reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@matylda23 nie dziekuje[emoji8][emoji173]️ ja tez mam takie ANA jak Ty - 1:1320 a pozostałe wszystkie ujemne... tez nikt mi tego nie omówił zbyt szczegółowo, oprócz tego, ze mogą to byc przeciwciała od tarczycy albo takie, których sie jeszcze nie identyfikuje..:/


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@Lili81 kochana @pixi.nova ma rację, Paśnik pomógł wielu dzewczynom - na wątku o ivf chyba co druga dziewucha do niego jeździ/jeździła i pomagał doborem leczenia albo donosić albo w ogóle zaciążyć, widzę, że facio zna się na rzeczy, każdemu proponuje praktycznie coś innego, w zależności od wyników badań, mi osobiście zlecił szczepienia, ale jeszcze się na nie nie zdecydowałam. Chyba muszę w końcu to zrobić, a tu się dowiedziałam, że teraz pierwsze możliwe terminy szczepień są na koniec marca:szok::szok::szok:

@Lili81 accofil dziewczyny tu biorą tylko podskórnie, ale jeśli chcesz domacicznie to w krk mogę ci powiedzieć, gdzie ci podadzą bez mrugnięcia okiem. Tylko, że z Bydgoszczy to kawałek masz...
 
Ostatnia edycja:
@Lili81 jutro Ci odpowiem bo musze na spokojnie doczytac co tam masz zbadane.
Dziewczyny co moge brac na infekcje jak jestem w trakcie staran ? Podejrzewam grzybicę czy mozna clotrimazol? Chodzi o ewentualn ciaze. @Destino Ty cos kiedys chyba pisalas?
 
@Lili81 jutro Ci odpowiem bo musze na spokojnie doczytac co tam masz zbadane.
Dziewczyny co moge brac na infekcje jak jestem w trakcie staran ? Podejrzewam grzybicę czy mozna clotrimazol? Chodzi o ewentualn ciaze. @Destino Ty cos kiedys chyba pisalas?
Clotrimazol, ewentualnie nystatyna - ale nie wiem, czy ta nie jest na receptę.
Jeśli podejrzewasz grzybicę to może zawieś starania, lub jeśli już może być za późno to lepiej skonsultuj się z lekarzem. Z antybiotyków można duomox, ale nie wiem czy na grzybka będzie ok.. A z naturalnych sposobów (bardziej zapobiegania niż leczenia) polecam herbatę z rumianku (zaparzam rano 2 torebki i wieczór wlewam do wanny z wodą, w której się kąpię) sok z żurawiny 100% - do kupienia choćby w biedro, no i tez jakiś probiotyk, np lacibios femina...
 
@Marthi Twoje swiecenie wydaje sie dosc wysokie wiec chyba wyszlo Ci cos jeszcze oprocz dsf70? Bo te przeciwciala nic nie znacza a sztucznie zawyzaja miano.oczywsicie to info od dobrych reumatologow ktorzy jednak nie moga mnie zdiagnozowac, ja mam cos mieszanego, objaw taki wynik taki.jak wyszlo Ci tak jak Maciejce ze masz trochę podwyzszone dsdna to ona sa toczniowe, jakie masz dodatnie? Ja pierwszy raz panel robilam 10 lat temu:/ wszystkie przeciwciala mialam wtedy w mianie 1-4 , a wyszly dodatnie ro-52 miano 20pare.teraz dodali te dsf70 i wynik i miano i swiecenie wyszlo mi duzo wyzsze chociaz wyzsze miano mam tez ro-52 bo az 50pare:/ a cala reszta tak 1-7. Ogolnie leczylam sie arechina i przeszlo, 7 lat spokoju no i po poronieniu wrocily bole stawow. W marcu szpital zobaczymy co powiedza..
 
@iveo nasiadowki z vag osanu, probiotyk triva gin 2x1, podmywaj sie zwyklym szarym mydlem. To w plynie na mnie tak nie dzialalo jak prawdziwe szare w kostce i jedz duzo kiszonek, a rano na czczo pij pol szklanki wody letniej z sokiem z polowy cytryny. I jesli nie jestes jeszcze w ciazy to polecam wymaz i leczenie zamiast staran bo niby tylko grzybica, a moze utrudniac implantacje i nie tylko

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@iveo nasiadowki z vag osanu, probiotyk triva gin 2x1, podmywaj sie zwyklym szarym mydlem. To w plynie na mnie tak nie dzialalo jak prawdziwe szare w kostce i jedz duzo kiszonek, a rano na czczo pij pol szklanki wody letniej z sokiem z polowy cytryny. I jesli nie jestes jeszcze w ciazy to polecam wymaz i leczenie zamiast staran bo niby tylko grzybica, a moze utrudniac implantacje i nie tylko

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

@iveo, ja jeszcze polecam do tego pic ten sok z żurawiny 100% i witamina c lewoskrętna dużo. Oraz irygacje tantum rosa.
 
reklama
Kochane,
czy hormony tarczycy musza być zrobione w konkretnym dniu cyklu? Czy mogę zrobić kiedy chce?
 
Do góry