reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@Funia90 Bardzo się cieszę z dobrych wieści.
@Destino Życzę spokoju i wytrwałości bo na pewno się przyda.
@nevergiveup Oby tak dalej .
@burczuś @roxie123 Kochane nieustannie kibicuję . Po kolei każdej z nas się uda nie które muszą jednak trochę dłużej poczekać
@dżoł Mam nadzieję , że wkrótce wszystko wyjdzie na prostą a ty spokojnie zajmiesz się staraniami o dzidzie.
 
@nevergiveup
Ojej to super[emoji5]trzymam kciuki ,oby tak dalej,a jak sie czujesz?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
@Funia90 teraz nadrobiłam i widzę, że u Ciebie i Destino dzieciaczki zdrowe i rosną :) strasznie się cieszę, bo pamiętam jakie miałyście przeboje:)
Ja się czuję wyjątkowo dobrze, tzn. oprócz senności to nic mi nie doskwiera, biust mam malutki więc boleć jakoś strasznie nie boli, mdłości dopiero dzisiaj się pojawiły, ale żadnych wymiotów, tylko takie "mulenie". Ale chyba nie każdy musi w ciąży wymiotować? Przynajmniej moja mama powiedziała mi, że ona podczas żadnej z ciąż (a jest nas trójka) nie wymiotowała. Więc nie będę sobie dobierać do głowy póki narazie wiem, że Skarbek rozwija się prawidłowo i data z USG zgadza się z datą owulacji :)
Trzymam dziewczyny za Was wszystkie kciuki i również proszę o trzymanie za Nas, bo same doskonale wiecie jak kruche jest to Szczęście.
 
@nevergiveup ciesze sie ,ze dobrze sie czujesz[emoji4]
Oczywiscie ,ze nie trzeba wymiotowac,mnie ciagle muli ale nie zwyniotowalam ani razu,choc jak myje zeby to za kazdym razem jestem blisko[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Funia90 gratuluję udanej wizyty [emoji8] super, że wszystko OK
@nevergiveup, oj gonisz mnie kochana gratuluję.
Ja dziś też wizytowałam (8w0d z usg 7w4d) tak trochę na szybko w szpitalu między pacjentkami [emoji4] ale najważniejsze, że serducho bije, kamień z serca.
W którym tygodniu byłyście na badaniach prenatalnych? Dziś zapisano mnie w szpitalu na 4 sierpnia, wydaje mi się, że to trochę za wcześnie.
@burczuś, oj twardziel z ciebie, że jeszcze nie biegniesz po test [emoji7] ale skoro @ nie ma [emoji106][emoji106][emoji106][emoji106][emoji106][emoji106]
@roxie123, a nie wolisz iść na betę niż się tak zadręczać?
Staraczki za wszystkie trzymam kciuki, uda się [emoji7]
@anetkruczek ja biorę zastrzyki wieczorami, po prostu co 5 dzień ładuję 2 [emoji13]
@kas90 pieknie wyglądasz [emoji7] cudny brzusio a przecież dopiero co pamiętam jak testowałaś

1500304245-aaaaaa.jpeg


Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
@nevergiveup jak to juz szybko zlecialo. 7 t. Szmat czasu, a dopiero testowalas. Nie trzeba wymiotowac by bylo dobrze. Niektorych nawet nie muli. Jak dzidziol zyje, to wszystko w porzadku.

@matulkaa ja bylam pierwsze w 12, na nfz w 12t5d. Wazne by byc chyba miedzy 10 a 13t6d
Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie Dziewczyny!! Gratuluję wszystkim nowym zafasolkowamym.

@Funia90 nawet nie wiesz jak się cieszę ze u Ciebie wszystko ok i Dzidzia rośnie :-)

@Destino nieustannie Ci kibicuje i mocno trzymam kciuki.

@kas90 śliczny masz brzuszek :-) ciąża Ci służy :-)

@roxie123 Kochana głową do góry... Doskonale Cię rozumiem... Ale wierzę że Twój czas przyjdzie i to szybciej niż myślisz i w momencie w którym najmniej będziesz się tego spodziewała.

@burczuś za Ciebie również ogromne kciuki.

Ja jutro wizytuje i to podwójne. Najpierw o 13.00 gin ( mam nadzieję że moja Córcia dalej lezy glowkowo) a później o 16.00 okulista... Zobaczymy co ciekawego mi powie....

Trzymam za Was wszystkie kciuki - za staraczki żeby szybko zaszły w upragnione ciążę, za zafasolkowane żeby ten czas mijał Wam nudno i spokojnie, za mamusie żeby Wam dzieciaki nie rozrabialy :-)
 
Ja musiałam odreagować poprzestawiałam w pokoju wszystko do góry nogami , posprzątałam i wymiękłam :p teraz pora na serial strasznie duszno jest ...
@nevergiveup super że dzidzia rośnie :)

A właśnie, dziewczyny, polecacie jakieś fajne seriale ? Ja już tyle ich oglądnęłam, że zaczyna mi brakować, a na L4 czasami się nudzi :p Jeśli to nie jest odpowiedni forum na takie pytanie, to z góry przepraszam :)
 
@matulkaa ja bylam pierwsze w 12, na nfz w 12t5d. Wazne by byc chyba miedzy 10 a 13t6d
Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Dzięki Destino, ja na badaniach byłabym w 10t4d, a właśnie doczytałam, że najwcześniej mozna zrobić w 11t1d. Jeśli się uda przełożę na później.


Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Funia90 gratuluję udanej wizyty [emoji8] super, że wszystko OK
@nevergiveup, oj gonisz mnie kochana gratuluję.
Ja dziś też wizytowałam (8w0d z usg 7w4d) tak trochę na szybko w szpitalu między pacjentkami [emoji4] ale najważniejsze, że serducho bije, kamień z serca.
W którym tygodniu byłyście na badaniach prenatalnych? Dziś zapisano mnie w szpitalu na 4 sierpnia, wydaje mi się, że to trochę za wcześnie.
@burczuś, oj twardziel z ciebie, że jeszcze nie biegniesz po test [emoji7] ale skoro @ nie ma [emoji106][emoji106][emoji106][emoji106][emoji106][emoji106]
@roxie123, a nie wolisz iść na betę niż się tak zadręczać?
Staraczki za wszystkie trzymam kciuki, uda się [emoji7]
@anetkruczek ja biorę zastrzyki wieczorami, po prostu co 5 dzień ładuję 2 [emoji13]
@kas90 pieknie wyglądasz [emoji7] cudny brzusio a przecież dopiero co pamiętam jak testowałaś

1500304245-aaaaaa.jpeg


Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom

Woow, to faktycznie jesteśmy niedaleko siebie terminami :D ale super :) gratki :*
 
Do góry