reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Artykuł MamyGinekolog o Accardzie w ciazy,
1509355403-4b554d68a4a49ac4-aaaaaa.jpeg
miedzy innymi.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Marthi przeczytalam wczoraj caly artykul,napisalam nawet komentarz i na blogu i na insta ale niestety mamaginekolog nie odpowiedziala:/
No tylko tak dziwnie teraz zmienic i brac na noc ,Ty bys mogla ale ja to nie wiem,juz tak dlugo biore go rano.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Funia90 - pytanie czy w ogóle to faktycznie robi różnicę jak rano Accard, a wieczorem heparyna.
Wygodniej pewnie jest brać hepe wieczorem...ale ile w tym prawdy? Wam nigdy lekarze nie sugerowali kiedy Accard, a kiedy Heparynę?

EDIT:
@zosiak musiałabym dokładnie spojrzeć w wyniki, a teraz nie dam rady bo jestem w pracy, ale podajrze jakoś w maju/czerwcu robiłam pierwszy raz te badania i się wzięłam porządnie za siebie. Najpierw hematolog kazała mi brać Prevenit, ale jak o tym poczytałam i skonsultowałam się tutaj na forum to się okazało, że dziewczyny biorą metyle. Hematolog jak o tym usłyszała wzięła mnie za wariatkę i powiedziała, że tylko prewenit i żadnych metyli ani kwasu foliowego (bo miałam ponad normę). Wtedy miałam więcej jak 10.0 homocysteiny. Powiedzmy, ze od polowy czerwca zmienilam diete - na taka mocno ograniczającą gluten (bo mam swiadomosc ze w 100% nie wyrzekłam się go), ograniczam laktozę i biorę codziennie metylowane B6, B9 i B12. ;) Do tego staram się jeść buraki (najczęściej kupuje takie juz obrane i ugotowane w biedronce), jem co pare dni orzechy brazylijskie i w sumie tyle :)
 
@Porzeczka1234 mi to się zdarza od czasu do czasu , nigdy tak nie mialam ;/ zaczęło się jakieś 2 miesiące temu ...chyba mam już podrażniony żołądek przez leki i tak reaguje teraz :<
@Funia90 domyślam się :D
@zosiak ja zbiłam metylami w miesiąc spadła :)
@Marthi tutaj o acard chodzi z tym kwasem ?
Mi mówił ze acard raczej rano wieczorem heparyne i tak biorę ;/
 
@Marthi A laktoze czemu ograniczylas ? jak z kolezanka wywnioskowalysmy to wysoka homocysteina moze sie brac ze zlego stylu zycia i braku ruchu ja ostanio siedzacy tryb zycia mam. powiedz mi jeszcze na jakim etapie staran jestes a moze juz w ciazy? Tylko noektore dziewczyny kojarze bo troche Was podczytywalam wczesniej ale mam jakas skleroze.
 
@roxie123 - tak, chodzi tam o accard, aspirynę itp. związki.

@zosiak - zaleciła mi tak ginekolog ;) i zmieniła jednocześnie też euthyrox na letrox (czyli ten sam lek, tylko bez laktozy)
Ja też mam siedzący tryb życia, mało się ruszam...
 
reklama
Do góry