reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@marshia Nasza kochana ekspertko to ,która z dziewczyn przejęła brzuszek po @susana @agatush @melania86 , @kas90 bo już się pogubiłam . :):):)

O widzisz Magda jeszcze Melanię wrzuciłas. Ja przyznam, ze jej nie kojarzyłam nawet, bo chyba przez 5 ostatnich miesięcy jak tu jestem, nie udzielała się. No to wychodzi tak:
Susana - @Maciejka78
Agatush - @bobasek1990
Melania - @bertha
Kas - ....... która wskakuje? ;)
@Porzeczka1234 moje jajeczka trochę zmiażdżone tym wszystkim. Bardzo szybko Ogarnelam się po diagnozie SM, szybko po 2 nieudanych IUI, wyjątkowo szybko po 3 wcześniejszych razach. Aż niektórzy z rodziny i znajomych sie dziwili, ze moze ja lekko socjopatyczna jestem ;) zawsze dzień, dwa i dalej do przodu. A teraz mnie ten 4 raz znokautował :(
Odkad wyszłam ze szpitala to nie mogę pozbyc się żalu i smutku. Pasnik na chwilę mnie "pocieszył", ale to był jakiś jednorazowy strzał lepszego nastawienia. Teraz znów słabiej jest.
@Ilis91 przykro mi z powodu jutrzejszego dnia :( :(
@Maciejka78 a Ty dziś rocznice miałaś - wiec wszystkiego najlepszego. Chyba najlepszy prezent dostaliście jaki tyljo można sobie wymarzyć
 
Witajcie Dziewczyny:)
Ja z dość nietypowa sprawa...czy ma którąś z Was odsprzedac luteine 100 lub 50mg? Właśnie się spostrzeglam,że lekarz za mało mi wypisać, a WIZYTA dopiero za 3' tygodnie :// z góry bardzo dziękuję :-*
Kurczę, tyle piszecie,że nie ogarniam nadrabiania,ale gratuluję z całego serca rozpakowanym Mamusiom i tym,które przejely po nich brzuszki!!:))
 
@marshia Dziękuję kochaniutka . Kochana ściskam głęboko wierzę , że doczekasz się swojego cudu . Musimy tylko trochę dłużej poczekać na swoje szczęście .

@kas90 Kochana jeżeli dziewczyny nie będą miały nic przeciwko to z przyjemnością rezerwuję twój brzusio za twoim przyzwoleniem bo na Porzeczki są już chętne. Nawet nie wiesz jak chciałabym przejąc twój brzuszek bądź porzeczki z racji czasu będzie to bardzo trudne. Zdaję sobie jednak sprawę, że pierwszeństwo mają oczywiście dziewczyny , które są już szczęśliwymi ciężarówkami .:):)
@Avita Kochana super , że znajdujesz czas aby się do nas odezwać i wesprzeć.

Kochane a tak na marginesie tak sobie marzę o tym grudniu bo jak wcześniej wspominałam to szczęśliwy miesiąc 8 grudnia mam urodzinki w dzień Niepokalanego Poczęcia NMP. To również miesiąc założenia przez nas firmy. Jednak zdaję sobie sprawę z tego , że to nie jest takie proste.:p:p
 
Ostatnia edycja:
@marshia nie dziwię się bo ile razy można....
Wierzyłaś w te leki a nie udało się. Ale to dlatego ze masz powazniejszy problem i one nie wystarczyły.
zobaczysz co w immunologii wyjdzie i czy bedzie jakis sensowny pomysł co dalej
Jeszcze bedzie dobrze zobaczysz!
 
Mała zasnęła, a ja pilnuję tych okularków i nadrabiam Was od końca. Dopiero teraz zauważam jaka tu produkcja :D
@bertha, co ja czytam. Juz wiem czemu tak szybko maleje mi brzuszek!:*
@Maciejka78, gratulacje!
@roxie123, chodzi o to,ze musialam trzymac czujnik ktg, bo onaczej gubił sygnał i w ten sposob gubił tętno, ale tylko na zapisie :D cos ty, inaczej bym umarła:p
@Porzeczka1234, pytalam na obchodzie o to wapno. To ponoc indywidualna sprawa dziecka, a nie tego ile ja mam (bo i tak by ode mnie zabrało).

Funia, roxie bralam acard150, gin kazala po akcji z niedotlenieniem oka i zaburzeniem ostrosci.

Funia o 2.45 odeszly mi wody w domu. W szpitalu 0 skurczy, rozwarcie tylko na 1 palec. Czekali do 8.00, nie zaczelo się i dali oxy, bo nie powinno się za dlugo czekac.
 
Apolonka jak chcesz mam.cale opakowanie dowcipnej lutki. Ja nie moge uzywac ze wzgledu na infekcje. Daj znac czy chcesz to bym Ci dzis wyslala :)
Czarna mala jak sie ciesze ze juz wnet bedziesz mama :) podadzą Ci od razu dwa? Ale by bylo super :) trzymam kciuki :*
 
O widzisz Magda jeszcze Melanię wrzuciłas. Ja przyznam, ze jej nie kojarzyłam nawet, bo chyba przez 5 ostatnich miesięcy jak tu jestem, nie udzielała się. No to wychodzi tak:
Susana - @Maciejka78
Agatush - @bobasek1990
Melania - @bertha
Kas - ....... która wskakuje? ;)
@Porzeczka1234 moje jajeczka trochę zmiażdżone tym wszystkim. Bardzo szybko Ogarnelam się po diagnozie SM, szybko po 2 nieudanych IUI, wyjątkowo szybko po 3 wcześniejszych razach. Aż niektórzy z rodziny i znajomych sie dziwili, ze moze ja lekko socjopatyczna jestem ;) zawsze dzień, dwa i dalej do przodu. A teraz mnie ten 4 raz znokautował :(
Odkad wyszłam ze szpitala to nie mogę pozbyc się żalu i smutku. Pasnik na chwilę mnie "pocieszył", ale to był jakiś jednorazowy strzał lepszego nastawienia. Teraz znów słabiej jest.
@Ilis91 przykro mi z powodu jutrzejszego dnia :( :(
@Maciejka78 a Ty dziś rocznice miałaś - wiec wszystkiego najlepszego. Chyba najlepszy prezent dostaliście jaki tyljo można sobie wymarzyć
@marshia mamy jeszcze matulke.
 
reklama
Witam się w piątunio :)
Apolonka jak chcesz mam.cale opakowanie dowcipnej lutki. Ja nie moge uzywac ze wzgledu na infekcje. Daj znac czy chcesz to bym Ci dzis wyslala :)
Czarna mala jak sie ciesze ze juz wnet bedziesz mama :) podadzą Ci od razu dwa? Ale by bylo super :) trzymam kciuki :*
Nie Słońce, za drobna jestem podobno, z resztą zawsze to jedna szansa więcej ;)

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry