reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@matylda23 - cieszę się, że u Was ok!

@Lili81 - daj proszę koniecznie znać jak u dr Madejczyka i jakie wrażenie na Tobie zrobił... Interesuje mnie jego postać jako lekarza.

@marzycielka81, @bertha - ja ostatio na telefon ściągnęłam aplikację FERTILITY FRIEND - jest po angielsku, ale genialna. Interpretuje Ci cykl, masz dużo opcji w niej itd. - mega polecam.
Do tej pory korzystałam natomiast z PERIOD CALENDAR ale nie jest ona super dokładna, wykresy temp. są np. o wiele lepsze na FF. Sprawdźcie koniecznie to FERTILITY FRIEND !
 
reklama
Dziewczynki życzę Wam, byście mogły np w ten sposób poinformować swoich lubych o niespodziance
p.s. sobie też tego życzę :)
dla dziewczyn.jpg
 

Załączniki

  • dla dziewczyn.jpg
    dla dziewczyn.jpg
    147,6 KB · Wyświetleń: 917
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, pomóżcie. Czy wy się orientujecie w tych wynikach kir ? :(
 

Załączniki

  • 14107F73-0660-481E-92FC-EBB9A8A4C1A9.jpeg
    14107F73-0660-481E-92FC-EBB9A8A4C1A9.jpeg
    34,3 KB · Wyświetleń: 112
@olaa90 , kiry to była kwestia, którą martwiłam się najmniej,a miałam trochę więcej nieobecnych i u Ciebie też myślę,że nie ma powodów do rozpaczy. Złe są kiry aa , a i z tak takimi nasze dziewczyny mają dzieci. Nawet jak brakuje jakiegoś kira ważnego,to jest na to lek i nie martwiłabym się tym zupełnie. Kiedy masz wizytę?
@smerfik88 , jak wizyta u dr P? Czekamy na relację
@nafoczka , to pewnie to jest przyczyna tych ciągłych choróbsk Karolka.. mój kuzyn chorował na astmę jako dziecko, a teraz od kilku lat ma spokój :) często się z niej wyrasta
 
Ostatnia edycja:
Burczuś fajne te puzelki ;) fajny pomysł ;)
Ja to chyba nigdy ich nie kupie a mój M nigdy ich nie ułoży ! Wiem ze smucę i przesadzam ale nie ruszam z miejsca ciagle w krzakach ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@burczuś ,ekstra są!! ale ja z tych niecierpliwych...od razu leciałam z testem i budziłam męża :D gdzie bym miała czas na puzzle :p

@matylda to następnym razem kup na zapas i trzymaj pod podłogą ;) tak na wszelkie "W"
Dla numeru 2 [emoji1405][emoji1405]


2008 pierwszy aniołek [emoji1356]
2013 drugi aniołek [emoji1356]
2015 trzeci aniołek [emoji1356]
2016 czwarty aniołek [emoji1356]
Problemy ; niedoczynność tarczycy , pcos , hashimoto , komórki Nk , przeciwciała kariolipinowe
 
@olaa90 tak jak matylda23 pisała nie ma czym się martwić, gorszy jest genotyp kir AA, ale znam dwie dziewczyny z takim genotypem, jedna z nich już urodziła ,druga ma rodzić w maju,dzięki accofilowi utrzymaly obie ciążę [emoji4]
 
reklama
Do góry