reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Marthi u mnie jest tak ze przed owu temp ok 36.3 potem spada troche 1 dzien ale niekoniecznie a po owu 36.6 i rosnie wyżej przed samym okresem spada i jak mi się spóźnia to wiem czy dostanę- jak była ciąża to nie spadała. Mierzę zawsze w pochwie zaraz po obudzeniu wcale nie o tej samej godzinie byłam akurat na kursie przed ślubem u specjalistów od planowań naturalnych i tak kazali robić

Dziewczyny mam pytanie o kawę w ciąży. Piłyście? @Porzeczka1234 @agatush @Destino @bea25ta?
Ja piłam dwie kawki z mlekiem, ale ja miałam hiper niskie ciśnienie i lekarz mi pozwolił :-*

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Marthi one mogą być różne ale jak jest tendencja ze przed owu do 36.5 a po owu 36.6 i wyżej to wyraznie widac kiedy ona jest. Niby male roznice ale w jakas całość się układa
@agatush ja też niskociśnieniowiec dlatego nie chce odstawiać jak nie musze
 
@bea25ta Ja chodze do Dr Wojcika z gamety w Gdyni, przecudowny czlowiek, mam nadzieje ze wkoncu znajdzie dla mnie zloty srodek, poki co czekam na pierwsza @.
Do dr Suchanek chodzilam w invikcie, to od niej zaczelo sie z encortonem na nk...
Kwestie sprzeczek pomijam [emoji6]
Milego weekendu [emoji8]



Wysłane z iPad za pomocą Forum BabyBoom
 
@bea25ta Ja chodze do Dr Wojcika z gamety w Gdyni, przecudowny czlowiek, mam nadzieje ze wkoncu znajdzie dla mnie zloty srodek, poki co czekam na pierwsza @.
Do dr Suchanek chodzilam w invikcie, to od niej zaczelo sie z encortonem na nk...
Kwestie sprzeczek pomijam [emoji6]
Milego weekendu [emoji8]



Wysłane z iPad za pomocą Forum BabyBoom
No widzisz tez leczył am się w gamecie. Niestety nie pomogli mi. Ogólnie nikogo tam z brzuszkiem nie widziałam ale mozaika akurat Tobie się uda. Tez mnie wysłali do Suchanek która nie miała innego pomysłu niż encorton. Jak się okazało ze mi nie obniża NK to zmieniła na pabi dexametason który też nie dał rady i powiedziała ze nie ma dla mnie innego pomyslu
 
@olaa90 - u mnie do tej pory z zajściem również nie było problemów. Ciąży 1 nie wiem dlaczego straciłam, ale w 2 wyszła trisomia, czyli wada genetyczna, mimo naszych zdrowych kariotypów. Ja się leczę teraz u dr Kubiaczyk, asekuracyjnie chodzę jeszcze do dr Wandelta i rozważam odwiedziny u dr Brębowicza, chciałabym się skonsultować u niego - czytałam ostatnio o nim, o jego stażach w usa i specjalizacji i coś mnie pcha w jego stronę... Sama nie wiem... Nie chcę się tak rozdrabniać, ale może warto go odwiedzić? Ja po obu poronieniach miałam zabiegi, bo nie wiedziałam, że nie trzeba tego mieć... niby wszystko mam tam dobrze odbudowane i endometrium też ok. Sama wiem jak straty bolą i wyniszczają psychicznie i dlatego już minął rok od ostatniego mojego poronienia... Musiałam odsapnąć, a czas tak prędko przeminął... Rozumiem Cię doskonale. ;*
@Marthi dobrze pamiętam ze jesteś z Poznania? A słyszałaś może o dr Madejczyku? Wybieram się do niego ale nikt o nim nie wspomina tez jest immunologiem dkatego mnie zainteresował.
 
@Lili81
Ja jestem z Poznania ale o nikim takim nie słyszałam. Poszukujesz ginekologa czy immunologa w Poznaniu? Jesteś pewna, że on jest immunologiem? W Poznaniu jedynie jest prof. Kurpisz, który jest immunologiem i andrologiem. Tak raczej ciężko znaleźć tutaj specjaliste typowo od immunologii. Ja sama jezdze do doc. Paśnika do Łodzi. Wystarczy jedna wizyta, później konsultacje mailowe.
 
reklama
@Lili81
Ja jestem z Poznania ale o nikim takim nie słyszałam. Poszukujesz ginekologa czy immunologa w Poznaniu? Jesteś pewna, że on jest immunologiem? W Poznaniu jedynie jest prof. Kurpisz, który jest immunologiem i andrologiem. Tak raczej ciężko znaleźć tutaj specjaliste typowo od immunologii. Ja sama jezdze do doc. Paśnika do Łodzi. Wystarczy jedna wizyta, później konsultacje mailowe.
@pixi.nova jestem z Bydgoszczy i szukam ginekologa immunologa. Prawdopodobnie on ma taka specjalizację dlatego się do niego zapisałam ale nic o nim więcej nie wiem. Do Paśnika też jestem zapisana na przyszły tydz. ale właśnie się zastanawiam czy warto do niego jechać bo nie słyszałam żeby jakiejśc dziewczynie pomógł a trasa daleka. Fajnie że później można z nim e-mailowo sie dogadywać. A jakie na Tobie zrobił wrazenie jest konkretny wie co mówi?
 
Do góry