reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@dzol oj tak najdluzsze 3 tygodnie ale nie martw sie potem nie przyspiesza hehehe [emoji4]ciagnie sie jak nie wiem[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Hej kochane.
Czytam regularnie ale zyje w strachu.
Test z 25 dc (10 dpo)
1499684206-aaaaaa.jpeg

Z 26 dc
1499684238-aaaaaa.jpeg

Bhcg z 08.07: 5,3
A to wyniki z dzis: tsh jakas masakra [emoji33]
1499684455-aaaaaa.jpeg


termin @ na najbliższą srode.

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dżoł ja też od takiej zaczynałam :) a tsh faktycznie nieciekawe
@burczuś @bertha @roxie123 @magda1208 tak :) wciąż przypomina mi się ten kawał:
-puk puk
-kto tam?
-@
-a spie. ..j!
:D :D :D kciuki za was i nie otwierać :*
 
@nafoczka ja nie mam zamiaru widzieć @ :D na razie jest wszystko na dobrej drodze :D
@dżoł zwiększ może dawke leku na tarczycę , ja zbijałam letrox 70 teraz mam coś koło 2 tarczyce ale juz przy staraniach zwiększam biorę letrox 100 wtedy i jak ide na bete to też tak jak Ty robię tsh
 
ja biore euthyrox 50, bo mialam tsh 0,7 jak dobrze pamietam i teraz nagle 3. jutro moze wezme 75 kilka dni i potem 100. zobacze co gin powie.
 
@dzol cudownie. Narazie beta dobrze rosnie. Tarczyca na takim etapie wysoka ale do zbicia. Ja z 50 wskoczylam od razu na 100. Sama sobie zwiekszylam zanim poszlam do lekarza. Gin tez moze ci letroks czy eutyroks wypisac. Jakby co pisz, jeszcze troche tego mam to choc listek ci podesle. Walcz o cleksan i nie daj sie zbyc. Mutacje nie mutacje niech ci dadza. I powodzenia Kochana

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dżoł, gratuluję!!!Widzisz, do Ciebie też trafiły moje fluidki [emoji12] [emoji12] [emoji12] Teraz trzymam kciuki za nuuuudną ciążę i 8,5 miesiąca w spokoju!!!

mhsv3e5ez4n46979.png
 
@dżoł mi ginka też od razu podniosła dawkę Euthyroxu, z 50 na 75. Ale u mnie tarczyca skoczyła z 1,2 do 2,34. Zwiększ dawkę tak jak piszesz, będzie dobrze [emoji106]

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@dżoł łał ale cudne wiadomości kochana po cichu ściskam kciuki bardzo mocno

Moje tsh tez tak szalało miałam 2,58 zwiekszoną dawkę eutyroxu do 75 nic to nie dało zwiekszyła o 2 dni 100, 5 dni 75 i gówienko w końcu dała 100 i moje tsh w końcu 1,32 i wizyta za 2 miesiące sama zwieksz sobie dawkę to Ci na pewno nie zaszkodzi
@nafoczka ja też lubię bardzo ten kawał :)
@czarna_mala kiedy wynik mrl po prostu bardzo mocno trzymam kciuki będzie 70% czuję to :p
 
reklama
Do góry