reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Bardzo Ci dziekuje za odpowiedź czyli jest czansa że doprowadza mnie to normalnoscibylam na pierwszej wizycie u Wikczynskiego mam nadzieję że mi pomoże...Bo czas ucieka mam34 lata
 
A jaką dawkę i co ile brałaś? I jak długo? A możesz przypomnieć na jakim etapie traciłaś poprzednie ciaze? Były zarodki i serduszka?
1517414967-eb8fc8da0335b8ad-aaaaaa.jpeg

Taka miałam dawkę co 5 dni ,mam 4 straty, ale accofil miałam przy jednej ciąży podawany ,pierwsza ciaza była pozamaciczna ,kolejne dwie 4,5 tc ,teraz 8 tc w ostatniej było serduszko i przestało bic po kilku dniach
 
@monia84111 wyniki limfocytow i interkeukin nie sa zle.
Sa natomiast obecne p/ciala antykardiolipinowe co swiadczy o problemie zakrzepowym i trzeba dobrac dawke Clexane oraz p tyreoglobulinie przy czym warto odstawic gluten.
@eska29044 te przeciwciala sa graniczne wiec nie wiadomo czy problem zakrzepowy jest czy nie a robilas inne np antykardiolipinowe p/b glikoproteinie ...
 
Iveo no właśnie odstawiłam gluten bo anty tpo ponad 100....czyli jest szansa że będzie ok.w tej mojej 4 tej ciąży miałam podawany clexane w ciemno...mój ginekolog stwierdził że możemy spróbować...nie pomogło zobaczymy teraz co powie Wilczyński
 
Kochana do Przybycienia ponoć długie kolejki a ja chce po prostu jak najszybciej zabrać mojego malucha stantąd i uciekać gdzie indziej... Miałam steryd i accofil i wlew z immunoglobulin. To trochę zamienne leczenie do szczepień więc jeśli to nie pomogło to nic chyba mi nie pomoże...:crazy: No i clexane tez miałam... Do tego mnóstwo innych leków - łącznie dziennie ok 20 tabletek, 2 zastrzyki, leki dowcipne i plaster... od piątku odstawiłam a dzisiaj kupa był zielona...:o

hejka a te wlewy z immunoglobuliny jakiej miałaś, ludzkiej ? drogie to jest jak często to się daje?
 
@monia84111 wyniki limfocytow i interkeukin nie sa zle.
Sa natomiast obecne p/ciala antykardiolipinowe co swiadczy o problemie zakrzepowym i trzeba dobrac dawke Clexane oraz p tyreoglobulinie przy czym warto odstawic gluten.
@eska29044 te przeciwciala sa graniczne wiec nie wiadomo czy problem zakrzepowy jest czy nie a robilas inne np antykardiolipinowe p/b glikoproteinie ...
nie robiłam, muszę zrobić jeśli teraz ten wynik jest graniczny. antykoagulant toczniowy oraz przeciwciała przeciw β2-glikoproteinie. Kurcze myślałam, ze jesli te muracje laiden i inne mam wykluczone takżę Ana ujemne to nie mam się czym martwić jeśli chodzi o zakrzepice :-(.
 
@monia0208 @roxie123 no właśnie większość ma w zastrzykach jestem ciekawa czy zastrzyki działają bo ktoś mi pisał chyba @Auri_a że accofil w zastrzykach nie jest najlepszy i powinno się go stosować we wlewach do macicy, nie wiem może coś pomieszałam
 
reklama
Dziewczyny czy po Calcort może mi się kręcić w głowie ? Od kilku dni kręci mi się, do tego boje sie, ze mi w cyklu namieszał- dziś powinnam mieć @, a na nic się nie zapowiadam. No i to niskie ciesnienie. Dziś rano po dwóch kawach 96/65
 
Do góry