reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@dżoł powiedz mi jak te wyniki hister co mówił lekarz? Trzymam kciuki abyś nie musiała czekać już więcej cykli. Jak.kicia?

Mialam polipa,ktory mogl byc przyczyna poronien.
A kicia jest boska [emoji7]
1494854525-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Obok w sali jest dziewczyna też po szczepieniach u maliny! Nie wiem ile wcześniej miała strat. Po pierwszej serii szczepień dostała zielone światło i zaszła w ciążę ale niestety poroniła. A później przez długi czas nie mogła zaskoczyć. Malina dał jej clo i z tego co mówiła to w piątym cyklu się udało i będzie miała bliźniaczki, chłopca i dziewczynkę!!! Teraz ma 31 tc i chcą ją tu dotrzymać do 35 a później CC!!
To tak piszę na pocieszenie dla wątpiących!!!!!
 
@nafoczka - jestem juz na urlopie wypoczynkowym i wypada ze od lipca powinnam wracac do pracy ale jeszcze nie wiem co zrobie bo u mnie w pracy nieciekawie i szczerze to nie mam ochoty tam wracac
 
@pixi badalam z hormonow progesteron,estradiol(na granicy normy),testosteron i dhaes,oba w porzadku.
Ale np w styczniu jak badalam prog i estr to mialam estradiol dosc mozno zawyzony a progesteron niski takze teraz lepiej bo tylko progesteron zanizony.
Juz nawet nie chce wspominac jaki tradzik mialam od pazdziernika po poronieniu jak mi sie hormony rozsypaly....grrr


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Porzeczka1234, ja odkąd jestem w ciąży, to też odczuwam badanie i wziernikiem i palpacyjne. Wszystko takie twarde tam, ale cieszę się z tego :)

Kas na pewno cieszysz się jak Ci coś trwardego tam wkładają hehe. Ja też jedyne co tam mam to wzierniki lub palec z luteiną :D. Nie wytrzymałam poszłam na USG ale dzidek ma rece długie po ojcu. Jak ogarnę sprzęty to podeśle fotki objecowuję.

@Gabiś poskakałaś na mężu i nie podziałało?? Może na takim z dłuższą lagą trzeba było heh.
@Liluli ja Ty też ak wysoko w ciąży a suwaczka ni widu ale uciekło.
 
reklama
Do góry