reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@basiawol intralipid jest to wyciąg z soi, podaje się to w kroplówce z solą fizjologiczną,rozrzedzone. Jeśli nie jest się uczulonym na soję, to jest bezpieczne. Tak jak @anna_kat napisała. Obniża komórki NK,ale też poprawia inne wyniki.Jest to produkt mocno odżywczy.I kaloryczny:)
@justkaki ja ze swojej strony podpowiem,że warto od razu zrobić rozszerzone badania nasienia. Ogólne nic nie wnoszą. Poszukaj w pobliżu Ciebie kliniki niepłodności.Tam na pewno są wykonywane takie badania. Warto pojechać do dobrej kliniki,by nikt Was nie olał...jak nas w Opolu.
@basiawol co do nagrobku... Wasza strata- Wasza sprawa. Uświadom kogo trzeba by się nie uaktywniał w tym temacie, bo to jest Wasza osobista sprawa. Myśleć każdy może co chce,na to wpływu nie masz,ale każ po prostu milczeć w tym temacie. I nie daj się:*
 
Ostatnia edycja:
reklama
@bertha u nas maly ma z tym problem odkad skonczyl pare miesiecy, czyli jeszcze wtedy kiedy nie bral piachu i ziemi do buzi, a zwierzat w domu brak. No i maz ma alergie na kurz i roztocze, do tego tez krosty, alergolog twierdzi, ze alergie i azs sa czesto powiazane, choc nie musza byc i to sie niestety dziedziczy. Wiec nie podejrzewam, ze to pasozyty.
A co to za specyfik? To masc, napar? Gdzie to kupic? Bede w pl w grudniu to sie zaopatrze. Wole ziolka niz sterydy. No zreszta my tu o ziolach dla rodziny, a w siebie ladujemy cala apteke[emoji16]
 
Ja juz po wizycie. Niestety nic bylo widac pecherzyka i ja juz spanikowalam , ze pewnie pozamaciczna... [emoji20]
Mam małego krwiaczka wiec albo się wchłonie albo ewakuje wiec mam nie panikowac i poki co nie brac acardu. Zlecila mi badania i dodatkowo zrobila posiew i cytologie.
Endometrium "sliczna gąbka" wiec jest dobrze. - tak powiedziala lekarka
Mam przyjsc za tydzien we wtorek na wizyte to juz musi byc pecherzyk.
Wtedy bedzie 5+2
 
Ja juz po wizycie. Niestety nic bylo widac pecherzyka i ja juz spanikowalam , ze pewnie pozamaciczna... [emoji20]
Mam małego krwiaczka wiec albo się wchłonie albo ewakuje wiec mam nie panikowac i poki co nie brac acardu. Zlecila mi badania i dodatkowo zrobila posiew i cytologie.
Endometrium "sliczna gąbka" wiec jest dobrze. - tak powiedziala lekarka
Mam przyjsc za tydzien we wtorek na wizyte to juz musi byc pecherzyk.
Wtedy bedzie 5+2
Nie martw się na zapas... Beta wolniej przyrasta przy pozamacicznej (tak przynajmniej było u mnie i u dziewczyny, która na sali z pozamaciczną leżała). A Ty masz ładne przyrosty. Spokojnie, pewnie za szybko, by było coś widać [emoji8]
 
reklama
Do góry