reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@edloteh Ja byłam u tego Kulczyka mam mieszane uczucia jest raczej przeciwny szczepienią i nastawiony na steryd i accofil którego dla odmiany po szczepieniach ja się boję ja miałam robione wszystkie badania u Maliny i mąż też więc nic mi nie zlecił kazał zrobić ewentualnie mrl ale to robiłam już 6 listopada i czekam na wynik. U mnie raczej cytokiny zawsze do kitu ale on by mnie leczył accofilem i co ?? Do Maliny jestem zapisana na 28 listopada ale też się waham czy pojechać jednym słowem mam wielki mętlik w głowie.
 
reklama
@edloteh Ja byłam u tego Kulczyka mam mieszane uczucia jest raczej przeciwny szczepienią i nastawiony na steryd i accofil którego dla odmiany po szczepieniach ja się boję ja miałam robione wszystkie badania u Maliny i mąż też więc nic mi nie zlecił kazał zrobić ewentualnie mrl ale to robiłam już 6 listopada i czekam na wynik. U mnie raczej cytokiny zawsze do kitu ale on by mnie leczył accofilem i co ?? Do Maliny jestem zapisana na 28 listopada ale też się waham czy pojechać jednym słowem mam wielki mętlik w głowie.

do kolejnego crio (od wujka ;) chociaz ta ksywka mnie już drażni) dostałam zalecenia żeby brać 10mg encortonu na 3 dni przed ET... i accofil (bo KIRy coś kwiczą)....
I z tą dawką encortonu to nie wiem czy się śmiać czy płakać.... ostatnia ciąża poleciała na etapie 4tc+5
Przy kolejnym crio nic się nie zadziało, a zarodek najpiękniejszy z możliwych....

Chciałabym, żeby ktoś jeszcze zerknął na moje wyniki... nawet MLR 70 który miałam w zeszłym roku nie zagwarantował sukcesu...

Może zacznę jeść miętówki, najwyżej będę wiedzieć dlaczego muszę iść do dentysty [emoji51] a ta cała immuno to mnie już drażni.... bo nic nie wiadomo.
Szczepienia super, jak się udaje zajść i donosić.
Są be.... jak nie można zajść
MLR 0.... ooooo, tez czasem się zachodzi
Encorton.... „cukierki” same w sobie....
I weź tu człowieku bądź mądry.
Accofil... wujek po szczepieniach przepisuje jak jest potrzeba...

i albo będę robić transfer za transferem....liczyć na loterie, w ktora gram ;) albo potrzebna mi jeszcze jakaś konsultacja. No Jar.ek jak dla mnie już nie ogarnia....


Za wszystkie mamuśki, staraczki i za was te w potrzebie [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️
 
Ostatnia edycja:
do kolejnego crio (od wujka ;) chociaz ta ksywka mnie już drażnij) dostałam zalecenia żeby brać 10mg encortonu na 3 dni przed ET... i accofil (bo KIRy coś kwiczą)....
I z tą dawką encortonu to nie wiem czy się śmiać czy płakać.... ostatnia ciąża poleciała na etapie 4tc+5
Przy kolejnym crio nic się nie zadziało, a zarodek najpiękniejszy z możliwych....

Chciałabym, żeby ktoś jeszcze zerknął na moje wyniki... nawet MLR 70 który miałam w zeszłym roku nie zagwarantował sukcesu...

Może zacznę jeść miętówki, najwyżej będę wiedzieć dlaczego muszę iść do dentysty [emoji51] a ta cała immuno to mnie już drażni.... bo nic nie wiadomo.
Szczepienia super, jak się udaje zajść i donosić.
Są be.... jak nie można zajść
MLR 0.... ooooo, tez czasem się zachodzi
Encorton.... „cukierki” same w sobie....
I weź tu człowieku bądź mądry.
Accofil... wujek po szczepieniach przepisuje jak jest potrzeba...

i albo będę robić transfer za transferem....liczyć na loterie, w ktora gram ;) albo potrzebna mi jeszcze jakaś konsultacja. No Jar.ek jak dla mnie już nie ogarnia....
Kochana ile tego accofilu Ci przepisał ? od Kiedy do kiedy ?" Cukierków" moim zdaniem 10 mg maławo min 15 mg. Wiesz co moja lokalna gin mówi, że teraz jedni będą podważać leczeniem drugich jeden będzie szczepił i mówił że tylko to działa drugi że accofil i tylko tym będzie" leczył" . Kulczyk podobnie jak Przybycień proponuję accofil przed owu później po pozytywnym do 12 tygodnia.
Moja gin mówi że mam zbadać mrl jeśli będzie ok 40 % przyjąć intralipid i brać encortonu heparynę jej zdaniem immunologię nie zmienia się co godzinę miesiąc i uważa że szczepienia u mnie jeszcze działają. ... i co ty na to ?
 
Dziewczyny czy ktoras badala aptt? Mam zlecenie od hematologa , zeby zbadac, a jak je dostalam to nie wiedzialam.o ciazy i nie bralam heparyny. Wiem, ze trzeba buc na czczo, ale czy ma znaczenie to czy wezmę heparyne przed? Jesli tak to ile przed trzeba ?
 
Dziewczyny czy ktoras badala aptt? Mam zlecenie od hematologa , zeby zbadac, a jak je dostalam to nie wiedzialam.o ciazy i nie bralam heparyny. Wiem, ze trzeba buc na czczo, ale czy ma znaczenie to czy wezmę heparyne przed? Jesli tak to ile przed trzeba ?
Oczekując ja badalam. W zależności ile od zastrzyku minie mogą być rozbieżności w wyniku.
 
Dziewczyny czy ktoras badala aptt? Mam zlecenie od hematologa , zeby zbadac, a jak je dostalam to nie wiedzialam.o ciazy i nie bralam heparyny. Wiem, ze trzeba buc na czczo, ale czy ma znaczenie to czy wezmę heparyne przed? Jesli tak to ile przed trzeba ?
A o której bierzesz rano zastrzyk? ja robiłam zawsze na czczo! Ja bym zrobiła przed zastrzykiem bo przecież on Ci rozrzedzi krew i badanie raczej niemiarodajne
 
reklama
No chodzi o to właśnie żeby zobaczyć jak to wygląda nie zaraz po zastrzyku. Ja robiłam wieczorem a rano badanie. Jeśli bierzesz rano to zrobiłbym zastrzyk po badaniu
 
Do góry