reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@smerfik88 własnie nic trzeba przyspieszyć :)
Wózek chcę Xlander city bo to jedna z niewielu spacerówek co się sklada jakby na pół do auta a nie trzeba odczepiać góry od stelaża dla mnie to ważne bo będę go targać z 2 piętra
Gondole biorę od siostry używaną bo to i tak zima i będę trzymać na dole w klatce- jak ukradną żadna strata ;)
@Destino ja sobie wyobrażałam jak to będę spacerować po sklepach i wybierać oglądać a teraz chętnie biore jak coś dają i się cieszę ;)
 
reklama
@Pilades, @iveo nospe bierze sie w ostatecznosci i przy mocnych bolach. Ten lek moze wplywac na obnizenie napiecia miesniowego u dziecka. I tez powinno sie dozowac dawke od najmniejszej, bo jak przyjda silne skurcze, a bierze sie juz dawke maks, to co wtedy wziac? A skurcze wiem jakie byc moga, bo poprzednia ciaze mialam od poczatku i sporadycznie bralam nospe. I niestety na moje skurcze nospa nie dzialala. Nawet moja gin jak zaleca nospe to 40, a nie 80. Poza tym najpierw powinno sie zmienic pozycje i sprawdzic czy przechodza za nim wezmie sie leki. Jakby nie bylo w ciazy trzeba je ograniczac.

@smerfik88 przyzwyczajaj sie slonko, im wyzsza ciaza, tym roznych boli wiecej. Czuwaszi jestes czujna, to wazne. Jednak szukaj spokoju. Tak jak napisalas, stres podkreca dolegliwosci niestety. Ja od tygodnia znowu krwawie i choc sie boje, to nie moge lezec, bo musze zajmowac sie Natusiem. Byle sie nie nasilalo. I nie wsluchuje sie tak w cialo, bo nie mam czasu. Przyznam, ze to bardzo duzy plus

Dobrze że masz zajęcie, bo właśnie wtedy nie ma czasu na myślenie, a to jest duży plus. Ja dlatego chodzę do pracy i chce chodzić póki będę mogła. Bo siedząc w domu zwariuje....


Dziewczyny ja Wam powinnam płacić za terapie :p

O to to :)
 
@burczuś Kochana bardzo dziękujemy za pamięć :) :) ja już po szczepieniu i chyba to kwestia przyzwyczajenia bo już mnie to ani nie boli ani nie stresuje. Widziałam się z @Nadja_n :) :) jak wychodziłam to czekała jeszcze na swoje szczepienie.
Dzisiaj w Gynemed cichutko. Profesorek na urlopie. Same szczepienia tylko.
A Ty @burczuś kiedy szczepienie ? Może 19 tego?? ;) ;)
 
@iveo juz z góreczki super nim sie obejrzysz synus bedzie z Tobą:)
@Destino i wlasnie to jest lepsze nie miec czasu rozmyslac i donikliwie szukac czegos nie tak.
@nafoczka czy czarujesz troche? Kochana ty jezdzilas do Tarnowa czy krakowa?
Czaruje czaruje ale troszkę słabo mi ostatnio wyszło ale wszystko musi nabrać urzędowej mocy :D co nie @czarna_mala ?
Ja do Tarnowa jeździłam i to jeszcze w stare inne miejsce ;)
 
Ja też się zastanawiam czy dam radę ogarnąć to wszystko. Nie mogę zbyt dużo chodzić więc część zakupów przez internet zrobię.
 
Dla dziewczyn które robią już wyprawkę mi się mega podobają rzeczy typu pościele kocyki wyposażenie pokoi w sklepie internetowym bajkowe wnętrza Kids... trafiłam przez przypadek na tą stronę A mają naprawdę piękne rzeczy
 
reklama
Do góry