reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@mickey* ,właśnie wszyscy pytają co to za piłka, haha ,nie wiem co to :D
@magda1208 , wypoczywaj i ładuj baterie! :*
@bobasek1990 , jak usłyszałam,że to dziewczynka, pomyślałam to samo co Ty... oby tylko nie miała po mnie tych wszystkich problemów...
Matylda mi to wyglada na swiatelko od latarki haha, ciemno tam to sobie swieci ;)
 
@czarna_mala odpisał Ci Paśnik może? Bo nie wiem czy mogę liczyc i łudzić się, ze jeszcze póki jest w pracy to odpowie do jutra.
@matylda23 piekny obrazek :) Dziewczyny rulez ;)
@magda1208 wypoczywaj i się relaksuj :)
Słońce dzwonił dziś do mnie po południu :) dostałam zlecenie na doszczepianie ;)

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
Hejo laski. Dziewczyny biorę cały czas calcort i zuwazyłam, że mam dość dużo śluzu. Innego niż ten płodny, bardziej mleczny(sorki, że tak wszystko opisuje ). Żadnych innych objawów nie mam. Dodam, że jest juz po płodnych.

Podczytuje Was prawie codziennie, ale skupiłam się ostatnio na swoim piesku, ponieważ najpierw były problemy żołądkowe, a teraz problem z rzepką. Ponoć miniaturowe pieski tak mają, ja oczywiście spanikowana, najchętniej nosiłabym ją cały na rękach
 
:no:Hej. Dziś uświadomiłam sobie iż @ spóźnia mi sie 3 dni. No i teraz wielka nie wiadoma czekać na @ czy dobre wieści. Jestem już mama 12 latki ale też jestem po 4 poronieniach serduszko bić nie chciało. Mam tarczyce i ostatnie pół roku zaniedbalam sie przestałam brać leki bo ...nie wiem sensu nie widziałam. Teraz biorę eurhyrox i czekam na wizytę u endokrynologa.
 
reklama
Do góry