reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

homocysteinę mam 13,5 niestety dlatego szłam robić te badanie. Dziewczyny ale to co która jest groźniejsza, hetero czy homo. Bo lekarz mówił, że męża jest zła bo homo. A jak wygooglowałam to wychodzi, że heterozygotwa jest gorsza?????
Twoja jest gorsza jesli chodzi o postac ale cale szczescie masz tylko 1 wadliwy gen. A jego jest gorsza pod wzgledem obu wadliwych genow ale u faceta nie ma to wplywu na ciaze. Ewentualnie dziecko moze odziedziczyc. Poprostu musi dbac o dobry detoks witaminy metylowane sport bo to jest dla niego niebezpieczne
 
reklama
dziękuję ci za informację, czyli heterozygota to ta gorsza mutacja, lekarz pomylił moją mutację z mężem, powiedział, że on ma gorszą i jest narażony na zawał, a to ja nie on :-(
Obydwoje jestescie narazeni chociaz jego mutacja jest zwiazana glownie z zaburzeniem metylacji ale jesli chodzi o faceta to nie ma to wplywu na ciaze. On jest gorszym wariantem pod wzgledem uszkodzenia 2 ramion genu ty masz uszkodzone tylko jedno ramie drugie funkcjonuje normalnie.
Homocysteina do zbicia narazie poki nie zrobisz poziomu witamin mozesz ja zbijac burakami w kazdej postaci a najlepiej sok mnustwo burakow. Awokado szpinak
 
i powiedział że w ciąży heparynę 80 w zastrzykach będe musiała brać, też bierzecie?
Przepraszam ze pytam dawno mnie nie bylo podchodzisz do ivf czy staracie sie naturalnie?
Clexan od dnia po punkcji jesli ivf po tescie moze byc juz za pozno wszystkie leki do stymulacji zageszczaja krew wiec zarodek moze nie byc prawidlowo odzywiany do czasu testu i z testu moze byc jedna wielka dupa
 
@mokka25 a nk tez masz skopane? Albo to allo masz ok ? Ten encorton to chyba lek na całe Zło? Kojarzę chyba ze @matylda23 Ty tez na tym byłaś kochana? Jak samopoczucie wogole u Ciebie ?:) który to już tydzień ? (Bo nie chce liczyć....)
 
A jest jeszcze inna forma heparyny jak zastrzyki? Chyba nie przynajmniej nie słyszałam bo jakby była to bym ja miała [emoji4][emoji23] taka szkoda ...
A trzeba się kluc xD

Też brałam encorton ale na mnie nic nie działało ... takze podejrzewam że trzeba zbić ta prlolaktyne
Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@roxie123 moja ciocia smarowała nogi czymś co nazywało się heparyna :) miała wręcz czarne żyły w stawach skokowych - Bosz nigdy tego nie zapomnę.... taka chuda była i jeszcze te żyły... to było z 15 lat temu ;)
 
@olaa90 , ja jestem na metypredzie, to zamiennik encortonu. 13tc. Czuję się w miarę okey,tylko zatoki dają popalić. Robisz allo mlr i nk przed wizytą u dr P czy po?
 
reklama
@olaa90 do smarowania... hm to jakiś żel heparynowy by trzeba bylo żeby aplikować tam do środka [emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry