reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@bertha ty chyba ostatnio dopytywalas o ta irygacje z wody utlenionej. Wiec na poprzedniej wizycie mialam podobno jakies bakterie bo zapach byl sredni , wiec zalozyla ze to bakterie beztlenowe dlatego dala te globulki. Zmienila na wode utleniona i od piatku do dzis nie ma sladu bo jakichkolwiek uplawach, brzydkim zapachu itp. Powiedziala, ze dawno nie widziala tak czystego wnetrza [emoji14] takze polecam. I za kazdym razem podmywam sie mydlem z nanosrebrem. ;)
 
Moj poprzedni wpis zaginął w morzu postów to ponawiam pytanie może mi któraś poradzi.
Podwyższone fsh 9.30 (przy normie do 12.5) czy moze byc problemem? Ginek zlecił mi hormony a wczoraj miałam kontrolę u endo i zwróciła uwagę na ten wynik. Jest w normie ale jej się nie do końca podobał. Do ginekologa idę 5.11 więc szukam narazie informacji czy to istotne.
 
@Oczekujaca123 napisz proszę o tej wodzie jeszcze raz bo nie mogę się dokopać do tego postu :(
Mi lekarka zalecila kuracje 7dniowa : kupic strzykawke 10tke i wode utleniona 3%. Ja mieszam wode utleniona (na oko :p) z woda przegotowana i wstrzykuje sobie do pochwy , potem podmywam.sobie zewnetrze czesci , bo zazwyczaj wiecej zrobie tej mieszanki a nie chce zeby stala [emoji14] czynnosc powtarzac 7 dni rano i wieczorem, potem kupic globulki vitagyn C i przez 10 dni stosowac, oprocz tego dzis zalecila mi trivagin dodatkowo doustnie podobno bardzo dobry.
Na koniec kąpieli przemywam sobie miejsce intymne mydlem z nanosrebrem. I dzis widac bylo efekty :)
 
Moj poprzedni wpis zaginął w morzu postów to ponawiam pytanie może mi któraś poradzi.
Podwyższone fsh 9.30 (przy normie do 12.5) czy moze byc problemem? Ginek zlecił mi hormony a wczoraj miałam kontrolę u endo i zwróciła uwagę na ten wynik. Jest w normie ale jej się nie do końca podobał.
A jak wyglada obraz usg z 2-3dc? Ile widać pęcherzyków antralnych? Właściwie obraz ważniejszy niż sam wynik z labu.
Podwyższone może wskazywać obniżoną rezerwę jajnikowa ...
 
@anna_kat. Dziekuje w czwartek bede w domu w Berlinie to wysle.
A robili Ci w DE kiry ?
Jeszcze nie, ale myślę, ze ta babka zrobi wszystko juz z immunologii, zobaczymy. Wpisz sobie sylke reichel fentz, u niej sie wszystko zalatwia telefonicznie albo mailowo. Sciagasz formularz z jej strony, wypełniasz i wysylasz razem ze skierowaniem od domowego albo gina. Pare tyg pozniej przysylaja Ci probowki, domowy pobiera krew, wysylasz to (jesCze nie wiem jak) a ona po paru tyg przysyla wyniki, recepty itp. Ja jestem na razie na etapie zdobycia skierowania, ide do domowego, bo to jedyna osoba ktora mi je moze dac. Moja gin i klinika sa wielkimi przeciwnikami immunologow. Za kiry sie placic, cos ponad 100, nie pamietam dokladnie, ale resztę robi na kase.
 
A jak wyglada obraz usg z 2-3dc? Ile widać pęcherzyków antralnych? Właściwie obraz ważniejszy niż sam wynik z labu.
Podwyższone może wskazywać obniżoną rezerwę jajnikowa ...
Teraz jest pierwszy cykl po zabiegu. Ginek dal skierowania i tyle powiedział że jak zrobię żeby się z nimi pokazać. Nie powiedział nawet kiedy robić. Poszłam w 3 dc na badania nie wiedząc nawet że to odpowiedni czas. Dopiero teraz to wyczytałam. Czyli lepiej będzie w następnym cyklu podejść na usg w tym czasie?
 
Teraz jest pierwszy cykl po zabiegu. Ginek dal skierowania i tyle powiedział że jak zrobię żeby się z nimi pokazać. Nie powiedział nawet kiedy robić. Poszłam w 3 dc na badania nie wiedząc nawet że to odpowiedni czas. Dopiero teraz to wyczytałam. Czyli lepiej będzie w następnym cyklu podejść na usg w tym czasie?
A jaki zabieg miałaś?
Tak, jeżeli ogarnięty gin to patrząc na wyniki powinien ci zrobić to usg w 2-3dc. Tylko taki całościowy obraz pozwoli wyciągnąć jakieś wnioski.
 
reklama
Jeszcze nie, ale myślę, ze ta babka zrobi wszystko juz z immunologii, zobaczymy. Wpisz sobie sylke reichel fentz, u niej sie wszystko zalatwia telefonicznie albo mailowo. Sciagasz formularz z jej strony, wypełniasz i wysylasz razem ze skierowaniem od domowego albo gina. Pare tyg pozniej przysylaja Ci probowki, domowy pobiera krew, wysylasz to (jesCze nie wiem jak) a ona po paru tyg przysyla wyniki, recepty itp. Ja jestem na razie na etapie zdobycia skierowania, ide do domowego, bo to jedyna osoba ktora mi je moze dac. Moja gin i klinika sa wielkimi przeciwnikami immunologow. Za kiry sie placic, cos ponad 100, nie pamietam dokladnie, ale resztę robi na kase.
Myśle właśnie o konsultacji u niej... tylko nie wiem czy to ma sens... bo nie wiem czy mogłaby mi zlecić coś czego nie miałam... no i u mnie to nie przez kasę tylko prywatnie by poszło...

A jakie są terminy do Maliny? Przyjmuje nowe pacjentki?
Szukam, szukam.... i nie wiem co dalej.
 
Do góry