reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@Zzzzzz wiem, ze wszystko przypomina przeszlosc i wiek ciazy i dolegliwosci. Jednak podobnie niestety przechodzi zdrowa i zywa ciaza. Dzielnie sie trzymasz. Mam nadzieje, ze to twoj szczesliwy czas i dojdziesz do konca. Moze za 2 tygodnie nieco odetchniesz. Juz niedlugo tez ruchy sie zaczna... to dopiero stresior... [emoji8]
 
@magda1208 dziękuję kochana za pocieszenie bo ja tak mam ze raz mnie za kluje w kroczu A to żebra bolą A to mnie Pachwiny ciągną , pośladki bolą od leżenia.... Ale wszystko człowiek przetrwa byle by dziecko żyło i rosło zdrowe

@Destino mi Pani doktor kazała ograniczyć nospe , ona podobno też może skracać szyjke , więc dla mnie no spa to ostateczności.... i tak jak mówisz im mniej się człowiek wsluchuje i nakręca w swoje ciało tym lepiej i dla dziecka i dla naszego spokoju psychicznego....

@zzzzz no dla mnie forum to tez mega wsparcie.....
 
@Pilades, @iveo nospe bierze sie w ostatecznosci i przy mocnych bolach. Ten lek moze wplywac na obnizenie napiecia miesniowego u dziecka. I tez powinno sie dozowac dawke od najmniejszej, bo jak przyjda silne skurcze, a bierze sie juz dawke maks, to co wtedy wziac? A skurcze wiem jakie byc moga, bo poprzednia ciaze mialam od poczatku i sporadycznie bralam nospe. I niestety na moje skurcze nospa nie dzialala. Nawet moja gin jak zaleca nospe to 40, a nie 80. Poza tym najpierw powinno sie zmienic pozycje i sprawdzic czy przechodza za nim wezmie sie leki. Jakby nie bylo w ciazy trzeba je ograniczac.

@smerfik88 przyzwyczajaj sie slonko, im wyzsza ciaza, tym roznych boli wiecej. Czuwaszi jestes czujna, to wazne. Jednak szukaj spokoju. Tak jak napisalas, stres podkreca dolegliwosci niestety. Ja od tygodnia znowu krwawie i choc sie boje, to nie moge lezec, bo musze zajmowac sie Natusiem. Byle sie nie nasilalo. I nie wsluchuje sie tak w cialo, bo nie mam czasu. Przyznam, ze to bardzo duzy plus
Ja sie z Tobą zgadzam.
Jak u mnie sie skurcze zaczely w 18 i trafilam do szpitala, kazali brac wlasnie 3x80 nospe i bralam ja ze 2 tyg.-3 tyg. pomagalo na troche, a skurcze wracaly. Potem Jerzak ktora nota bene oprocz oslabionego napiecia wspominala o autyzmie (ale ona lubi straszyc) przepisala scopolan, ale to to juz w ogole nic nie pomagalo wiec odstawilam wszystko. Jak u mnie sie coś dzieje robie dobowe leczenie nospa, jak sie wycisza to wiem ze jeszcze nie czas do szpitala. 40 mg na mnie nie działa ani w ciaży ani przed ciążą.
 
@magda1208 dziękuję kochana za pocieszenie bo ja tak mam ze raz mnie za kluje w kroczu A to żebra bolą A to mnie Pachwiny ciągną , pośladki bolą od leżenia.... Ale wszystko człowiek przetrwa byle by dziecko żyło i rosło zdrowe

@Destino mi Pani doktor kazała ograniczyć nospe , ona podobno też może skracać szyjke , więc dla mnie no spa to ostateczności.... i tak jak mówisz im mniej się człowiek wsluchuje i nakręca w swoje ciało tym lepiej i dla dziecka i dla naszego spokoju psychicznego....

@zzzzz no dla mnie forum to tez mega wsparcie.....


Potwierdzam, dostałam nospe przy porodzie na rozwarcie
 
@Destino ja się z Tobą zgadzam zeby nie brac nospy tak o ,ale wzieta 1x dziennie co kilka dni przy skurczach nikomu nie zaszkodzi
Dla mnie (i lekarzy) 40 mg to dawka która nic nie robi wiec moim zdaniem powinno się 80 mg ale podkreślam od czasu do czasu i jak magnez nie działa
@smerfik88 u mnie 28 tydz zaczynam kompletowac wyprawkę
 
reklama
Do góry