reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@zosiak - to prawda, metabolizm mam szybki, bo wc często odwiedzam :D w pracy się śmieją, że przeze mnie to tylko jedzenie chyba "przelatuje", że ciągle jem i nie tyję... bo dosłownie tak jest - w pracy jem po 3/4 konkretne posiłki, a inni np. tylko o 1 bułce 8h siedzą. Ja nie wyobrażam sobie tego. Umarłabym z głodu.
Twoje wyniki są ok! :)

@marshia - nie ma czego zazdrościć, choć wiem i rozumiem, że jak ktoś ma problemy to se myśli "co Ty gadasz, dziewucho" ;) Ale na serio - z przytyciem u mnie to tak jak ze schudnięciem u niektórych :|
 
@marshia a silka jest na endonetrium?

@iveo ja dostaje na macmirror i mycosyst na grzybka.

Napisane na LG-M700 w aplikacji Forum BabyBoom

Któraś z dziewczyn... (@czarna_mala?, @Marthi?) pisała, ze ruch wskazany na wzrost endometrium. I ze siłownia podziałała.

Co do tych ANA to chyba @olaa90 ogarniała ten temat? Ale tez nie jestem pewna.

Gdzieś dzwoni, ale nie wiem gdzie.... :D
 
@iveo nie pamietam nazwy, ale w ciazy na pewno go nie wolno. To bardzo silny lek i nawet nie kazdy dorosly daje rade go brac. Jak jestes z krakowa to wez wymaz i idz do pani molik. To dermatolog wenerolog. Swietna babka i wie co robi. Nie eksperymentyje. Nawet na poczatku ciazy mnie leczyla. Dawala tez do tego masci robione. I pimafucin i nystantyne dostawalam w ciazy od gina. A ilosc lepiej cala kuracje niz krotka, bo grzyb wroci.

@czarna_mala wolne brzuszki lap. Powodzenia

@nafoczka duzo sil i zdrowia dla was



Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@iveo dopiero dotarlo do mnie co ci napisalam. Wybacz to zmeczenie. U dermatologa leczylam grzybice ogolnoustrojowa. A u gina ta, ktora wracala w narzadach rodnych. Teraz jak tylko cos sie dzieje to biore trivagin. To probiotyk, troche kosztuje, ale wart swojej ceny. Nawet teraz po porodzie biore. Cala ciaze bralam i nie mialam potem zadnych problemow. Polecam. Tak samo nasiadowki z vagosanu. No i myje sie tylko szarym mydlem, bo tantum rosa za mocno wyjalawia, a mydlo zakwasza. Dziala. W pologu tez szykowala mi sie infekcja. Ten sposob znow mnie uratowal

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny proszę o kciuki w piątek, przydadzą się bardzo [emoji7] na dzisiejszym ktg w końcu został ustalony termin przyjęcia do szpitala. Tak więc kolejny wolny brzucho będzie do przejęcia [emoji7] Malutka ma 3360 całkiem nieźle, ciekawe na ile pokryją się te wyliczenia z wagą po porodzie.

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny proszę o kciuki w piątek, przydadzą się bardzo [emoji7] na dzisiejszym ktg w końcu został ustalony termin przyjęcia do szpitala. Tak więc kolejny wolny brzucho będzie do przejęcia [emoji7] Malutka ma 3360 całkiem nieźle, ciekawe na ile pokryją się te wyliczenia z wagą po porodzie.

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom

Kciuuuuki!!!
 
reklama
Do góry