reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@pixi.nova znien o sobie zdanie. Ja tez przechodzilam taki etap. Nawet rozstac sie z mezem chcialam. Jednak to tylko ja mialam z tym problem. My nie jestesmy wybrakowane. Po prostu cos w nas dziala w sposob niewlasciwy, ale to zupelnie nie jest nasza wina. Jestes wspaniala kobieta, niestety spotkalo cie nieszczescie, bo twoim dzieciom nie udalo sie przezyc. To jednak nie jest twoja wina. Pomysl o tym tak, ze juz wiesz, ze sa rzeczy ktore nie dzialaja, a teraz musisz zebrac sily i zrobic wszystko, by nastepnym razem, gdy kolejny raz bedziesz miala szvzescie zostac mama to zrobisz wszystko, by nic nie zaklucilo rozwoju maluszka i od pierwszego dnia bedziesz go kochac i o niego zabiegac. Uda sie. Kazdej z nas predzej czy pozniej sie uda. Idz na spacer, oczysc glowe, nabierz nowej energii a plan powoli sam bedzie sie ukladal. Jak nie umiesz zdecydowac sie na lekarza to idz i pogadaj z kazdym z nich, a potem podejmij decyzje ktory cie poprowadzi. Dluga droga za toba. Juz jestes blizej szvzescia niz ci sie wydaje.

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Shamanka7 witaj bardzo mi przykro,z powodu twoich strat,wiele przeszlas[emoji20]

@alus.ia12 bardzo mi przykro[emoji22][emoji22][emoji22]nawet nie wiem jak Cie pocieszyc,nie ma takich slow[emoji25][emoji24][emoji24]

@Marthi ja po poronieniach mam doskonale wyczuwalna owulke[emoji4]
Teraz na 99 %twierdze,ze to byl 15 dc[emoji4]
Po heparynie: wczoraj trzeci zastrzyk,2 pierwsze mikrosiniaki ala pieprzyki,po 3 duzy bolacy sinior[emoji58]po 30 bede chodzacym siniakiem[emoji36]

@bea25ta gratulacje[emoji5]

@agatush jak tam po glukozie?dalas rade?

@iveo ja pomalu sie probuje przerzucic ale nadal grzesze ,szczegolnie jak nie mam jak zjesc w domu.
Ja bede stosowala ze wzgledu na mthfr glownie.

@motylek1234 bedzie dobrze,trZymam kciuki[emoji8]

@magda1208 greckie wyspy sprzyjaja starania [emoji5]polecam

@pixi.nova wizyta w nastepny wtorek ale to bardziej po leki ,pewnie przy okazji zobaczymy czy jest pecherzyk[emoji4]

Smutne to,ze dzidzia byla zdrowa i z jakiegos powodu nie mogla sie urodzic[emoji25][emoji25][emoji25]
Mam nadzieje,ze nastepnym razem bedzie dobrze,odkrylas juz jakies nieprawidlowosci bo nie pamietam?
I pamietaj nie obwiniaj sie,kazda z nas tak czasem ma,ale tak nie mozna[emoji20]dzialasz,szukasz i chcesz zeby bylo dobrze,w koncu sie uda[emoji5]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Niestety nic nie odkryłam.. Jedynie homocysteina 7,5. Czekam na wyniki z test Dna bo brakuje mi MTHFR, Pai1, kilka badań od hematologa. Na początku czerwca robię komplet badań hormonalnych w szpitalu- chociaż nikt mi nie zaleca. Czeka mnie badanie AMH i badanie usg pod kątem pco. Ehh ciężka sprawa. Teraz tym bardziej boje się ciąży.
Trzymam kciuki za Ciebie Kochana, daj koniecznie znać po wizycie, no i oszczędzaj się koniecznie! :)
 
@pixi.nova znien o sobie zdanie. Ja tez przechodzilam taki etap. Nawet rozstac sie z mezem chcialam. Jednak to tylko ja mialam z tym problem. My nie jestesmy wybrakowane. Po prostu cos w nas dziala w sposob niewlasciwy, ale to zupelnie nie jest nasza wina. Jestes wspaniala kobieta, niestety spotkalo cie nieszczescie, bo twoim dzieciom nie udalo sie przezyc. To jednak nie jest twoja wina. Pomysl o tym tak, ze juz wiesz, ze sa rzeczy ktore nie dzialaja, a teraz musisz zebrac sily i zrobic wszystko, by nastepnym razem, gdy kolejny raz bedziesz miala szvzescie zostac mama to zrobisz wszystko, by nic nie zaklucilo rozwoju maluszka i od pierwszego dnia bedziesz go kochac i o niego zabiegac. Uda sie. Kazdej z nas predzej czy pozniej sie uda. Idz na spacer, oczysc glowe, nabierz nowej energii a plan powoli sam bedzie sie ukladal. Jak nie umiesz zdecydowac sie na lekarza to idz i pogadaj z kazdym z nich, a potem podejmij decyzje ktory cie poprowadzi. Dluga droga za toba. Juz jestes blizej szvzescia niz ci sie wydaje.

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję za Twoje słowa, widzę, że doskonale mnie rozumiesz. Poryczałam się czytając Twoją wiadomość.. Ja też myślę, że powinnam być sama, a nie niszczyć komuś życie. To bardzo ciężkie. Nie chce Was dobijać. Masz rację muszę oczyścić głowę, wyryczeć się i pomyśleć co dalej.
Jestem wykończona ciągłymi konsultacjami, diagnozami- każda inna. Trzymaj się Kochana, dbaj o siebie i trzymam mocno kciuki! Wiem, jak długo walczyłaś i jak było Ci ciężko, wasze przykłady dodają mi sił. Dziękuję Wam dziewczyny!
 
@pixi.nova ja tez czulam taka "niemoc" ,tez mowilam mojemu M zeby lepiej znalazl sobie inna zone.
Czulam sie beznadziejna,wszystkie rodza,ciaze bezproblemowe tylko ja jakas inna jestem.
Tez czulam sie ze wszystkim sama i gdyby nie dziewczyny z forum to chyba bym oszalala[emoji20]
Glowa do gory kochana,bedzie lepiej ,idziesz do prZodu ,doagnozujesz sie,my kobiety musimy byc silne,dla siebie ,naszych rodzin i naszych dzieciaczkow[emoji4]
I pamietaj strach nie mija.
Ciaza to jedna wielka obawa po naszych przejsciach.
Wiem,ze latwo nie jest,ale na koncu drogi czeka nasze szczescie[emoji5]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@motylek1234 czy nie potrzebny Ci pesar ?dziewczyny poprawcie mnie jak się myślę

@bea25ta super ze z dzidzia wszystko w porządku bardzo się cieszę

@magda1208 ja na sama myśl o wakacjach w Grecji pakuje się i jadę... ale ja nie mogę dzieki Bogu :) a ty tak.. musisz sama zdecydować trudno doradzić kocham podróże

@pixi.nova musisz kochana wywietrzyć się, przejść pooddychać głęboko. Nie jesteś zepsuta nie jest to twoja wina jesteśmy po prostu chore musimy walczyć o mały cud.. Ściskam Cię głowa do góry. Powiem tak jedź do Maliny jeśli nie dostaniesz nigdzie żelaznego zestawu

@Funia90 ja mam brzuch w malych siniakach i juz zrosty ale kłuję się dzielnie
 
@Funia90 Z jednej strony to pocieszające, z drugiej takie smutne, że my wszystkie tutaj mamy takie myśli. Tyle bólu w naszych życiach..Ciesze się, że u Ciebie wszystko dobrze! :)
@Porzeczka1234 Dziękuję, że się odezwałaś i za Twoje słowa.. Jeżeli mogę wiedzieć Malina od kiedy przepisuje steryd? Tj. już podczas starań czy po teście pozytywnym. Podpytuje gdybym nie zdecydowała się na jego leczenie (szczepienia), to może chociaż kilka wytycznych uda mi się wcielić. Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko dobrze :) Buziaki!
 
@Shamanka7 witaj bardzo mi przykro,z powodu twoich strat,wiele przeszlas[emoji20]

@alus.ia12 bardzo mi przykro[emoji22][emoji22][emoji22]nawet nie wiem jak Cie pocieszyc,nie ma takich slow[emoji25][emoji24][emoji24]

@Marthi ja po poronieniach mam doskonale wyczuwalna owulke[emoji4]
Teraz na 99 %twierdze,ze to byl 15 dc[emoji4]
Po heparynie: wczoraj trzeci zastrzyk,2 pierwsze mikrosiniaki ala pieprzyki,po 3 duzy bolacy sinior[emoji58]po 30 bede chodzacym siniakiem[emoji36]

@bea25ta gratulacje[emoji5]

@agatush jak tam po glukozie?dalas rade?

@iveo ja pomalu sie probuje przerzucic ale nadal grzesze ,szczegolnie jak nie mam jak zjesc w domu.
Ja bede stosowala ze wzgledu na mthfr glownie.

@motylek1234 bedzie dobrze,trZymam kciuki[emoji8]

@magda1208 greckie wyspy sprzyjaja starania [emoji5]polecam

@pixi.nova wizyta w nastepny wtorek ale to bardziej po leki ,pewnie przy okazji zobaczymy czy jest pecherzyk[emoji4]

Smutne to,ze dzidzia byla zdrowa i z jakiegos powodu nie mogla sie urodzic[emoji25][emoji25][emoji25]
Mam nadzieje,ze nastepnym razem bedzie dobrze,odkrylas juz jakies nieprawidlowosci bo nie pamietam?
I pamietaj nie obwiniaj sie,kazda z nas tak czasem ma,ale tak nie mozna[emoji20]dzialasz,szukasz i chcesz zeby bylo dobrze,w koncu sie uda[emoji5]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Glukoza na szczęście bez problemów. Najgorsze było pierwsze 15 minut a później już poszło. Kochana nie przejmuj się tymi siniakami. Ja już jestem całą w siniakach, brzuch, ręce teraz uda - dasz radę, obie damy ;-)
 
@pixi.nova mnie tez czesto lapie dol[emoji58]uwierz mi,dlatego zawsze staram sie maksymalnie zajmowac czas i planowac duzo do przodu,wtedy nie mam czasu na plakanie i myslenie.

@agatush dam rade jasne,a to mozne potem wbijac w udo lub reke jak brzuszek juz nie da rady?
Mnie wczorajszy siniak boli bardzo.
Moze jak dojdziemy z M do wprawy to bedzie lepiej.
Wole juz o wiele bardziej pobieranie krwi.

Kazdy straszy glukoza ale to sprawa idnywidualna[emoji4]daj znac jak bedziesz miala wynik



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@pixi.nova mnie tez czesto lapie dol[emoji58]uwierz mi,dlatego zawsze staram sie maksymalnie zajmowac czas i planowac duzo do przodu,wtedy nie mam czasu na plakanie i myslenie.

@agatush dam rade jasne,a to mozne potem wbijac w udo lub reke jak brzuszek juz nie da rady?
Mnie wczorajszy siniak boli bardzo.
Moze jak dojdziemy z M do wprawy to bedzie lepiej.
Wole juz o wiele bardziej pobieranie krwi.

Kazdy straszy glukoza ale to sprawa idnywidualna[emoji4]daj znac jak bedziesz miala wynik



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Można, moja gin powiedziała mi żeby zmieniala miejsca dowolnie. U mnie na rękach i na brzuchu już po prostu zrobiły się takie stwardnienia ze musiałam zmienić miejsce :-*
 
Do góry