reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Powiedział coś w stylu że jak martwica to nie że ryzyko tylko na odwrót.Ale za dużo czytam w necie i wczoraj nawkrecalam sobie głupot;(
No to widzisz @magda1208 też tak pisze nie martw się nie czytaj za wiele jestem pewna , że jakby lekarz coś podejrzewał na pewno powiedziałby Ci to. Sterdyd Ci przepisał?masz zielone światło na starania?
 
@malutkikaczorek Witaj ;* kurcze nie pomogę , nie znam się zupełnie ...jedyne co mogę doradzić nie czyutaj wujka google ! on każdego uśmierca nawet katarem ;p wiesz o co mi chodzi... więc zdaj się na lekarza , powiedz żeby wytłumaczył czy coś Ci grozi i wg , czy to po prostu znośny wynik i nic szczególnego się nie dzieje . Będzie dobrze :) możesz nam coś więcej o sobie powiedzieć ?
 
No to widzisz @magda1208 też tak pisze nie martw się nie czytaj za wiele jestem pewna , że jakby lekarz coś podejrzewał na pewno powiedział Ci to. Sterdyd Ci przepisał?masz zielone światło na starania?
Przepisał leki na to więc zobaczymy czy pomoga
Tylko że u nas jest też problem że strony nasienia.Mąż bierze leki ale nie wiadomo czy pomoga bo ma malo plemnikow i są nieprawidłowej budowy w 100%
 
@malutkikaczorek Witaj ;* kurcze nie pomogę , nie znam się zupełnie ...jedyne co mogę doradzić nie czyutaj wujka google ! on każdego uśmierca nawet katarem ;p wiesz o co mi chodzi... więc zdaj się na lekarza , powiedz żeby wytłumaczył czy coś Ci grozi i wg , czy to po prostu znośny wynik i nic szczególnego się nie dzieje . Będzie dobrze :) możesz nam coś więcej o sobie powiedzieć ?
Mamy 5 letnia córkę z naturalnej ciąży o która staraliśmy się 11 mięsiecy (jest naszym cudem) :) jesteśmy po jednym nieudanym in vitro i 3 nieudanych transferach i z invimedu z Wro lekarz wysłał nas do prof Malinowskiego i wyszły u mnie przeciwciala...robilismy szczepienia 3x i czekamy na wyniki czy doszczepiac czy nie...
No i wyszedł ten nieszczęsny czynnik podwyższony przez który wmawiam sobie poważną chorobę od wczoraj i rycze co chwilę... ;(
 
@magda1208 Malina szacuje, ze masz 85% powodzenia w 1 ciąży, w która zajdziesz i 100% w drugiej? Dobrze zrozumiałam?? To cudowne rokowania.
A Ty czym się konkretnie leczysz?

Wsadziłam kij w mrowisko z tym pytaniem o Pasnika widzę. Ja ma pewno do niego pojadę. W moim wieku, przy SM, muszę zwracać uwagę na ograniczenia. Dla mnie jest już za późno na szczepienia, które trwają ileś muesiecy (czekanie na wizytę, badania, szczepienia, zielone światła itp). Nuedtety w wieku lat 40 każdy miesiąc jest ważny :(. Boję się tez wszystkich firm obciążających organizm - szczepień, accofilu, nawet wlewow z immunoglobuliny.... ja nawrt na katar muszę uważać, żeby mnie nie dopadł, bo Mize wyzwolić rzut choroby (nikt nie przewidzi jak mocny), a co dopiero taka integracja w organizm. Ja nawet peelingu kawitacyjnego i mezoterapii igłowej nue mogę robić, wiec u mnie już w przedbiegach odpadają inwazyjne metody.
Tak naprawdę pozostaje mi wiara w żelazny zestaw, ze może w końcu zaskoczy i ewentualnie Paśnik - zobaczę czy jest w stanie coś mi zaproponować :/
@Maciejka78 wiesz...... kciukasy!!!!!!
@pixi.nova tez za wizytę :)
@malutkikaczorek u kogo byłaś w Invimedzie?
 
reklama
@malutkikaczorek aż 100 % ... a robiliście badania nasienia po suplementacji ? może coś lepiej po lekach ?
... a u Ciebie coś wybadali ? ile masz strat za sobą ? czy nie byłas w ciąży ? przepraszam ,że wypytuje ;/
Mamy córkę 5 lat z naturalnej ciąży...nie wiadomo jak z tymi wynikami to cud...maz bral witaminy które nic nie pomogly typu profertil i tańsze odpowiedniki...teraz od prof Malinowskiego ma polfilin nolvadex undestor i profertil
Ale czy pomoga się okaże za jakiś czas
 
Do góry