reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Destino Kochana dziekuje za dobre slowo [emoji8] z checia bysmy sie starali ale po nastepnej @ mam miec droznosc jajowodow, moze bym chciala za duzo na raz ale chce zagadac z ginem czy po droznosci mozemy zrobic iui w tym samym cyklu.


Wysłane z iPad za pomocą Forum BabyBoom
 
@kas90 no właśnie czyli jak ona miała owu w 16dc i od 16 dc zaczęła z lekami ? To mogło nie współgrać :) dobrze że to wyjaśniła bo ja już nie do konca panuje nad tym co i na co i kiedy i dlaczego o_O

Anetka a to dopiero poczatki dziwnie pracującej głowy ;)


@Funia90 ale fajnie że macie filmik. Ja swojego nie mam to podzielisz się??

Każda wierzy w co chce ale ja jakoś jestem przekonana ,że @burczuś zaskoczy nas w tym tygoniu
 
@dzol z tego co wiem droznosc robi sie przed owulacja, wiec jesli gin bedzie normalny to nie powinno byc problemow. Moga jeszcze chciec aktualne wymazy na myko, ureo plazme i chlamydie. Wszystko zalezy od lekarza. Jest szansa ze sie uda [emoji8]

@burczus [emoji110][emoji110][emoji110] czekamy

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Destino to odpoczywajcie duzo...przykro mi,ze ciagle Cie mecza te skurcze .
Ehh grzybica na pewno od tych antybiotykow,a bierzesz probiotyk?
Dzidzius jest dzielny i na pewno da rade,o to sie nie martw[emoji5]

@bea25ta chetnie bym sie podziila ale nie da sie go wyslac[emoji22]nawet przez facebooka nie moglam przeslac Mamie i siostrze.




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@dzol przykro mi bardzo[emoji17][emoji17][emoji17]tule Cie mocno.

@marshia mi po metylach cera sie raczej poprawila jakby[emoji4]

@Marthi mialam wlasnie pisac co u Ciebie[emoji4]
Oczywiscie ,ze sie podziele[emoji5]a niedlugo Ty przeslesz mi swoj[emoji8]

Mialam tez pisac co u @anetkruczek ale juz mnie wyprzedzila,wejdzcie na watek ze zdjeciami i same zobaczcie[emoji4]

@pixi.nova @nevergiveup a co u Was?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
@Funia90 dziękuję za pamięć :) Byłam w sobotę na wizycie i maluch ma już 1cm :p wygląda jak fistaszek <3 dziś 7t2d. Za 2 tygodnie kolejna wizyta :) Lecę teraz nadrobić Wasze forum i obczaić co kogo nowego :)
 
@bea25ta to mnie rozbawiłaś:) też chciałabym Was zaskoczyć:) ale nawet nie mam testu.nie ide kupić bo boje się chyba rozczarować. Ale pokręcona logika co? Idę zaraz na zakupy bo dostalam chyba z 50kg ogórków,więc trzeba je zrobić:) a żeby zrobić to trzeba zakupić jakieś kopry i inne sprawy;) może ma któraś ma przepis na ogórki w przyprawie grillowrj?
 
reklama
Do góry