reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Halo halo halo? Może i ja się zmobilizuję??
Ale czadowe spotkanie się szykuje :):)

@bertha Ciebie oczywiście że nie pomijamy tak jak pisała marshia dogadalysmy to priv wiesz @burczuś mobilizuj siły i dołącz do nas <3
Super :)

@Czajak ,a powiesz jakie masz nieprawidłowości w badaniach? Nie masz nic w stopce. Miałaś jakieś reakcje po accofilu? Jutro zaczynam,troszkę się boję. Ciekawa jestem czy metypred i encorton się czymś różnią. Wiecie? Ja dostałam metypred,a jak mówiłam mu,że może sterydy dołożyć,wspominałam o encortonie,ale zdecydował inaczej.

Mi Paśnik mówił ze można generalnie zamiennie stosować encorton i metypred.
Gdzieś jeszcze obiło mi się o uszy ze metypred ma mniej skutków ubocznych ale to pewnie gdzieś na forum wyczytałam.
 
reklama
@Ilis91 Mam zaznaczone przez P Kir AA deficyt 2DS 1-5 i 3DS1. Mało z tego rozumiem pomimo tego że mi 3 razy tłumaczył bo co jestem u niego to się o to pytam ponieważ mój lekarz od szczepień nie zlecił tego accofilu. Zresztą encorton i fraxiparine mam od tamtego więc P powiedział że ok tylko jeszcze ten accofil. Zdecydowałam się to brać bez zgody tamtego ale nadal mam watpliwosci Jeśli chodzi o skutki uboczne to nie mam żadnych dwa poprzednie cykle też to brałam tylko że po dwa zastrzyki bo zawsze wcześniej wiedziałam że Nie jestem w ciąży więc nie czekałam na test tylko odstawiłam. Myślę że często jak się naczytamy o skutkach ubocznych to je mamy. Praktycznie wszystkie te leki są zabronione dla kobiet w ciąży ale ja zjem co mi każą żeby tylko to mi pomogło. Długo się łączysz u P?
 
@ilisTeż mu bardzo ufam u mnie to taka dziwna sytuacja jak przyszlam do niego z cala teczka i ustalonym leczeniem. Wiec potrzebuje tylko zeby mi pomogl zajsc w ciążę on też sam nie wie dlaczego się nie udaje myślę że jeszcze dwa cykle inseminacje i jak się nie uda to zdecyduje się na in vitro nie lubię stać w miejscu. Ja mu zawsze narzucam co chce ale zawsze się ze mną zgadza i bardzo spokojnie tłumaczy
 
@Porzeczka1234 @Ilis91 @Funia90 @roxie123 @marzycielka81 @kas90 @mickey* @czarna_mala i wszystkie te co mnie wspomniały tylko zapomnialy napisać :) bardzo dziękuję wam za dobre fluidy bo widzicie dzięki nim jest lepiej :) dzień upłynął bez pawiów i innych przyziemnych "atrakcji" zatem in +
Jutro rano o 5 wstajemy razem, ja i orkan Grzegorz :/

mickey* ♡ ogromnie się ciesze ze "wrocilas" do nas, zresztą ty wszystko wiesz ze zawsze Cię wespre ♡

@Maciejka78 odezwij się. A udało ci się wejść na wątek zamkniety?

@roxie123 @mickey* musimy spieszyć się na wspólne spotkanie bo nam się @bea25ta wykruszy, ona juz 34 tc?
 
Kochane moje Kochane szaraczki i zaciążenie już ❤️ Większość z Was mnie nie kojarzy ale to nic..chcę Wam choć trochę przekazać sił do walki i wiary ze wszystko może się udać.. że wszystko nawet najczarniejszy scenariusz może się odmienić .. ze warto i jeszcze warto walczyć nawet jakby było niewiem jak beznadziejnie.. że nie można się poddać bo przekreślony SzANSę na największe szczęście...
Po moich 3 poronieniach w tym jednego ciąży bliźniaczej i badaniach genetycznych zarodków ( gdzie się tylko potwierdziło że były zdrowe) też myślałam że nie dam rady urodzić moje drugie dzieciątko.. że to niemożliwe po tylu stratach..jednak w końcu trafiłam na lekarza który DAŁ nadzieję ze to jeszcze nie koniec moich marzeń... podstawą były badania i w końcu ich wyniki kluczem do sukcesu.. oraz oczywiście ręka boska... oczywiście bez kredytu nie byłoby możliwe leczenie.. jednak pieniądze nie są najważniejsze jeśli tylko jest możliwość ich zdobycia lub się je ma ..
Byłam bardzo zdesperowana jednak liczył się pomysł na leczenie mojego lekarza ( prof Malinowski) i jego pewność siebie że tym razem będzie dobrze.. to było dla mnie napędem, siłà...
Trzymam za każdą z Was kciuki ze będzie dobrze..
Mój kochany Miłoszek jest najcudowniejszym darem jaki mogłam dostać w życiu po raz drugi.. mój pierworodny ma teraz już 9 lat...
Wierzcie kochane w powodzenie, psychika wbrew pozorom tez nie może szwankować.. ja teraz wierzyłam ze jest ta szansa na wygraną ale podstawą jest lekarz i jego wiedza..niekiedy dodatkowo dobry psycholog który wyzwoli nas z tej czarnej dziury przez którą ciężej nam zajść choć do któregoś momentu nie miałyśmy z tym problemu.. naprawdę i przez to przeszłam.. jesteśmy silniejsze niż nam się wydaje!Niewiem czy to po morfinie tak się otworzyłam ale bardzo chciałam to przekać choć część mojego życia, mojej 2-letniej, ciężkiej walki..
Ze specjalną dedykacją dla:
Czajak - kochana jestem pewna ze dasz radę tak jak ja, nie ma innej opcji ale tak jak pisałam; jesteś teraz w tym momencie ze tu Twoja psychika może Ci tylko pomóc w zajściu a dalszą drogę masz już pięknie ułożoną...

Porzeczka, moja weteranko,moja bombo zegarowa, teraz Twoja kolej, czekam aż napiszesz ze wygrałaś swoją walkę..

Bobasek, pamiętam i trzymam kciuki z całych sił..

Kwiatuszku.. Ty wiesz.. dziękuję ze bylas i jesteś

AnetkoKruczek. kochana życzę Ci jak najszybszego ujrzenia 2 kreseczek i wiary ze tym razem skończy się jak u mnie..

Pozdrawiam również każdà z kolei i mocno ściskam oraz mam nadzieję ze choć troszkę przekazałam Wam pozytywnej woli walki i sił..
 
C7935FEF-5E06-4CFF-BC6E-0F5904D17D45.jpeg 5D686F47-FEEE-47FD-B79F-21E5502C649C.jpeg
 

Załączniki

  • 5D686F47-FEEE-47FD-B79F-21E5502C649C.jpeg
    5D686F47-FEEE-47FD-B79F-21E5502C649C.jpeg
    792 KB · Wyświetleń: 166
  • C7935FEF-5E06-4CFF-BC6E-0F5904D17D45.jpeg
    C7935FEF-5E06-4CFF-BC6E-0F5904D17D45.jpeg
    24,4 KB · Wyświetleń: 162

Ciebie nie pamietam ale avatara tak .Fantastycznie ze sie odezwalas i podzielolas zdjeciem swojego bobo Miloszka. Ucaluj malicha od cioc i zycze cudownej przyszlosci bez walki z nieplodnoscia.

@Czajak kochana nie potrzebujesz psychologa bo my tu jestesmy terapeutkami wiec plizz spiknij sie z kolezankami z krakowa @Ilis91 , @Destino, @iveo one cie napedza do wiary w udana ciaze.

@mickey* witamy , witamy.

@nafoczka na porodowke was nie zaprosze wiec albo teraz albo na wilkanoc sie spotkamy

@marshia usciskaj mame ,

@Ilis91 jak ciocia waleczna.

Boze jak czlowiek widzi ile jest nieszczesc dookola i chorob to zaczyna doceniac to co w zyciu wazne.

@Funia90 musisz sviagnac aplikacje rossmana, zalogowac sie lub utwozyc konto napisac w ktorym tyg ciazy jestes ale nie jestem pewna czy to nie tylko od 35tyg sa do 4tyg po porodzie i akcja wazna 4tyg ale sprobowac mozesz.

@Porzeczka1234 hehehe widzisz jakie czasy , ze nawet o pampki w sklepie musisz walczyc??


Dzis lidlu dla nasch maluchow sa body, rajtuzki, posciele, dresy itp trzeba cos upolowac, ale Ty porzeczka lepiejie tam nipchaj bo z Ciebie babelka wycisną aw tym tlumie , ale moze mialabys dzieki temu staly rabat -50%
 
reklama
Do góry