reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@Oczekujaca123 4h to za mały odstęp ja też robiłam zastrzyk wieczorem także u mnie nie było tego problemu. Zrób zastrzyk po pobraniu możesz go sobie zrobić choćby w WC albo popros piguły to cię strzykną .Ja robiłam attp, d-dimery co 3 tygodnie i INR co 2-2,5 miesiąca
 
A co jeśli aptt jest przy dolnej granicy a mimo to d-dimery tez niziutko? Które jest ważniejsze badanie ? Wg Przybycienia ddimer... aptt nawet nie zleca , ja ostatnio robiłam sama dla siebie
 
Też właśnie mam tak że aptt co badanie jest niżej, ale ddimery są cały czas <0.15 czyli nie robią się zakrzepy. Sama już jestem głupia z tego wszystkiego...
 
reklama
@roki_1991 @olaa90 co to znaczy niższe attp ? Jeśli jest w normie to wszystko ok

"Malina mówi jak jest w normie to jest ok i proszę nie wymyślać :D"

d-dimery do 2500 tyś w ciąży są ok jeśli powyżej trzeba się kontaktować z lekarzem.
 
Do góry