reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@Funia90 - to chyba tak dziala, ze jak dodaje sie komentarz z komorki to sie sygnatura nie wyswietla, a jak sie dodaje przez strone internetowa to juz widac ;)

PIXUNIA za Ciebie dzis wielkie kciuki, badz dzielna i wynies z wizyty jak najwiecej :) :*
 
Czy wiecie co oznacza wynik w teście MLR gdzie pisze brak hamowania?
Że szczepienia nie przyniosła porzadanego rezultatu i nie wytworzyłaś przeciwciał do ochrony zarodka trzeba się dalej szczepić.


@Funia90 napij sie szklankę ciepłego mleka połóż na lewym boku na pewno się będzie ruszać ach te schizy jak ja Cię dobrze rozumiem
 
@Funia90 Kochanie kurcze nie znam się ale jesli tak jest jak mówią , to bij wieczorem 1,5 i już a jutro wbijaj do lekarza ... nie stresuj się bardzo bo wiesz żeby Asi nie denerwowac ;* będzie dobrze na pewno !
A jak masz jakieś dziwne przeczucia to jedź na szpitala niech zrobią chociaz podstawy usg itd powiedz jaka masz sytuacje i musisz wszystko kontrolować...
@Porzeczka1234 w zasadzie to nie wybadali pod kątem poronień... jej to się chyba zrobiło po...ale teraz już tego nie wie nikt . Badania poszła robić ,bo strasznie jej stawy nawalały i kości , ma 30 lat nigdy nie pracowała fizycznie ani nic nie miała z czego upadać na zdrowiu . No i poszła do lekarza zlecił jej badania jakieś tam i wyszły złe normy wtedy zlecił jej na a. tocznia i wyszło . Leczenie jest straszne z zasadzie nie da się wyleczyć tego ... leki , które sa bardzo drogie sprowadza nie wiadomo skąd ;/ i to tylko hamuje chorobę , żeby nie znalazła się na wózku . Ogólnie lekarze jej mówią ,że z toczniem żyje się 5 lat bez leczenia a z leczeniem róznie ... masakra . Chciałaby jeszcze starać się o kolejne ale boi się o swoje życie i kropka gdyby był więc odpuściła chyba .
@bertha powodzenia chce za niedługo widziec Twój teścior !
@pixi.nova &&& za wizytę :) przyjdź z nowymi info i namieszaj nam w głowach heheh żartuję , ale oby wizyta Cię uspokoiła i dała nadzieje
@magda1208 kochana widzisz rokowania pozytywne więc trzeba byc dobrej myśli :)
@malutkikaczorek hm nie znam się na tym zupełnie ;/
 
@roxie123 moja koleżanka też ma tocznia wiem , że jak się czyta w necie o nim to można zejść ale ona zaczeła się leczyć i jest dobrze dodam , ze jak wykryli jej chorobe miała 25 lat. U niej zaczeło się od złej morfologi coś z nerkami podejrzewali . To moga być przyczyna poronień a jak wcześniej nie badała to trudno powiedzieć czy to miała czy nie grunt , że będą ją leczyć teraz.

@malutkikaczorek nie najgorszy oznacza ,że twój organizm nie zareagował na szczepienia ja miałam 10 szczepień zanim miałam mrl 47 % i mogłam się starać o dzidzię
 
reklama
@roxie123 moja koleżanka też ma tocznia wiem , że jak się czyta w necie o nim to można zejść ale ona zaczeła się leczyć i jest dobrze dodam , ze jak wykryli jej chorobe miała 25 lat. U niej zaczeło się od złej morfologi coś z nerkami podejrzewali . To moga być przyczyna poronień a jak wcześniej nie badała to trudno powiedzieć czy to miała czy nie grunt , że będą ją leczyć teraz.

@malutkikaczorek nie najgorszy oznacza ,że twój organizm nie zareagował na szczepienia ja miałam 10 szczepień zanim miałam mrl 47 % i mogłam się starać o dzidzię
Aha....my mieliśmy dopiero 3 szczepienia;(
 
Do góry