reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@Marthi dr Kaznowski. Ja biore 1/2x3 czuje sie dobrze. Wrecz sennosc mi minela ale oprocz tego staram sie trzymac diete i co 2 dzien byc na silowni. Lekarza polecam ze wzgledu na znajomosc poziomow homocysteiny i witaminy d3 oraz mutacji. Biore juz 2 tygodnie. Czasami ciezko bo ciagnie mnie do slodkosci i brakuje bulek pszennych.

Przepraszam Was, ze sie nie odzywam ale brak czasu, zastepuje teraz kolege co na urlop poszedl i mam duzo pracy a po poludniami zanim maly pojdzie spac padam na twarz i glupio mi sie odezwac jak nie mam sily doczytac co u Was.

Buziaki dla Was wszystkich.
 
@plastulinka plastusia bardzo, bardzo mnie cieszy Twoja ciąża! do przodu to najwazniejsze, odpoczywaj,a magnez jako jedyny w ciąży przebadany asmag forte tak jak dziewczynki tu już pisały,
@czarna_mala co u Ciebie?
@Porzeczka1234 Malina zalecił Wam kolejne szczepienia? po badaniach?
@Kitki a synek nie był szczepiony z zalecenia neurologa ?
@Oczekujaca123 10 tc jak to leci:p super tak dawno nie było na bb ciąży blizniaczej chyba od czasu Toli;) czekam na fotkę dwóch bąbelków:p
 
@Destino jak robisz badania tsh to jak robisz w dniu badania , normalnie bierzesz ta tabletkę o 5 rano A potem wykonujesz badanie ? Czy jak ?
Badanie zawsze robi się bez tabletki!

@mickey* tak zalecił szczepienia 3! badania złe do powtórzenia i zielone światło ! Mój mrl 13,3% po ciąży mogłam spróbować na lekach ale ja się boję !
 
@dżoasia no wlasnie trzymam sie w dwupaku...termin na jutro a czuje jak mlody sie zapiera raczkami i pcha w podbrzusie jakby chcial przestawic brzuch i zrobix sobie troche miejsca mam nadzieje ze obada trase no ale ma czas do pon, startujemh z balonikiem potem oxy, oby jakos poszlo:) buzka:*
 
reklama
Dziewczyny, które planują wybrać się do doktora Przybycienia na monitoring (Tarnów):
4791C7EF-20D4-42C1-ADCD-B4CAC337C8B9.jpeg
 

Załączniki

  • 4791C7EF-20D4-42C1-ADCD-B4CAC337C8B9.jpeg
    4791C7EF-20D4-42C1-ADCD-B4CAC337C8B9.jpeg
    617,9 KB · Wyświetleń: 628
Do góry