reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@eska29044 ukis w domu ogorki i sprobuj po kilka lykow podpijac wode z kiszenia. Zobacz jak zareaguje twoj zoladek. Tylko nie pij wody z kupionych kiszonych ogorkow, bo jest za duzo wzmacniaczy smakowych i innych. Trivagin lykasz, ale on dziala tylko na drogi rodne. Sprawdzony. Kefirow tez nie polecam bo mam skaze i nie moge, a kiszonki zawsze dozwolone. Mozesz kisic barszcz czerwony z burakow i pic.

@marshia biocenoza pochwy to wymaz gdzie sprawdza sie dobre i zle bakterie i grzyby, czy sa i ile, do tego w razie w antybiogram

@iveo niestety nie zawsze sa objawy przy infekcji. Ja w ciazy nie miewam objawow, za to infekcje owszem. Poza tym zanim sie poczuje objawy, to moze sie okazac, ze infekcja dosc zaawansowana. A bywa tak, ze mam objawy, a nie mam infekcji. Jednak kazde cialo inne.
 
reklama
@Destino z tymi kiszonkami aż tak mocnymi jak sok z ogórków to srednio przy antybiotyku bo bardzo przyspieszają metabolizm tez niech się antybiotyk zdąży wchłonąć
@eska29044 bierzesz 2 bardzo dobre probiotyki tak naprawdę nie trzeba dodawać trivagin bo to w kółko te same bakterie
Prędzej coś dopochwowo jeśli chcesz
@Destino zgadzam się że infekcje nie zawsze dają objawy
 
@iveo, przeciez nie mowie, ze ma popijac nimi antybiotyk. Poza tym we wlasnych kiszonkach mozesz decydowac o inttensywnosci ich ukiszenia, to nie musi byc od razu najmocniejszy ferment. Probiotyki tez sie bierze godzine przed lub 2 po wzieciu antybiotyku nie tylko ze wzgledu na przemiane materii, ale raczej na to, by ich zwyczajnie nie zabic, bo przeciez antybiotyk niszczy nie tylko zle, ale tez dobre bakterie. No i nie pije sie ich tak jak ja mam w zwyczaju 0,5 litra naraz [emoji6] tylko kilka lykow
Co do trivaginu probowalam wielu probiotykow i zaden nie odbudowywal flory narzadow rodnych jak trivagin. I sprawdzil sie nie tylko u mnie. Wiele osob, ktore mialo problemy z nawracajacymi stanami zapalnymi miejsc intymnych tez chwalilo sobie trivagin. Po wielu miesiacach leczenia to okazalo sie zadzialac. Kazdy jednak sam musi zdecydowac. To co dziala na mnie, na innych nie musi.
 
@iveo, przeciez nie mowie, ze ma popijac nimi antybiotyk. Poza tym we wlasnych kiszonkach mozesz decydowac o inttensywnosci ich ukiszenia, to nie musi byc od razu najmocniejszy ferment. Probiotyki tez sie bierze godzine przed lub 2 po wzieciu antybiotyku nie tylko ze wzgledu na przemiane materii, ale raczej na to, by ich zwyczajnie nie zabic, bo przeciez antybiotyk niszczy nie tylko zle, ale tez dobre bakterie. No i nie pije sie ich tak jak ja mam w zwyczaju 0,5 litra naraz [emoji6] tylko kilka lykow
Co do trivaginu probowalam wielu probiotykow i zaden nie odbudowywal flory narzadow rodnych jak trivagin. I sprawdzil sie nie tylko u mnie. Wiele osob, ktore mialo problemy z nawracajacymi stanami zapalnymi miejsc intymnych tez chwalilo sobie trivagin. Po wielu miesiacach leczenia to okazalo sie zadzialac. Kazdy jednak sam musi zdecydowac. To co dziala na mnie, na innych nie musi.
jutro kupie ogórki i będe kisić, zastanawiam się tylko czy na te potrzeby teraz zalewać je w słoiku czy lepiej w jakimś naczyniu większym? Przyznam, że nigdy nie zaprawiałam ogórków :-)
 
@iveo to prawda, zwlaszcza jak sa problemy zoladkowe [emoji1]

@eska29044 polecam ogory smacznej pyzy i moze na poczatek sloik 3l. Sprawdz, czy mozesz pic, potem zrobisz wiecej. U niej tez znajdziesz dobry przepis na buraki kiszone.
 
A ja Wam dziewczyny polecam pić zakwas z buraków :) sama robię według przepisu Agnieszki Maciag. Cudowne źródło kwasu foliowego itd. I łatwe w wykonaniu. Codziennie rano szklaneczka na ciepło i samopoczucie dużo lepsze :) ja mam zapalenie żołądka przez chorobę Addisona Biermera i czuje ze odkąd pije zakwas jest lepiej
Pozdrawiam i życzę miłego wieczorku
 
DZIĘKUJĘ DZIEWCZYNY! na pewno wypróbuje wasze porady, jeśli mi nie spasują te kiszonki czy zakwasy napewno reszta rodzinki się chętnie tym zajmie :-)
 
@eska29044 ale ja nie mam sjegrena:D mialam badane slinianki i biopsje tez robilam ale na wlasna reke pod katem chorob tkanki lacznej. Dzieki ale jestem bardzo dobrej mysli, nie dopuszczam innej:) tak , mam tylko anty ro 52 na te chwile zdiagnozowano seronegatywne zapalenie stawów @Hatice przeplywy mam badane u dzidzi nie u siebie, w szpitalu na karowej 4 ale nie pamietam jak sie nazywa w razie czego oczywiscie podesle szczegóły: ) echo serca juz mialam, serduszko dzidzi zbudowane idealnie:) przeplywy u siebie badalam na pierwszych prenatalnych i polowkowych:) gin powiedzial ze piekne;)
a gdzie wykonywałaś biopsję i z czego?
 
reklama
witam wszystkie fajterki :)
meldyje sie posłusznie po zakończonym urlopie (ale jeszcze jeden przede mną) :)
chata wysprzatana, Karol już prawie do szkoly wyszykowany i wiekszość przetworów zrobiona, a i co najwazniejsze... dom @czarna_mala jeszcze stoi :D zadna z was nie obplotkowana bo czasu nam brakło bo czarowalam :*
Co do moich wyników to sie ciesze bo sa dobre insulina tylko 4,3 przy glukozie 82 także luuz tylko cholesterol za wysssoki ;) a i wątroba też ok o czym na chwile obecna nie wiem ;P

@Porzeczka1234 kiedy wracasz do pracy?
@agatush @kas90 a co u ksiezniczek?
no i najwazniejsza @destonio piekne zdjecie i zawsze będe zazdroscić (tak pozytywnie) takich wpadek :)
@burczuś @bertha @marzycielka81 @Marthi @marshia teraz pora na Wrocław :)
 
Do góry