reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@bertha kochany bercioszku w takim razie trzymam bardzo mocno kciuki za Was oby te wszystkie zabiegi przyniósły upragniony cud szczerze życzę Ci tego z całego ♥️♥️♥️. Napisz co ten napro mówił może jakiś rzeczowy będzie.

@Auri_a ten babysens kupowała @Funia90 ale ona chyba miała tylko monitor oddechu bez niani. Czytałam o tym też ma niezłe opinie ja kupowałam angelcare bo po pierwsze trochę tańszy a po drugie polecilo mi go 3 znajomych jak chcesz z kamerka to polecano mi ten to tyle co mogę doradzić wybór należy do mamy :D

Link do: ANGELCARE AC1100 NIANA VIDEO Z MONITOREM ODDECHU
 
reklama
@bertha u Maliny nic więcej nie badam. Kiry to Ty chyba robiłaś?
Słyszałam że dr pomógł wielu osobom z in vitro to może wystarczy badać co tam nakazał
Życzę Ci powodzenia dobrze ze próbujesz różnych metod koleżance pomogła dieta bezglutenowa i medycyna chińska wiec ja wierzę że może napro albo aury jakieś. Kto wie- wiara czyni cuda!
@Maciejka78 gratuluję cudownej istotki która przyszła na świat [emoji5]
 
@Auri_a a ja mam sama nianie i tez bardzo polecam :)
@Porzeczka1234 dziękuję ze pytasz. Mąż geberalnie to tylko trochę słaby, za to mi siada na dekiel bo bym.najchętniej wciąż z nim była ;) wszystko pokaże TK z kontrastem ale to dopiero na początku serpnia bo jeszcze ordynator się się zgodził ba takie obciążenie wiec czekamy.
DZIĘKUJĘ WAM WSZYSTKIM

Co do lekarzy to ja słuchałam przede wszystkim swojego rozsądku i Was, a był taki ze jakby któraś z was napisała ze pomogły jej np mrówki to bym wszystkie w ogródku wykopala; )

@Marthi @burczuś i @bertha big love! ♡
 
Ja tez mialam nianie i monitor z angel care. Monitor srednio nam sie przydal, bo maly spal troche w dostawce( a przy tym lozeczko nie moze byc dosuniete do lozka rodzicow), troche w lozeczku normalnym, a przede wszystkim z nami. Ale nianie z czystym sumieniem mogę polecic. Jako ciekawostkę dodam, ze to jedyna (chyba) niania na rynku ktora emituje malo fali elektromagnetycznych. Tzn emituje je tylko gdy niania sie wlaczy, czyli np podczas halasu u dziecka. U innych producentow te fale sa wysylane pulsacyjnie lub bez przerwy. Czytalam o tym rok temu, moze cos się zmienilo [emoji6]
 
@Maciejka78 jaka ona piękna ♡ na pewno podobna do Ciebie :*
@Totois30 gratuluję synka :*

Powiem wam (bo spać nie mogę ciśnienie 168/98) ze od wczoraj jestem przybita
Nigdy nie widziałam M takiego. :( M jednak ten TK ma bo nerka jest nie taka jak powinna, miednicza jest za duza, cos tam nie filtruje a nerka pokrecona. A jak juz się rozplakal ze "nie pozyje" to pierwsze mnie zamurowalo a potem musiałam jakoś go "podniesc". Ja pierdziele zawsze coś i weź tu się nie stresuj. Leżę i łzy leca po cichutku. ...
Nafoczka, mnóstwo zdrówka dla męża! I dużo sił dla Was! Mam nadzieję, że to tylko chwilowe problemy i jak znajdą przyczynę to szybko zaradzą.
 
@anna_kat super dzięki za informacje nie wyłapałam tego o tych falach i z miłą chęcią się do edukuję :D :*
@nafoczka dziękuje :*
@kas90 odpiszę Ci kiedyś dlaczego pewne procedury Kościoła są dla mnie straszne/nie pojęte/ nie zrozumiałe, w związku z moją Rzymsko Katolicką Wiarą, ale nie teraz bo od zeszłego sierpnia wzbudza to we mnie emocje których na razie nie chcę wywlekać na wierzch :D

@Porzeczka1234 właśnie o tej niany mam info od Funia :D i wózek mi jeszcze super poleciła :D jak masz jakieś fajne gadżety bez których nie wyobrażasz sobie teraz życia przy małym dziecku to z miłą chęcią podpatrzę :D
 
reklama
@anna_kat super dzięki za informacje nie wyłapałam tego o tych falach i z miłą chęcią się do edukuję :D :*
@nafoczka dziękuje :*
@kas90 odpiszę Ci kiedyś dlaczego pewne procedury Kościoła są dla mnie straszne/nie pojęte/ nie zrozumiałe, w związku z moją Rzymsko Katolicką Wiarą, ale nie teraz bo od zeszłego sierpnia wzbudza to we mnie emocje których na razie nie chcę wywlekać na wierzch :D

@Porzeczka1234 właśnie o tej niany mam info od Funia :D i wózek mi jeszcze super poleciła :D jak masz jakieś fajne gadżety bez których nie wyobrażasz sobie teraz życia przy małym dziecku to z miłą chęcią podpatrzę :D
Jak kupowalam nianie to nawet o tym nie wiedzialam, nie wiem czy oni takie informacje nawet podaja. To o falach przeczytalam w niemieckiej gazecie, robili ranking. Wysle Ci na priva zdj tego rankingu jesli chcesz :)
 
Do góry