reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@nevergiveup - gratki raz jeszcze! :* Cieszę się, że jest ok!! :)
@Funia90 - ja też tak miewałam przy myciu zębów :D raz puściłam pawia chwilke po. Ale ja tak mam nawet teraz, gdy nie jestem;p A już niech ktoś u lekarza badając mi gardło wsadzi mi ten patyczek....ahhh aż mam ciarki teraz :DD
@matulkaa - wspieram i kibicuję! ;*
@motylek1234 - wwwwwwow! ale ten czas przeleciał! pamiętam jak dopiero byłaś w 22 tc i się tak zamartwiałaś a tu już 37tc i zaraz koniec :) super. Uspokoiłas się troszkę? :*
@marshia - ja się na okres trochę naczekałam - dobre 5-6 tyg w każdym przypadku.
@tusia404 - kibicuję...
Uspokoje się jak mała będzie na świecie cała i zdrowa a przede wszystkim żywa!
 
reklama
@agatush dzięki za miłe słowa kochana chce iść na krew w czwartek wtedy się okaże.
Wiem że ciąża, ciąży nie jest równa. Przy trzeciej w 32dc miałam 203 więc wiesz jestem w szoku.
 
reklama
@burczuś o ta @ jedna no...ale ja też czekam , pewnie jutro mnie nawiedzi xD byłam kupić podpaski więc przygotowana . Dziś 29dc temp 37.2 nie spadła jeszcze , ale to kwestia godzin , testy negatywne .
@motylek1234 będzie śliczna niunia :) lekarze będą mieć pod kontrolą najwyżej zrobią cesarke , prosze mi tu nie wymyślać , wszystko będzie dobrze :)
@tusia404 3 mam kciuki :* musisz sprawdzić przyrost , czekamy :)
 
Do góry