reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Kochana nie ma po co iść do 12 tyg nikt nie bedzie ze mna rozmawiał wczoraj bylam prywatnie i doktor powiedział ze trzeba czekac mówił cos o krwiak podkosmuskowy ale nie wiem czy to jest trafna diagnoza i takie krwawienie nic mnie nie boli i nawet mam obiawy ciazy cyce mnie bolą sa nabrzmiałe temperatura podniesiona czy to moze byc jakiś krwiak ??
 
reklama
Kochana nie ma po co iść do 12 tyg nikt nie bedzie ze mna rozmawiał wczoraj bylam prywatnie i doktor powiedział ze trzeba czekac mówił cos o krwiak podkosmuskowy ale nie wiem czy to jest trafna diagnoza i takie krwawienie nic mnie nie boli i nawet mam obiawy ciazy cyce mnie bolą sa nabrzmiałe temperatura podniesiona czy to moze byc jakiś krwiak ??
Tak to może byc krwiak. Poki tego nie sprawdzisz na usg to sie nie dowiesz. Znam ten ból Kochana, kiedy nie masz co ze soba zrobic, bo kazdy traktuje wczesna ciaze jak nic. Jesli dobrze pamietam Ty z UK? To tam chyba jeszcze gorzej niz u mnie w De...
 
Tak dokladnie widzę ze wiesz o czym pisze jest mi bardzo przykro nie mam z kim o tym pogadac nie jest mi łatwo niw mam rodziny z polski wyjchalam jak mała dziewczynka a tutaj moje przyjaciółki nie wiedza jak to jest najgorsza jest ta niepewność przepraszam ze tak tu wszystko wylewam boje sie ze to powtórka trzymajcie kciuki prosze ✊✊
 
Tak dokladnie widzę ze wiesz o czym pisze jest mi bardzo przykro nie mam z kim o tym pogadac nie jest mi łatwo niw mam rodziny z polski wyjchalam jak mała dziewczynka a tutaj moje przyjaciółki nie wiedza jak to jest najgorsza jest ta niepewność przepraszam ze tak tu wszystko wylewam boje sie ze to powtórka trzymajcie kciuki prosze [emoji110][emoji110]
Wiem co czujesz... My tez jestesmy tu sami, zadnej rodziny, ciezko jest czasem... Trzymam kciuki [emoji110]
 
Przepraszam że tylko o sobie, ale wpadam w biegu ;)
Pojechałam na wizytę. Wpuściła mnie o 15. Zrobiła usg i wyszło jej 13+2. Powiedziała że za tydzień będzie za późno na prenatalne. Zadzwoniła tam i kazali mi przyjechać dziś. Pojechałam. Na usg wszystko wygląda prawidłowo. Wszystkie parametry są w normie. Serduszko bije 166 na minutę, czyli jest okej :) ryzyko na podstawie usg wyszło niskie, za dwa tygodnie wyniki z krwi to jeszcze się skorygują te parametry. Lekarz powiedział że wygląda mu na dziewczynkę :p także dalej pół na pół :D
 
@anna_kat endometrioza nie jest latwa choroba. Najgorsze, ze nie uleczalna. Jedyne co mozna to ja wyciszac. Da sie jednak z nia zyc. Choc to podstepna zmija i w ostatecznosci prowadzi do obumarcia narzadow rodnych. Normalnie jajniki, jajowody i macica sa narzadami ruchomymi. To jest ich zycie. Gdy umieraja przestaja sie ruszac i trzeba je usuwac. Gdyby to jeszcze wystarczylo byloby ok. Niestety usuniecie ich nie gwarantuje, ze dziadostwo nie ruszy innych narzadow. Zachowuje sie troche jak nowotwor, choc nim nie jest. Czesto by sprawdzic czy sie ja ma bada sie ca125 i robi wspolczynnik roma. Chyba nie pomylilam. Wiedza... jak sie choruje, to sie co nieco wie [emoji6]

@Bunia10 odstaw calkiem acard. Heparyne mozesz zmniejszyc do 0,4 (nie wiem jaka masz dawke) lub brac co poltora a nawet co 2 dzien przy duzym krwawieniu, zwieksz progesteron (przepraszam nie pamietam twoich lekow), jsk masz cos przeciwkrwotocznego typu cyklonamina, exacyl mozesz wziac. Nie bierz wit c. Lez duzo. Wstawaj tylko do ubikacji. Jak sie myjesz najlepiej szybki nie goracy prysznic. Nic wiecej nie przychodzi mi do glowy. Ja krwawilam do 14 tc z synkiem, teraz z corka tez, mialam 2 krwiaki, ale daleko od dziecka. Reszta to pozytywne nastawienie mimo strachu i okolicznosci, modlitwa, nadzieja...

@roki_1991 milowy krok za toba, bardzo sie ciesze [emoji738]
 
Ostatnia edycja:
Tak dokladnie widzę ze wiesz o czym pisze jest mi bardzo przykro nie mam z kim o tym pogadac nie jest mi łatwo niw mam rodziny z polski wyjchalam jak mała dziewczynka a tutaj moje przyjaciółki nie wiedza jak to jest najgorsza jest ta niepewność przepraszam ze tak tu wszystko wylewam boje sie ze to powtórka trzymajcie kciuki prosze [emoji110][emoji110]
@roki1991 [emoji7] [emoji175]

@Bunia10 trzymam kciuki, zeby to nie bylo nic powaznego
Tak jak @Destino pisze przeważnie przy plamieniu w pierwszej kolejnosci odstawia sie acard (naczytalam sie w sobote jak mialam stres , ze plamie..)
Trzymam kciuki :**
 
[emoji33] @Destino masakra! Nie mialam pojecia o tym, myslalam ze cos tam się wypala raz na jakis czas i jest lepiej, ale to co Ty piszesz to serio jak nowotwor... Jestes skarbnica wiedzy[emoji8]

@roki_1991 gratki, teraz najgorszy czas masz za sobą [emoji5]

Ja zostawiam leki do wtorku, wtedy kolejne usg i albo cos wyjdzie jeszcze z tego, albo nie. Nie mam w sobie tyle wiary, ale szanse dac muszę.
 
reklama
Do góry