reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Melduje sie po wizycie. Sluzowka ladna, pogrubiona. Przepraszam ze ide na latwizne i wklejam zdjecia ale troche duzo pisania [emoji6] za calosc 350 zl,to duzo?
Nast. Wizyta za 2 tyg.
1499776296-aaaaaa.jpeg
1499776302-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam po krótkiej nieobecnosci. :*

@Destino - okropnie się cieszę! :)))) genialnie!!!

@Kitki - dużo przeszłaś, kochana... zwłaszcza z tą utratą w pracy :( ehh, przykro mi.

@bobasek1990 - przykra sprawa :( ale Szwagierka dopóki nie straci, to nie doceni...

@bertha - przytulam mocno!

@Liluli - GRATULAAAAAAAAAACJE!!!!!!!!!!!!!! <3 Jak się czujesz kochana?

@dżoł - chyba możemy myśleć, że przejęłaś brzusio po Liluli :))))))) graty!
 
@dżoł super :) a na co ta zawiesina ?

Dziewczyny takie pytanie czemu jedni lekarze dają luteine inni nie ?... mój lekarz jest spoko , ale jak pytałam o lutke na wrazie W to powiedział ,że dupek 2x1 wystarczy , że najwyżej zwiększymy dawkę ;/
 
po encortonie mam to brac, osłonowe jakies "mleczko", tak gin powiedzial i dobrze ze dopytalam jak brac encorton bo powiedzial ze koniecznie po sniadaniu bo zoladek rozwale, a mi immunolozka kazala na czczo i jemu to powiedzialam bo on ja zna i sie zdziwil, czemu ona takie zalecenia dala.
 
reklama
@dżoł aha może też lekarza zapytam o osłonę niby jem jogurty , encorton koniecznie nie na pusty żołądek ... i mi tutaj @kas90 pisała ,że najlepiej przed 8rano bo się najlepiej wchłania . Ja biorę tak 6:45 letrox , 7:15 jem śniadanie , 7:30 encorton , 8:00 acard , co drugi dzień o 9:00 wit D=+mg+k , 10:00 dupek , do obiadu metyle i łyżkę oleju lnianego , no i o 20 :00 clexane bije i o 22:00 dupek :) i codziennie jest armagedon ze wstawaniem u mnie... i zjedzeniem śniadania jakiegoś < zazwyczaj jest to jedna kanapka bo nic mi przez gardło nie przejdzie >

Encorton mam 5mg
 
Do góry