reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Myśle właśnie o konsultacji u niej... tylko nie wiem czy to ma sens... bo nie wiem czy mogłaby mi zlecić coś czego nie miałam... no i u mnie to nie przez kasę tylko prywatnie by poszło...

A jakie są terminy do Maliny? Przyjmuje nowe pacjentki?
Szukam, szukam.... i nie wiem co dalej.
Kochana a to Ty tez z De? Ja wlasnie nie jestem pewna czy ona robi mlr i lct, wydaje mi sie ze nie, bo nawet pasnik mi kiedys powiedzial, ze tego tu nie robia. A co do maliny to ja nie pomogę niestety, ale u niego to chyba malo ktora ciaza leci. Chociaz z drugiej strony mam wrazenie ze caly watek 'kto po' to tylko do pasnika, wiec. ..
 
Kochana a to Ty tez z De? Ja wlasnie nie jestem pewna czy ona robi mlr i lct, wydaje mi sie ze nie, bo nawet pasnik mi kiedys powiedzial, ze tego tu nie robia. A co do maliny to ja nie pomogę niestety, ale u niego to chyba malo ktora ciaza leci. Chociaz z drugiej strony mam wrazenie ze caly watek 'kto po' to tylko do pasnika, wiec. ..
Ja w PL... ale szukam pomocy już gdziekolwiek. Wiem że ta dr to taka skrupulatna jest...
Pas.nik jest „popularniejszy” ze względu na: raz: koszta, a dwa: nie zleca szczepień jak popadnie... komuś pomógł, to prawda.
Ale ja chyba nie jestem jego najłatwiejszym przypadkiem.... dlatego myślę, gdzie jeszcze warto skonsultować się ...
 
Hej dziewczynki,

Mam pytanko o badanie kariotypów - czy w przypadku gdy nie potrafię zajść w ciąże od 1,5 roku powinnam je zrobić?
Skąd pomysł na kariotypy?
Jeżeli chcesz podejść do in vitro to tak, warto zrobić.
W innym przypadku najpierw wizyta u dobrego gina i ustalić dlaczego nie wychodzi...
Napisz może jakie miałaś robione badania? I jakie wyniki? Coś wyszło nie tak?
 
Ja w PL... ale szukam pomocy już gdziekolwiek. Wiem że ta dr to taka skrupulatna jest...
Pas.nik jest „popularniejszy” ze względu na: raz: koszta, a dwa: nie zleca szczepień jak popadnie... komuś pomógł, to prawda.
Ale ja chyba nie jestem jego najłatwiejszym przypadkiem.... dlatego myślę, gdzie jeszcze warto skonsultować się ...
To powiem Ci uczciwie, ze uderzalabym do Maliny. Ona z tego co sie orientuje to robi tak podobnie jak pasnik, tak mi sie wydaje, ale więcej powiem za jakis czas. Gdyby nie to, ze malina zleca na nowo badania, potem znowu wizyta itp itd to wybralabym jego. Nie mam mozliwosci jezdzic az tak czesto do pl niestety.
Kochana, chcialabym powiedzieć, ze nam się kiedys uda, ale sama wiesz, ze nie wiadomo. Mam wrazenie, ze lekarze nie wiedza co z nami zrobic.
 
reklama
Do góry