałe nogi, ręce i bolą. Nie wiem od czego czu brak snu czy od chodzenie w szpitalu czy coś związanego z zakrzepicą bądź immunologiczne.?
Trochę się martwię.Może za mała dawka heparyny.?
 
Dziewczyny mam zapytanie czy miałyście po porodzie uczucie puchnięcia.?
Wydaje mi,się że man nabrzmiałe nogi, ręce i bolą. Nie wiem od czego czu brak snu czy od chodzenie w szpitalu czy coś związanego z zakrzepicą bądź immunologiczne.?
Trochę się martwię.Może za mała dawka heparyny.?
Madziu po cc to że sie puchnie to normalne bo nawadniają kroplówkami nas bo nie możemy jeść i taki jest efekt, woda musi zejść z organizmu.mi opuchlizna zeszła z nóg po okolo dwóch tygodniach może troche dłużej, nogi do tej pory mnie bola jak np zmieniam pozycję, najbardziej jak klęcze i wstaje
 
Madziu po cc to że sie puchnie to normalne bo nawadniają kroplówkami nas bo nie możemy jeść i taki jest efekt, woda musi zejść z organizmu.mi opuchlizna zeszła z nóg po okolo dwóch tygodniach może troche dłużej, nogi do tej pory mnie bola jak np zmieniam pozycję, najbardziej jak klęcze i wstaje

Ja czuję ból nóg i rąk. Mam obrzmiałe.
 
Dziewczyny chyba wam napisze. W srode odeszly mi wody. W szpitalu hamowali porod. Jednak dzis od 1 w nocy skorcze co 3 min. Helenka urodzila sie przez cesarskie ciecie. Ma ok 900 g. Walczymy o zycie i zdrowie mojej gwiazdeczki
Anetko, całym sercem Was wspieram [emoji173] Helenka to mały wojownik. MUSI BYĆ DOBRZE!!! Trzymaj się dziewczyno!
 
@magda1208 ból nóg czy rak po cc jest normalny myślę że po porodzie sn też u niektórych tak się dzieje. Mi woda schodziła ok miesiąc łydki miałam ogromne a ręce mnie tak bolały to pewnie u Ciebie ciśnie nadgarstków. Trzeba wytrwać ! Ja Cię niepokoi coś to lekarz.
 
@Destino miałam nadzieję że Helenka zechce jeszcze poczekać. Nawet ciężko mi sobie wyobrazić co teraz czujesz i jak bardzo się martwisz o swoją kruszynkę... Jestem cały czas myślami z Wami ❤️❤️❤️
 
reklama
Do góry