reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@matulkaa a u kogo teraz prowadzisz ciążę? Ja jeszcze chodzę do dr P, ale pewnie po 12 tyg mnie pożegna i będę musiała szukać lekarza w Krk...Zastanawiam się nad dr Kolawą, jest kierownikiem oddziału w Narutowiczu, przyjmuje też prywatnie a ostatnio dołączył do grona lekarzy z kliniki i jest bardzo sympatycznym człowiekiem, bo raz u niego byłam po skierowanie na laparo. Ale zobaczę kogo mi dr P. poleci :p
 
reklama
@matulkaa a u kogo teraz prowadzisz ciążę? Ja jeszcze chodzę do dr P, ale pewnie po 12 tyg mnie pożegna i będę musiała szukać lekarza w Krk...Zastanawiam się nad dr Kolawą, jest kierownikiem oddziału w Narutowiczu, przyjmuje też prywatnie a ostatnio dołączył do grona lekarzy z kliniki i jest bardzo sympatycznym człowiekiem, bo raz u niego byłam po skierowanie na laparo. Ale zobaczę kogo mi dr P. poleci :p
@nevergiveup ja jeszcze do doktorka wybieram się w przyszłym tygodniu, mam zaklepaną wizytę w Tarnowie. I spodziewam się, że już się pożegnamy Ale wiedząc, że on ciąż nie prowadzi już zaczęłam chodzić do innego lekarza.Jestem u Rajtar-Ciosek tylko ja do niej trafiłam jeszcze przed ciążą.
Ale tak naprawdę to nie znam krakowskiego "rynku", nie wiem kto jest polecany :-S

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@matulkaa dzięki za odp. W immunologii pogrzebie jeszcze na pewno bo już nawet nie mam pomysłu gdzie jeszcze szukać
@Porzeczka1234 dobrej wizyty.
@motylek1234 super że już ten tydzień. Tak sobie myślałam że dawno się nie odzywałaś tym bardziej się cieszę że wszystko ok
@burczuś pozdrowienia ☺

@motylku zaraz rodzic bedziesz. Czesto o was myslalam. Dobrze ze dotrwaliscie.

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Witam się w 37tc nic na to.nie wskazuje by mała chciała wyjść waży 4300g aż..
 
@matulka w 12 t dzidziol jest duzy bo po 9 t szybciej rosnie i lepiej widac, ale lekarze sobie poradza. Jak tylko masz mozliwosc to przeloz.

@nevergiveup ja szyje firanki bo taniej, oczywiscie ile mi skurcze pozwola, glownie odpoczywam, kupilam kolorowanki odprezajace. To ciekawe zajecie. Ostatnio zobaczylam ile dziecko sie cennych rzeczy uczy kolorujac. Czasem sobie medytuje, duzo czytam jak rozwija sie w danym tygodniu dziecko, spie ile wlezie poki moge. Teraz mozesz troche poskladac ogorkow, papryki, porzeczek. Jak umiesz to mozesz sie modlic. Pisac pamietnik dla maluszka. Jest tyle mozliwosci. Przywykniesz do wolnego. A dr P mozesz zapytac o Sylwie Koryga-Wszolek. Ja do niej chodze. Fajna babka. Wiem ze wspolpracuja ze soba.

@kas piekny brzuszek. Slicznie wygladasz. Przepraszam, ze dopiero teraz pisze. Chcialabym taki.

@Motylek cudowna wiadomosc. Wreszcie doczekasz swojego szczescia. Nie boj nic, moja siorka ur naturalnie malego ponad 4500 kg

@roxi piekny avatar

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Ale naprodukowałyście postów. Wow.
Gratulacje dla wszystkich ciężarnych, zaciazonych :)
Ja mam za to pytanie techniczne. Jak długo czekałyście na swoje okresy po poronieniach? Ja po pierwszym naturalnym 33 dni, po 2 (łyżeczkowanie) 31 dni, teraz jest 41 dzień i ani widu, ani słychu.....
Zastanawiam się czy nie poprosić o duphaston na przyspieszenie i wywołanie. Czy czekać ciagle???
 
@marshia i po lyzeczkowaniu i po naturalnym poronieniu okres dostalam o czasie. Tylko po naturalnym zaczela mi wzrastac prolaktyna i byly skape. Tyle moge ci pomoc

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@burczuś dobrze matulka pisze twardzielka jesteś ja bym nie ogarneła :p powiem Ci , że to i lepiej... ja zaczęłam testować i co ? i nic :p testuje testuje i mam dosyć tych testów ;p jutro 29dc jakoś nie czuje się ani na @ ani na ciążę xD jakoś tak mi się wydaje że @bea25ta ma rację :D u którejś musiało zaskoczyć u mnie pewnie nie więc zostałaś Ty :*
@Destino ja mam provag probiotyk i żel zawsze jak czuje ,że coś tam się zaczyna nie halo to biorę i od razu pomaga ...wiele kobiet na necie pisze ,że lekarze zapisują w ciąży . Nie martw się dzidzia sobie przybiera i też zaraz będziesz mieć taki brzusio <3 a avatar...hm zmieniłam bo taki weselszy mi się wydaje bardziej przyjazny :D :)
@nevergiveup wszystko będzie dobrze jestem tego pewna :* ale kciuki będę trzymać :) a co do seriali nie wiem jakie lubisz ,ale ja obejrzałam wszystkie sezony dynastii tudorów , pamiętników wampirów , the originals , zaczeliśmy Riverdale oglądać się skończył własnie I sezon , no i ściągłam 13 powodów wszystko z M oglądamy :D wg my ciągle na bierząco z filmami bo lubimy bardzo oglądać razem :)
@matulkaa jeju jak te tygodnie uciekają :) taakie piękne są te zdjątka pierwsze takie tyci tyci niunie ...takie niesamowite i wzruszające :) :*
Oj poszłabym na bete jakbym przynajmniej miała jakiś mądry cień...a nie takie nie wiadomo co ...czekam na @ , w czwartek mam wizyte bo jade po leki bo mi się kończą
@agatush dziękuję za dobre słowo :* buziakuję Was , rośnijcie zdrowo :*
@motylek1234 już coraz bliżej i będziesz tulić swoją królewnę :) cudnie :) ooo to mama dobrze karmi :* dobrze za to będzie mocna dziewczynka :)
@marshia ja po łyżeczkowaniu po 5 tygodniach , po samoistnym jakoś niecałe 5 tak mi się wydaje już nie pamiętam dokładnie . Lekarze mówią , że do 6 tygodni niby ma wrócić , jesli się martwisz idź może skontrolowac i zdecydujecie z lekarzem co będzie lepsze dla Ciebie :)

Jaka powinna być temp ciała przed okresem ? tak z ciekawości ... u mnie 37 ;/
 
reklama
Do góry