reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Burczuś chętnie bym się teraz z Tobą zamieniła. Bo ja czekam jak na szpilkach, żeby wskoczył już kolejny cykl. A nie znów coś pod górkę
 
reklama
Znamy niestety..."spie**alaj" a szkoda :-( to co teraz @burczuś ? Doszczepianie?

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
No właśnie nie wiem co teraz. To był 7my cykl po szczepieniach. 2gi na Clo i po ovitrelle. Solidnie się staraliśmy, więc nie wiem co nie zagrało. Nie chcę się już doszczepiać. Szczerze powiem,że mam ochotę bardzo spassować.
Dr zaleca teraz hsg badanie nasienia.Wcześniej tego nie robiliśmy, bo zachodziłam w pierwszych cyklach jak tylko chcieliśmy. Z jednej strony bym już to olała i nie robiła tego. Ale czy za parę lat nie będe tego żałować? Ehh pogadam dziś z mym Małżem i coś wymyślimy razem:)
Ale uwierzcie, biorę to wszystko na pełnym luzie:)
Dziewczyny wizytujące wczoraj-super, cieszę się ,że wasze kruszyny fikają:)
Aaaaa która teraz w kolejce do rodzenia? Bo to miało być raz po razie jakoś?
Miłego dnia:)
 
@burczuś trzeba bylo nie otwierac. Kurde mac wkutzylam sie bylam pewna!!.Dobrze ze nienryczysz w poduszke i myslisz nad tym co dalej. A robilas wymaxy moze bakteriaijakas przyplatala? Burczus ja tez za kazfym pierwszym rugim cyklem bum i ciaza a na ta utrzymujaca sie czekalam 5-6 miesiecy kurde regoly nie ma. Ja pewnie poszlabym na wymaz potem hsg bo moze dziwnym cudem jajowofy mozesz miec zatkane jak ja no szkurde roznie moze byc.

@bertha serio serio jak dzidek ma mies duzo wlosow to wlasnie moze dokuczac zgaga. Moj ynek nie mial burzy lokow ale zgaga mnie meczyla.
W czwartek ce potwierdzic czy bedzie pipka cxy pipek a w nastepna sobote na polowkowe..,Funia u mnie 19+2
 
Burczus [emoji8] [emoji22]
Ja bede robic hsg mam nadzieje ze za miesiac ( o ile wylecze grzyba). A dzis dopiero sobie uswiadomilam ze to hsg to o kant d... , bo i tak nic nie zmieni. Lepsza by byla laparo [emoji17]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@bea25ta właśnie robiłam wymazy,ale dopiero wizyta na 21 lipca, to znaczy już:) Bo dr była na urlopie. No zobaczymy co tam wyszło. Na HSG mam skierowanie,ale
Burczus [emoji8] [emoji22]
Ja bede robic hsg mam nadzieje ze za miesiac ( o ile wylecze grzyba). A dzis dopiero sobie uswiadomilam ze to hsg to o kant d... , bo i tak nic nie zmieni. Lepsza by byla laparo [emoji17]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Kochana HSG jest do dupy,jeśli faktycznie drożności nie będzie,ale jeśli będą jajowody drożne, to po co operacja?czy tam zabieg? tak czy siak 3 dziury w brzuchu:)
@bea25ta ja nie otwierałam, ta @ wślizła się przez uchylone okienko;)
 
Hej dziewczyny ja obudziłam się w nocy i nie mogłam spać oczywiście sprawdziłam wynik. Gdy na niego patrzę to widzę negatywny. Ale powtórzę to w czwartek lub piątek okresu jak nie było tak nie ma. Tylko jak dobrze pamiętam to owulacja była 30 mojego męża nie było przyjechał 1 czyli po później miał urlop do 9 i ja tez. A 14 test robiłam był negatyw :( A 15 pozytyw tak jak widzialyscie.
 
Ostatnia edycja:
20170718_081332-747x1328.jpg
 

Załączniki

  • 20170718_081332-747x1328.jpg
    20170718_081332-747x1328.jpg
    149,2 KB · Wyświetleń: 316
@nevergiveup - gratki raz jeszcze! :* Cieszę się, że jest ok!! :)
@Funia90 - ja też tak miewałam przy myciu zębów :D raz puściłam pawia chwilke po. Ale ja tak mam nawet teraz, gdy nie jestem;p A już niech ktoś u lekarza badając mi gardło wsadzi mi ten patyczek....ahhh aż mam ciarki teraz :DD
@matulkaa - wspieram i kibicuję! ;*
@motylek1234 - wwwwwwow! ale ten czas przeleciał! pamiętam jak dopiero byłaś w 22 tc i się tak zamartwiałaś a tu już 37tc i zaraz koniec :) super. Uspokoiłas się troszkę? :*
@marshia - ja się na okres trochę naczekałam - dobre 5-6 tyg w każdym przypadku.
@tusia404 - kibicuję...
 
reklama
@burczuś

@bertha serio serio jak dzidek ma mies duzo wlosow to wlasnie moze dokuczac zgaga. Moj ynek nie mial burzy lokow ale zgaga mnie meczyla.
W czwartek ce potwierdzic czy bedzie pipka cxy pipek a w nastepna sobote na polowkowe..,Funia u mnie 19+2

Beatka nie ma reguly,dawniej tak twierdzili. Ja zgagi nie mialam teraz a nasz Robaczek ma wlosy [emoji18]
Bedzie pipka u Ciebie,napewno sie nie zmienilo [emoji3]

Tusia gratuluje i trzymam kciuki [emoji110][emoji110]

Burczus [emoji52]

Nevergiveup moja kolezanka z polecenia drP chodzila do dr.Janeczko w Krk.

Gratuluje Dziewczynki udanych wizyt [emoji8][emoji8]

Agatush trzymam kciuki za wizyte [emoji110][emoji110][emoji110]
 
Ostatnia edycja:
Do góry