reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

A jest jeszcze inna forma heparyny jak zastrzyki? Chyba nie przynajmniej nie słyszałam bo jakby była to bym ja miała [emoji4][emoji23] taka szkoda ...
A trzeba się kluc xD

Też brałam encorton ale na mnie nic nie działało ... takze podejrzewam że trzeba zbić ta prlolaktyne
Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
[emoji23][emoji23][emoji23]

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Gosua dr P twierdzi,ze jesli partner ma mthfr są nikłe szanse na,zdrowa ciążę. Na,wizażu byla wlasnie dziewczyna, która ronila, badania ok i kazal jej a raczej M zrobic badanie i taka "diagnozę" postawil. Nie wiem jak się to u niej dalej potoczyło. Moze roxi zapyta bo sie tam udziela. Bo ja niestety nie moge sue tan zalogować.
Nafoczka a,weź mi nawet nie mów bo mi zęby drentwieja. Podobno przy okostnym jest okropny ból :/
 
@Kwiatuszekk23 ja to się mało udzielam a w zasadzie mało kto tam pisze z tego co widzę :/ nie mówiąc o odpowiadaniu...
To jak to jest trzeba chłopa też badać na mutacje ?
Tu chyba żadna nie badała mi nawet do glowy nie przyszlo :/

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Roxi ja tez nie badalam. I dr P mi nie kazal. I dziwwczyny tez sie tam dziwily dlaczego jej to kazal zrobić. Nie mam pojecia jak yo sie skonczylo bo to chyba bylo na etapie jak urodzilam Adama. Ale pamietam, ze cos takiego bylo. I.nawet jedna z dziewczyn tam.sie udzielajaca bodajże Kamila miała pretensję ze jej Dr tego nie zlecil.
 
Może jak juz nie ma gdzie szukać to wtedy faceta się bada dokładnie

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@roxie123 @Kwiatuszekk23 na forum na Fb tez dziewczyny badają mężów, ginekolodzy im to zlecają ;) na pewno wiem,ze każą mężom kwas foliowy łykać ale nie wiem która formę... ja tez mam zamiar zapytac dr P czy mężowi to zrobić...

@matylda23 ale leci :) brzuszek już się zaokrągla? :) nie badam tego przed wizyta... poczekam, czas przynajmniej zagoi moje rany,nie będę się obciążać na razie jeszcze badaniami... pozatym nie prędko zaczniemy starania... przed to tylko krzywa zbadam. A czemu zamiennik? I do kiedy go będziesz łykać?
 
Gosua dr P twierdzi,ze jesli partner ma mthfr są nikłe szanse na,zdrowa ciążę. Na,wizażu byla wlasnie dziewczyna, która ronila, badania ok i kazal jej a raczej M zrobic badanie i taka "diagnozę" postawil. Nie wiem jak się to u niej dalej potoczyło. Moze roxi zapyta bo sie tam udziela. Bo ja niestety nie moge sue tan zalogować.
Nafoczka a,weź mi nawet nie mów bo mi zęby drentwieja. Podobno przy okostnym jest okropny ból :/
Oooo to nie wiedzialam nam genetyk nie kazal badac tej mutacji u emka
 
Kochana a ja powiem tak.... Nie ma złotego środka do przyspieszenia porodu... Ja sprzątam, skakał na piłce, biegałem po schodach, molestowalam M i nic :-p ale może u Was coś by to zadziałało :-D

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom

a u mnie poruszanie sie podzialalo i wody mi poszly trzy tygodnie wczesniej! Bylam na kursie pierwszej pomocy dla niemowlakow i troche sie poruszalam, potem probowalam obramowac mega duzy obraz i w nocy pojechalam do szpitala!

Siostra moja w ciagu dnia poszla do zoo i taki zbieg okolicznosci ze male jelonki sie rodzily ... i tej tej nocy pojechala rodzic! a wiec cos w tym jest!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@olaa90 hm moj na razie nasienie badal i dobre i morfologie zwykła nie wiem czy bym mu coś znalazła ale może [emoji4] i tak go faszeruje parentonem a tam skład typowo dla plemniorkow [emoji6]
Właśnie jutro ma byc dostawa witamin ja mam ovarin a on parenton.
A ten ovarin brać codziennie po 1 ? Do posiłku ? I do owulacji czy W też?

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry