reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Funia90, ja też już od dawna miałam w głowie to imię, bo szukałam podobnego do mojego, haha:D

Dzięki dziewuszki za wszystkie rady, bo komu jak komu, ale wam to ufam! Jednak z tego co widzę, to każda musi po swojemu się jakoś zorganizować po porodzie, bo nawet tutaj każda z Was innych rzeczy używa.

@Porzeczka1234, ale na pewno kupię te rolki do spania na boku co wysłałaś (nie wiedziałam, że coś takiego jest!), przynajmniej nie będe się martwiła, że dziecko w rożku na brzuch mi się w nocy obróci i udusi. A z drugiej strony będzie mogło spać na boku nawet jak mu się bedzie ulewało.A jak będzie wieksza to się na śpiworek przerzucimy.
Jakbym miała po nocach nie spać, to detektor też kupię ale to gdy uznam, że konieczny.
I chciałabym nawilżasz powietrza kupić, bo zimą to suche powietrze będzie w sypialni.

Dziś się poryczałam, bo siostra mi ciuszki dała i układałam w szufladzie. To niesamowite, że niedługo Joasia bedzie w naszym domu...

@marzycielka81, biedny twój mężulek:D Jako ojciec się pewnie martwi jakby to ogarnął:D

@burczuś, udanego urlopuuuu!!!!

@Gabiś, ile już mała ma?
Słodziutka:*
 
reklama
@Funia90, ja też już od dawna miałam w głowie to imię, bo szukałam podobnego do mojego, haha:D

Dzięki dziewuszki za wszystkie rady, bo komu jak komu, ale wam to ufam! Jednak z tego co widzę, to każda musi po swojemu się jakoś zorganizować po porodzie, bo nawet tutaj każda z Was innych rzeczy używa.

@Porzeczka1234, ale na pewno kupię te rolki do spania na boku co wysłałaś (nie wiedziałam, że coś takiego jest!), przynajmniej nie będe się martwiła, że dziecko w rożku na brzuch mi się w nocy obróci i udusi. A z drugiej strony będzie mogło spać na boku nawet jak mu się bedzie ulewało.A jak będzie wieksza to się na śpiworek przerzucimy.
Jakbym miała po nocach nie spać, to detektor też kupię ale to gdy uznam, że konieczny.
I chciałabym nawilżasz powietrza kupić, bo zimą to suche powietrze będzie w sypialni.

Dziś się poryczałam, bo siostra mi ciuszki dała i układałam w szufladzie. To niesamowite, że niedługo Joasia bedzie w naszym domu...

@marzycielka81, biedny twój mężulek:D Jako ojciec się pewnie martwi jakby to ogarnął:D

@burczuś, udanego urlopuuuu!!!!

@Gabiś, ile już mała ma?
Słodziutka:*
Blanka ma 2,5 miesiąca i bardzo Was pozdrawia[emoji8]
1501859061-aaaaaa.jpeg


Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Gabiś to jest kokon dziękuję za informacje mężowi pokazuję to jest kokon a to dzidzia w kokonie a on "ale ładna czarna" tzn włoski. Blanka słodka jest

@Funia90 wiesz co jest najgorsze że nad ranem budzę się głodna i planuję co zjem na śniadanie i kiedy to będzie. A poza tym niby nie jem więcej ale po obiedzie zjadło by się jakiś maszkiecik albo sernik na zimno lub tego typu rzeczy i kolacja to głównie jakaś sałatka grecka z nabiałem a normalnie to juz kolację rzadko jadłam nie mówiąc o slodyczach tylko przed miesiączką haha. A teraz mhhh.... ale to nie ja to ona bobina chce to co mam odmówic :) nie mam serca :p
2 kilo pikuś rozkrecisz się daj zdjecie brzucha zobaczę czy sie tyci powiekszył czy płasko :)
Dostawka chico fajna ale chyba trochę droga

@kas90 te rolki poleciła mi koleżanka dziś dzwoniła i mówi musisz je kupić itd bo dziecko jak by ulewalo właśnie to sie nie udusi ona miała do 2 dziecka i spało i spi od początku w swoim pokoju i łóżeczku o czym nie może powiedzieć o pierwszym dziecku.

Kasiu płacz a co z radość można:p
 
Hej dziewczyny co Wy tu o wadze he?? Ja starania zaczynałam i miałam 65kg kiedy skończyłam starania waga oszustka pokazywała mi 77 a teraz już heh mam 82 i co z tego?? Nico . Wstydzić się będę po porodzie :p:p
P.S jak dalej tak dowali upałami to wytopie się do 55 :laugh2::laugh2:
 
reklama
Do góry