reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Bentula każdy robi jak uważa ;) ja tam wolę zakupy zrobić sama i przy okazji mieć z tego przyjemność. Może Ty masz inne podejście, bo masz już dzieci, a dla mnie to coś nowego bo pierwszy bobas.
Motylek nie martw się, dzidziuś już jest spory, szyjka jest ok i z tego się ciesz ;)
 
reklama
Dziewczyny wracam do żywych po weekendzie pełnym pracy.
@Funia90 Gratuluję! Wiedziałam, coś przeczuwałam, że tak będzie Kochana :D;)
Dbaj o siebie!! Kiedy wizyta u lekarza?
@Marthi Będę bardzo wdzięczna za linki do metylowanych witamin na allegro, tak jak Ty wole zamawiać w Polsce ale nie mam pojęcia jakie dawki itd.
Odebrałam wynik z Genesis z materiału z ostatniego poronienia... No i dół......
Okazało się, że nie było jakichkolwiek zmian ani nieprawidłowości, miała to być dziewczynka..
Teraz już na 100 % wiem, że to ja jestem chora.. jestem załamana.. nie wiem jak się dalej leczyć. Ciągle miotam się czy zaufać Jerzak, jechać do Malinowskiego? Czy leczyć się u Kurpisza w Poznaniu.
Tak samo jak Ciebie zastanawia mnie ten steryd..
Nie znam wyników z materiału z pierwszego poronienia, ponieważ kostki parafinowe były złej jakości ale uważam, że tamta ciąża też była zdrowa.. To ja jestem beznadziejna.. Przepraszam dziewczyny za mojego doła ale jakoś tak ciężko mi na sercu dzisiaj.

*Dziewczyny poradźcie, co sądzicie o tym preparacie Solgaru na zbicie Homocysteiny? Będę wdzięczna za opinie.
Link do: Modulatory homocysteiny – Solgar
 
Ostatnia edycja:
Alusia, tak mi przykro:(
@porzeczka1234, już od zeszłej środy biorę pół tabletki!
@nafoczka, zdrówka dla Was:*
@bea25ta, napisz coś więcej, który tydzień i ile cm:*

Co do przepływów, to chyba na prenatalnych robią. Przynajmniej wydaje mi się, że ja miałam.

A co do mutacji PAI, to mam wrażenie, że to trochę pic na wodę, albo po prostu jeszcze słabo znana mutacja (dopiero od lilku lat ją badają). Ja mam homozygotę i tylko tyle się dowiedziałam od genetyka, że to mniej istotna mutacja odpowiedzialna za krzepliwość krwi.
 
@motylku tyle co slyszysz. Za wszelka cene musisz sie uspokoic. Dobrze oddychac i wspolpracowac z lekarzami. Oni zrobia wszystko zeby wam pomoc. Stres teraz jest dla was niebezpieczny. Pogadaj sobie z maluszkiem. Powiedz jak bardzo go kochasz i chcesz wziac w ramiona ale jeszcze ma troche czasu i dobrze bedzie jesli jeszcze posiedzi w srodku. Stworz dla niego poczucie bezpieczenstwa. Oboje sie wtedy odprezycie

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny wracam do żywych po weekendzie pełnym pracy.
@Funia90 Gratuluję! Wiedziałam, coś przeczuwałam, że tak będzie Kochana :D;)
Dbaj o siebie!! Kiedy wizyta u lekarza?
@Marthi Będę bardzo wdzięczna za linki do metylowanych witamin na allegro, tak jak Ty wole zamawiać w Polsce ale nie mam pojęcia jakie dawki itd.
Odebrałam wynik z Genesis z materiału z ostatniego poronienia... No i dół......
Okazało się, że nie było jakichkolwiek zmian ani nieprawidłowości, miała to być dziewczynka..
Teraz już na 100 % wiem, że to ja jestem chora.. jestem załamana.. nie wiem jak się dalej leczyć. Ciągle miotam się czy zaufać Jerzak, jechać do Malinowskiego? Czy leczyć się u Kurpisza w Poznaniu.
Tak samo jak Ciebie zastanawia mnie ten steryd..
Nie znam wyników z materiału z pierwszego poronienia, ponieważ kostki parafinowe były złej jakości ale uważam, że tamta ciąża też była zdrowa.. To ja jestem beznadziejna.. Przepraszam dziewczyny za mojego doła ale jakoś tak ciężko mi na sercu dzisiaj.

*Dziewczyny poradźcie, co sądzicie o tym preparacie Solgaru na zbicie Homocysteiny? Będę wdzięczna za opinie.
Link do: Modulatory homocysteiny – Solgar
Kochana ale się ciesz,że nie było żadnych genetycznych powikłań. To byłaby cięższa wiadomość-tak mi się wydaje. Wtedy miałabyś stracha,że kolejna ciąża też mogłaby być genetycznie zaburzona.
Nie jesteś beznadziejna. I proszę tak nie myśleć;) Bo my tu wszystkie takie...hmmm wybrakowane;p
Głowa do góry. lekarza musisz znaleźć konkretnego. Bez tego ani rusz.
@motylek1234 jeszcze trochę wytrzymaj. Ty to musisz być siwiutka z tymi zmartwieniami!
 
Kochana ale się ciesz,że nie było żadnych genetycznych powikłań. To byłaby cięższa wiadomość-tak mi się wydaje. Wtedy miałabyś stracha,że kolejna ciąża też mogłaby być genetycznie zaburzona.
Nie jesteś beznadziejna. I proszę tak nie myśleć;) Bo my tu wszystkie takie...hmmm wybrakowane;p
Głowa do góry. lekarza musisz znaleźć konkretnego. Bez tego ani rusz.
@motylek1234 jeszcze trochę wytrzymaj. Ty to musisz być siwiutka z tymi zmartwieniami!
Dziękuję Kochana za Twoją odpowiedź. Jest mi bardzo ciężko..Sama już nie wiem co myśleć, ludzie, nawet moja rodzina nie wiedzą kompletnie co mi powiedzieć. Nie oczekuję, że ktokolwiek to zrozumie. Ale jestem z tym wszystkim bardzo samotna, gdyby nie Wy i podczytywanie waszych historii pewnie bym zwariowała.
Wcześniej lekarze sugerowali, że mogła być przypadkowa wada w zarodku i to byłaby najlepsza opcja, dlatego myślę, że skoro był zdrowy to jest źle..
Bardzo Wam wszystkim tu kibicuję! Co u Ciebie @burczuś ? Ostatnio nie byłam na bieżąco z forum.
@Destino jak się czujesz?
Ja czekam na jeszcze kilka badań, wyników. Jest tego tyle, że nie wiem ile czasu będę je kompletować.
Bardzo chciałabym się starać, z drugiej strony boje się jak wiele z Was...Zresztą i tak muszę to wszystko ogarnąć diagnostycznie i być solidnie przygotowaną.
 
reklama
@Shamanka7 witaj bardzo mi przykro,z powodu twoich strat,wiele przeszlas[emoji20]

@alus.ia12 bardzo mi przykro[emoji22][emoji22][emoji22]nawet nie wiem jak Cie pocieszyc,nie ma takich slow[emoji25][emoji24][emoji24]

@Marthi ja po poronieniach mam doskonale wyczuwalna owulke[emoji4]
Teraz na 99 %twierdze,ze to byl 15 dc[emoji4]
Po heparynie: wczoraj trzeci zastrzyk,2 pierwsze mikrosiniaki ala pieprzyki,po 3 duzy bolacy sinior[emoji58]po 30 bede chodzacym siniakiem[emoji36]

@bea25ta gratulacje[emoji5]

@agatush jak tam po glukozie?dalas rade?

@iveo ja pomalu sie probuje przerzucic ale nadal grzesze ,szczegolnie jak nie mam jak zjesc w domu.
Ja bede stosowala ze wzgledu na mthfr glownie.

@motylek1234 bedzie dobrze,trZymam kciuki[emoji8]

@magda1208 greckie wyspy sprzyjaja starania [emoji5]polecam

@pixi.nova wizyta w nastepny wtorek ale to bardziej po leki ,pewnie przy okazji zobaczymy czy jest pecherzyk[emoji4]

Smutne to,ze dzidzia byla zdrowa i z jakiegos powodu nie mogla sie urodzic[emoji25][emoji25][emoji25]
Mam nadzieje,ze nastepnym razem bedzie dobrze,odkrylas juz jakies nieprawidlowosci bo nie pamietam?
I pamietaj nie obwiniaj sie,kazda z nas tak czasem ma,ale tak nie mozna[emoji20]dzialasz,szukasz i chcesz zeby bylo dobrze,w koncu sie uda[emoji5]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry