reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Hej dziewczyny, prosze poradzcie. Jutro ide do lekarza prosic o skierowanie na badania po drugim poronieniu. Miekszam w UK, wiec tu troche inaczej i nie wiem co mi sie uda zalatwic. Badanie na mutacje MTHFR zrobilam w Polcse prywatnie i nie jestem pewna czy oni tutaj wezma to pod uwage. Na wypisie ze szpitala mam i napisane, ze sa potrzebe badania chromosomow obu partnerow, czyli chodzi chyba o te kariotypy. I jeszcze factor V Leiden i toczen. O co jeszcze mam sie starc? I kiedy mam zrobic te badania, 4-5 tygodni po poronieniu? Czy te badania trzeba powtarzac za kilka tygodni?
 
reklama
@bertha - tak wro. Gin nawet pytał czy biorę kwas z Solgara czy Swansona - co już pokazuje, ze jest mega w temacie. Oczywiście kazał tez buraki wcinać.
Do tego jeszcze jest tak nieprawdopodobnie przystojny i uśmiecha się nieziemsko i tak patrzy prosto w oczy, ze ja wymiękam....
Zauroczenie ginekologiem w wieku 39 lat:p:p:p
 
@bertha - tak wro. Gin nawet pytał czy biorę kwas z Solgara czy Swansona - co już pokazuje, ze jest mega w temacie. Oczywiście kazał tez buraki wcinać.
Do tego jeszcze jest tak nieprawdopodobnie przystojny i uśmiecha się nieziemsko i tak patrzy prosto w oczy, ze ja wymiękam....
Zauroczenie ginekologiem w wieku 39 lat:p:p:p

Może czyta nasze forum, hihi :D
 
@bertha - tak wro. Gin nawet pytał czy biorę kwas z Solgara czy Swansona - co już pokazuje, ze jest mega w temacie. Oczywiście kazał tez buraki wcinać.
Do tego jeszcze jest tak nieprawdopodobnie przystojny i uśmiecha się nieziemsko i tak patrzy prosto w oczy, ze ja wymiękam....
Zauroczenie ginekologiem w wieku 39 lat:p:p:p

Haha :D kochana, pisz mi tu jak się doktorek nazywa i gdzie przyjmuje bo szukam kumatego. Ale jakby Pan czytał, to nie dlatego ze tyle pochwał Pan dostał nt wyglądu :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aaaa, marshia nie chce mi wysłać aplikacja wiadomości Priv.. także dziękuje tu i potem spróbuje ponownie napisać ! :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Funia90 w sumie....... mógłby;)
Ps. Mój facet wie, ze jestem pid wrażeniem, wiec wszystko w granicach i z umiarem... tak dla pośmiania się. - Sam mnue do niego wysłał, bo miał okazje z nim współpracować przy okazji jakiegoś filmu branżowego. I od razu zaznaczył, ze jedyny jego minus to nuestety fakt, ze jest zbyt przystojny. Wiec wszystko pozostaje pod kontrolą ukochanego :wink:
 
reklama
@Funia90 w sumie....... mógłby;)
Ps. Mój facet wie, ze jestem pid wrażeniem, wiec wszystko w granicach i z umiarem... tak dla pośmiania się. - Sam mnue do niego wysłał, bo miał okazje z nim współpracować przy okazji jakiegoś filmu branżowego. I od razu zaznaczył, ze jedyny jego minus to nuestety fakt, ze jest zbyt przystojny. Wiec wszystko pozostaje pod kontrolą ukochanego :wink:

Haha, dobre :)
Tez się może do niego wybiorę to ocenie ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry